iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Cestou za sny - Ze Středohoří pod Everest
Galerie u Plazíka Peruc
květen - 4. červenec
Výstava fotografií Blanky Beckertové z nižší i vyšší nadmořské výšky.
Přístupno po celý týden na zazvonění, o víkendy a svátky bude otevřeno od 10 do 17 hodin.

PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Volby arrow Koncík narozek v GeTiTonu
Koncík narozek v GeTiTonu
Napsal Plazík st.   
Čtvrtek, 17 únor 2011

       Do Sklípku (GeTiTonu) chodím jen občas. 28.ledna mi to nevyšlo (38.5°C), tak jsem vyrazil minulou sobotu. Na plakátu zajímavé kapely a až v podzemí jsem zjistil, že to jsou Štěpánovy narozky. 

    Začátek napsán na 18. hodinu, v Lounech bývá zpoždění, ale dvě hodiny bylo až dost. Konečně nastoupil sólista basák s anglicými texty. Na rozjezd asi dobrý, ale znám mnohem lepší drnkálky na silné struny (Con Carne ad.).popis Jen Hóňa to vzadu dobře dobubnovával. Před devátou nastoupila fajn lounská kapela Nevýpar Kovatjezd s oslavencem Štěpánem s kytarou. Aulika s kamarády jsem si užíval. Kluci se stále lepší. Druhou kapelou byli tuším Děti deště. Jó, taky dobrý muzikanti, trochu tvrdší než místní undergrounďáci. Výborné bylo, že se ve Sklípku sešlo mnoho známých, některé jsem neviděl i pár let. Přišla se podívat i Pája a mohla posoudit jak hraje její kolegyně - bubenice s Defenestrací. Myslím, že to zvládla výborně a kluci spolu s ní odehráli fajn produkci.
    Bylo už po půlnoci a začal hrát Homar. Snad dobrý, ale mě moc nechytli. Čas letěl, já jsem samozřejmě chtěl slyšet i další dvě známé lounské kapely. Aulik přišel podruhé a přitáhl sebou La Díru. A opět mohu říci, že se kapely kolem něho lepší. Za bubny usedl Karel a spolu s kytarama Loukiče a Kuby perfektně pomohli Aulikovi rozjet usínající GeTiTon. Přesto v další přestávce mnozí odešli, i já už dost zíval. Byl jsem zvědavý a počkal jsem si na poslední kapelu. Blížilo se čtvrt na tři a po delší době jsem slyšel Wojtusovi Flower Cover. Je to asi nejvíce moje generační hudba a tak jsem si ji i v téměř ranní dobu užíval. Skutečně tato kytičková kytarová muzika je fajn. Bylo už po třetí hodině a já to pomalu balil. Užili jsme si prima večírek a věřím, že i Štěpánovi se narozky líbily.
  PS. Po dlouhý době jsem nedýchal Polici do různejch měřáků, už asi spali. A majitel klubu Míra mi říkal, že určitě napíšu o ovzduší v GeTiTonu. Jó, byl jsem hodně nasmrádlý, vše šlo do pračlky.

FOTO z GeTiTonu

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv