iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Cestou za sny - Ze Středohoří pod Everest
Galerie u Plazíka Peruc
květen - 4. červenec
Výstava fotografií Blanky Beckertové z nižší i vyšší nadmořské výšky.
Přístupno po celý týden na zazvonění, o víkendy a svátky bude otevřeno od 10 do 17 hodin.

PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Školy arrow Motorkáři na Peruci - sobota
Motorkáři na Peruci - sobota
Napsal Plazík st.   
Úterý, 01 červen 2010
   Přijeli jsme z vyjížďky a mohlo začít soutěžní a hudební odpoledne a následný večer. Počasí přálo a tak si pobyt na Peruci asi 250 účastníků srazu užívalo.

popis     Když si všichni odpočinuli a posilnili dobrým Rohozcem, pozval Čenda přítomné ke střelbě. Dnes si dost někteří hrají s malým samopalem a stříli po sobě (! ?) barevné kuličky, zde se střílelo jen na PET lahve. A zapojili se opět všichni, včetně dětí. Sportovnější byla košíková a dostat oranžový míč do malého koše nebylo snadné. Pokusila se o to i početná Hujerova, vlastně Kokšova rodina z Loun. Motrokáři jsou rytíři dnešní doby a tak nemohl chybět další turnaj. Tentokráte se dřevci srážel při jizdě z kola SOBI. A bylo při tom veselo. Nekdo si nechal an různá část těla malovat různá tetování (snad se to jmenuje Hena), ale ti silnější si šli hodit motorem. Z ruky do dálky! V těch chvílich již přijeli lounští muzikanti vedeni Vojtusem a připravili na podiu své nástroje. Po chvíli již začala výborně hrát kapela  Flower Cower a přinesla k soutěžím příjemnou pohodu. Soutěžilo se i nadále a na řadě byla páka. Svaly se napínaly a vítěz dostal pěknou sekeru.
FOTO odpoledne.

    Zlehka se šeřilo a přijeli další muzikanti z Prahy. Ale nejen z Prahy, ale i z Kolína a z Loun. V obchodě vídám Tři v jedné a zde to pletilo v plné míře. Nahoře pes, Lucie rev. a Uširváč. Jedna parta a tři kapely (vlastně čtyři, Uširváč jsou přece dvě). Začala Nahoře pes s Pájinkou u bubnů. Mám rád hudbu vlastní produkce, ta ukazuje skutečnou kvalitu kapely. Ale nás čekala ještě jedna soutěž. Už jste někdy dojili kozu. V kempu na Peruci jste si to mohli vyzkoušet. Holkám to moc nešlo, nakonec nejvíce nadojil malý Yeti. Odměnou mu bylo vypití všeho nadojeného mléka. Sex a motorkáři, to k sobě patří. Tentokráte přijela nová striptérka a předvedla moc pěknou svlíkačku s následným uspokojením. Jo, byla dobrá.
 popis    Ale to už nastoupila Lucie revival a publikum si zpívalo známé šlágry, při kterých se pěkně rozjelo. Pájinka opět zářila u bubnů a Ondra výborně hrál a zpíval (vlastně bezva hrála celá kapela). Po krátké přestávce usedl k bubnům Karel, Pája  se převlékla do černého a přivedla si stejně černou Makinu. Svoji produkci rozjela třetí jmenovaná kapela- Uširváč. Je to super revival Hudby Praha a Jsné páky. Tyto písničky snad zná každý a tak úžasná atmosféra srazu stochovských motorkářů vrcholila. Motorkáři si vyžádali i několik přídavků. To ale nebyl všemu konec. O ten se postarali výborní lounští muzikanti a šoumeni z Jou Purpele. Brzda se Stehlíky vydali ze sebe vše, i když již posluchači, unavení dvoudenní pařbou, postupně odcházeli. Muzika utichla až těsně před druhou noční. Nějak se nám ještě nechtělo do spacáků a peřin, tak jsme se slezli u Maffyho stánku s medovinou a ještě se bavili (dokonce i zpěvem) asi do čtyř hodin.
FOTO večer.

    I když přijelo letos méně motorkářů než vloni, sraz byl dle mého vydařenější, plný výborné pohody. Těšíme se za rok na další pozvání od kamarádů ze Stochova a věřím, že se sejdeme opět na Peruci.
POZOR! Asi jsem dostal u pokladny nepřesná čísla, Čenda upřesňuje: posílám pár upřesňujících informací, ačkoliv to tak nevypadalo, lidí bylo letos více než na loňském motosrazu. Cca 400 lidiček. Ono to jen víc pendlovalo semo tamo. :o)

Diskuze

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv