iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Cestou za sny - Ze Středohoří pod Everest
Galerie u Plazíka Peruc
květen - 4. červenec
Výstava fotografií Blanky Beckertové z nižší i vyšší nadmořské výšky.
Přístupno po celý týden na zazvonění, o víkendy a svátky bude otevřeno od 10 do 17 hodin.

PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zprávy arrow Rack Reyd potřinácté
Rack Reyd potřinácté
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
17.8.2009

Již potřinácté připravili kamarádi z rakovnického ASTACUSU setkání motorkářů a potřetí v Žerotíně. Nemohl jsem chybět, vždyť i u vstupu obdivovali pořadatelé kolekci 8 samolepek minulých ročníků na mém plexiskle.

 popis     Přijel jsem před šestou odpolední, obhlédl žerotínský tábor, pozdravil několik kamarádů, přijel Čenda s Tondou a později i Eva s Kaldym a již za chvíli zahájil Vlastik Korec letošní setkání. A za ním přišel Bugr, kapela, která jako bagr načala celý připravený program. Za hodinku představil Vlasta snad hvězdu 13. ročníku Romana z Rakovníku s kapelou Mr.Roman (má jednoho člena - Romana). A Mr.Roman hned předvedl prvý blok svého umění. Motorkáři rádi soupeři v siláckých disciplinách a v páteční podvečer si zaházeli s motorem. Svoji sílu předvedly i ženy a děti. Až magická kapela X - LEFT TA DIE převedla svojí dobrou tvrdou muzikou páteční den do soumraku. No a za šera už může být erotika. Nikdo nejdřív nechtěl volňásky na VC Brna, tak se všeho ujali Bizon s Pilotem, aby přivedli starou židli ze závodní jídelny až k orgasmu. To vyprovokovalo jeden mladý pár k tomu, aby předvedl (náznakem) své milování a získal tím slíbenou odměnu.
    Hlavní hvězdou pátku byl Špejbls Helprs, neboli AC/DC revival. Již byli na RR několikrát a jsou skutečně dobří. Motorkáři se pořádně rozjeli! Také to ukázali na další erotice, pro muže i pro ženy.
Rack rayd 2009 - pátek
    To ale nebylo prvé noci konec, na podium přivedl Saša známý Brutus, kapelu z Rakovníka, z města pořadatelského MC Astacus. Jezdím za Brutusem často, ale tentokráte to bylo jiné. Skutečně více koncert než tradiční zábavová pařba. Ale všichni jsme si starý dobrý Brutus užili a já mohl spokjeně odjet domů do mé postele (lepší spaní než ve stanu).
Trochu Brutusu

popis    Nebyl by to motorkářský sraz, kdyby se nejela Spanilá jízda. Já ji stihl u tejnické benzinky, připojil se a jel také. Z Rack Reydu vedla přes Slaný a Řevničov na motoshow do Loun. Louny ale nejsou Sekyra, moc malé parkoviště pro větší předvedení úžasného umění kaskadérů a hlavně pro diváky. Vloni jsem viděl v malé mezeře několik mihnutí se motorek a tak jsem si letos radši zašel k Židovi na kafe.  A pak rychle zpět do Žerotína, abych stihl několik fotek moto hadu.
Spanilá jízda
    Kaskadéři se ještě trochu předvedli před podiem v Žerotíně, dost vše zaprášili a připravili plac pro předchůdce motorkářů. Ano, své statečné srdce nám představila skupina středověkých rytířů. V sobotu dorazilo mnoho dalších kamarádů, slyšel jsem něco o 750 strojích a více než tisícovce duší. Ti si mohli poslechnou prvou kapelu sobotního odpoledne, pěkně divokou EXISTENCI.
     RR by nemohl být bez prasečích očí. Již léta se pokouší muži i ženy plivnou oční bulvu ze slaného nálevu co nejdále. Letos každoroční favority přeplivl motorkář ze Zlonic (?). Žaludky mnohých přítomných poté musela srovnat kapela SILENT DECAY z Německa. Dost dobrý pozdrav ze zahraničí.
    Erotika trochu naruby, neboli Travesty show. Tři pánové byli přinejmenším zajímavými ženami, úžasné byly chlupaté medvědí nohy jednoho z nich. popis Mnohem krásnější však byla následující kapela. Po dlouhé době zase výborná dívčí. Neuvěřitelně mladé (průměrný věk asi 16,5 roku) dívky, kytara, basa, bubny a výborné dva vokály kytaristek, to je K2 (do budoucna Czech it) mně úplně unesly. Hrály dobře nejen hudbu mé generace (60.léta), ale i z dalších let. A navíc i pěknou řádku svých dobrých skladeb. Když vydrží, jistě zanedlouho o nich uslyšíme. Holky díky za nádherný zážitek - nejlepší kapela Rack Reydu!
K2 - bezva kapela
   Na podiu se poté připravila kapela, která byla oficiálně hvězdou večera. A také skutečně všechny přítomné i nemotorkáře kteří za ní přijeli, řádně rozproudila. Je to tak trochu revival výborného zpěváka 60.let, nedávno odešlého Waldy Matušky, WALDA GANG. Písničky 60. a 70. let, i když ve svérázné úpravě, stále táhnou a když v druhé půli přijde moc dobrý Waldův dvojník, není divu, že má tento ansábl úspěch. popis Velký úspěch má mezi motorkáři i mokré tričko. Ne, že by chtěli na svých strojích zmoknout, ale rádi je vidí na krásných tělech kamarádek motorkářek. V Žerotíně se jich přihlásilo tuším osm a dost dobrých. Nás i porotu nejvíce nadchla Petra, která dostala krásné ceny, včetně dalších volňásků do Brna, Určitě se jí tam líbilo.
    Již také tradičně se loučí všech 13 Astacusů velkou Děkovačkou se svými kamarády, kteří je odměnili i letos bouřlivým potleskem. Na závěr ještě asi zahráli Starý Psi, já se jim ale omlouvám, utrmácen po dvou dnech jsem odjel spát opět domů. Byl to pěkný víkend a věřím, že se za rok na Rack Reydu opět setkáme.
Rack rayd 2009 - sobota 

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv