iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Panorama Českého středohoří
Dan Fiker

6. 5. - 2. 7. 2023
Galerie u Plazíka na Peruci, společně s autorem Danielem Fikerem, vás zvou na vernisáž výstavy. Spatříte velkoformátové fotografie, známé i neznámé panoramatické pohledy na krajinu Českého středohoří, které ústeckého fotografa očarovalo.
Výstava bude přístupná do 2. července 2023 o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, popřípadě na zazvonění v galerii.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie U kozorožce Peruc
8.6. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část prvá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Program na červen.
PLAKÁTEK 

Stradonice - 750 let
Stradonice - náves

10.6.2023 13 hod.
Klub žena a SDH Stradonice vás zvou na oslavu 750. výročí Stradonic - 1273 - 2023. Bohatý kulturní program. Občerstvení zajištěno.
PLAKÁTEK

Ostrov

Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
16.6.2023
pátek 21:00 hod.
Komedie / Dobrodružný / Romantický. Richard a Alice se na exotické dovolené pohádají, protože Richard se chce nechat rozvést. Rozhodnou se, že odletí předčasně domů, ale jejich malý letoun ztroskotá na opuštěném ostrově, Richard a Alice jsou tak nuceni společně čekat na záchranu. Osamělí trosečníci se na tropickém ostrůvku musí postarat nejen o svou záchranu a přežití, ale také začít znovu spolupracovat a hledat k sobě cestu zpátky. Film Česko . Délka filmu 100 min.
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč 

Pochod života
Domoušice - Louny

24.6.2023 10 hod.
Tradiční pochod Strany přátel piva Louny.
Startovné 100.-Kč
PLAKÁTEK

Život kotěte
Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
30.6.2023
pátek 21:00 hod.
Drama / Rodinný. Desetiletá Clémence a Vrnilka, její mourovaté koťátko, odjíždějí z Paříže na prázdniny do Vogéz. Příhody a nečekaná setkání, které Clémence a Vrnilka, změní jejich život. Vrnilka objeví svobodu a přírodu, ale také nebezpečí života daleko od města. Setkává se bílým kotětem, které se brzy stane jejím přítelem. Kočička Vrnilka je zábavná, dojemná, nepředvídatelná, překvapivá, záhadná i znepokojivá, nikoho nenechá lhostejným. Film Francie.
Délka filmu 83 min. Přístupný film.
Vstupné 100 Kč
Promítání za vysvědčení, dítě do 12 let v doprovodu dospělého zdarma.

Běh Oldřicha a Boženy
Peruc - nám. E Filly

25.6.2023 8 hod.
Prezentaca 8:00 - 8:30 hod. Stratovné 20 Kč.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie u Plazíka Peruc
5.7. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část druhá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Noc kostelů
2.6.2023 v 18 - 22 hod.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Židovský hřbitov arrow Již poosmé v Rakovníku
Již poosmé v Rakovníku
Napsal Plazík st.   
Čtvrtek, 22 říjen 2009
24.8.2004

Rack-reyd, to již je mezi motorkáři pojem a pořadatelé z rakovnického Astacusu je v pátek přivítli na Tyršově koupališti. A přijelo nás ohromné stádo, v sobotu po půlnoci hlásí pořadatelé 1120 motorek a téměř 2500 účastníků.

    Když jsem v pátek podvečer přijel již zde byly stovky motocyklů a stanů. Přede mnou dorazili kamarádi ze Stochova a na place již byli další známí (zastavil jsem vedle Hřivičáků). A to již na podiu přivítal Vlasta všechny přítomné a prvou kapelu Globus. Samé známé písničky, určitě dobrá zábavovka, které dohrávala i na závěr těsně před ránem. Začaly prvé soutěže, pálily se gumy (pneu!), pily vejce a k tomu hrál SAD z Plzně. Po nich na podiu vnikl prvý hřeb večera, ZZ TOP revival. Byli dost dobří a zízíhudba se dá poslouchat. Večer nechyběl profi sex a brněnští Rhodian také přitvrdili. Dvě kočičky ukázaly, jak se mají rády a po nich přišly tři sestry. Ale ne se sexem ale známý, původem lounský revival. Jako vždy u motorkářů to byl opět úspěch. A jak jsem již psal výše, Globus až do … .
Den prvý
Sobotní ráno a mimo řevu některých motorek nás budí Pear Jam Revival. Je to jediná dopolední kapela, protože v 11 se odjíždí na Sekyru a Spanilou jízdu. Nejdříve nás přivítal starosta města, vyjádřil nám podporu (Rakovník se proti motorkám bouří), ostrostřelci vypálili slavnostní salvu a pak bylo na Sekyře co vidět. Kaskadéři, buginy malých kluků, veteráni, ale nejlepší snad byl trialista na Avii. Bylo ale šílený vedro, tak jsme jeli místo na spanilku na oběd. A potom do vody koupaliště se trochu zchladit. Odpoledne bylo hodně soutěží, zajímavá byla Moucha a nechyběly tradiční prasečí oči. K tomu zahrál Chameleon a po osmé známý Krleš se svojí vlasatou zpěvačkou. A opět trochu lehčího sexu při mytí motorky, jen mne dost vadili malí kluci, kteří s bradou na prknech pódia vydrželi dlouho přes půlnoc i při tvrdších číslech.
Neštěkal, ale přišel. Žlutý pes, hlavní kapela celého srazu začala po desáté a končila před půlnocí. A já mám jejich muziku rád, takže dobrý!
Žlutý pes  
Co nesmí chybět na Rack-reydu? Mokré tričko! A bylo jich deset. Tentokráte s mezinárodní účastí. Vyhrála domácí favoritka, moc ji to přeji, ale ta Ruska...hmm .. . K podívání bylo i to, že u části holek šly dříve dolů kalhotky než tričko. Tak ti z vás, kteří znají příjmení moderátora Rack-reydu, je malý tak s malým k, napište heslo k těm fotkám, na které čekáte.
už tu nejsou...
Po nádherném ohňostroji motorkáři oblíbení Rammsteini rozpoutali rudé peklo. Přes pozdní dobu bylo na písku živo. Poslední kapelou byli sympaťáci ze Žatce Beautiful Caffilery a šlo se na chvíli spát. Ráno zbývalo sbalit, rozloučit se a jet domů, nebo někam dál. Rack-reyd se určitě letos opět vydařil, Díky Astacusáci.
Den druhý

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde