iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Přetížený týden a ještě Sklípek a Brutus.
Přetížený týden a ještě Sklípek a Brutus.
Napsal Luděk   
Pondělí, 24 srpen 2009
23.12.2003

Nebo já? Ale mne to spíš nabíjí. Vždyť jsme v divadle odehráli 10 představení za 6 dní a pro uvolnění jsem si odběhl v pátek do Sklípku na Vánoční koncert. K divadlu se ještě vrátím, materiálu je strašně hodně.

Sklípek se skutečně rozjíždí, po minulých Vadaskovinách se do svátků stihl ještě koncert tří lounských kapel. ACE jsem bohužel neslyšel (v divadle jsme měli Noc na Karlštejně), ale prý zahráli svůj dobrý průměr. Přišel jsem akorát, když to rozbalil obnovený Delta Rock. Staříci Čouda i Tadtranka za to vzali a rozjeli tak jak nejlíp dokážou starý rokenroly. Koncert to není, ale na uvolnění a rozhejbání vynikající. Po dvou kouscích jsem byl durch propocen. Další přestávka a nastoupili mladíci Joe Purple. Již na Kotli byli dobří, ale Stehlíci, Brzda a spol zrají. Ten večer byli nesrovnatelně nejlepší. Navíc je posílil Brabčák s houslemi a Kid u kláves (oba LogARYTMY jazz). Jen samá kvalita. A Sklípkani to ocenili, takže museli přidávat. A to si již různě měnili nástroje a dokázali, že jsou skutečně muzikanti. Vánoční Sklípek se vydařil, dostal jsem se domů až ve tři.
Po(fo)cení ve Sklípku . 
      Naposled jsem byl na Brutusu na Kladně a tak přesto, že kamarádky chtěly ke Třem lipám na SAX, vydal jsem se s dalšími do Chrášťan. Brutus zde kdysi hrával pyžamáky a po pár letech se vrátil. Na podiu překvapil návrat Zbyňka se saxofonem (bude to natrvalo?) a hned to bylo na muzice slyšet. Takže jako vždy, brutální hudba a odvaz, nádherný holky (čau Andílku) a Krušovický pivo. Jen Saša tentokráte vyměnil Ludmilu za jakýsi zlatý nápoj. Byl to letos poslední Brutus v okolí, ale snad se zase sejdeme na Pyžamovém plese, který je naplánován na 21.února právě do Chrášťan (v divadle zatím na ten termín nic namáme).

Brutus v Chrášťanech

Miroslav Blažek

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde