You are here:
Tentokrát úspěšně
Napsal Redakce
Pátek, 20 říjen 2023
Oba týmy Peruce, dospělí i dorost, doma svá utkání vyhrály. Dařilo se i přípravkám, žáci si nečekaně přivezli 3 body ze Zákolan, ve Smečně se to nepovedlo.

Dospělí
FK Peruc - SK Cítoliby B 5 : 0
(3:0)
Cítolibské Béčko inkasovalo už v 1. minutě, dobře naběhnutého Lukáše Rauera našel před brankou Martin Vidím. Na 2:0 zvyšoval v 11. minutě Vojta Kučera, asistence Lukáš Rauer a sám přidal třetí gól v 17. minutě.
Vojta brankami v 82. a 84. minutě zkompletoval hattrick a zakulatil tak skóre na 5:0. Na oba góly mu nahrával Jakub Kianička.
Bohužel zápas v chladném počasí dával zabrat svalům. Během hrací doby muselo díky tomu střídat několik hráčů z obou týmů, navíc náš stoper bohužel utrpěl zranění vazů.
Branky: Kučera Vojtěch 3, Rauer Lukáš 2
Peruc, neděle 15.10.2023, rozhodčí: Jetenský Josef – Mayer Michal, Laube Jan, ŽK 1:2, diváků: 70.
Sestava: Zdeněk Říha - Miroslav Máša (9. Patrik Čoveja), Jiří Albrecht (77. Onřej Šley), Milan Šulc, Jaroslav Židů - Martin Vidím, Jakub Kianička, Mates Leotta (31. Ivan Shamin), Jan Šley (46. Tomáš Kučera), Vojtěch Kučera, Lukáš Rauer (57. Roman Sekula).

Dorost
FK Peruc - Sokol Velké Žernoseky 3 : 1
(1:0)
Velice houževnatý soupeř bojoval o body až do posledních minut. Naši kluci si dlouho nevěděli rady s dobře bojujícími hosty. Ve 23. minutě nás trochu uklidnil Lukáš Rauer, když napřáhl z 18 metrů a brankář jeho prudkou střelu neudržel 1:0. Chvílemi jsme měli malou územní převahu, ale o žádný stálý tlak se nejednalo. Do přestávky se nepodařilo ohrozit branku ani z jindy nebezpečných rohových kopů.
Podařil se ale nástup do druhého poločasu. Po 3 minutách se prosadil Vojta Kučera po nahrávce Lukáše Rauera. Hostům se po standardní situaci podařilo vstřelit kontaktní gól, Štěpán na lehce tečovanou střelu nedosáhl. V 90. minutě nestačili obránci Žernosek na Vojtu Kučeru, jasným faulem ho zastavili a jeho brácha Tomáš proměnil penaltu.
Výhra 3:1 nás stále drží na první příčce OP dorostu.
Branky: Kučera Vojtěch, Rauer Lukáš, Kučera Tomáš - Zahrádka Daniel
Peruc, neděle 15.10.2023, rozhodčí: Ing. Jiří Došek, ŽK 1:2, diváků: 70.

Obě naše přípravky odehráli dobře další turnaje ve Slavětíně a v Cítolibech.

Starší žáci
Fotbal Zákolany - FK Peruc 4 : 7
(3:5)
V pondělí 16.10. 2023 jsme zajížděli na horkou půdu do Zákolan. Kluci si byli vědomi síly soupeře a dali do toho všechno. Po vynikající hře všech hráčů jsme vyhráli 7 : 4. Všem hráčům děkujeme.
Branky: Horn 3, Hofbauer 2, Gušlbauer 1 a Lanc 1
Zákolany, pondělí 16.10.2023
TJ Sokol Smečno - FK Peruc 7 : 2 (2:2)
Ve středu 18.10 2023 jsme po nedobrém výkonu prohráli ve Smečně 7 : 2. Zápasy, které neřídí delegovaný rozhodčí, se mnohdy hrají bez pravidel, pouští se tvrdé fauly a to bere klukům i nám chuť do hry. Proto se všem hráčům omlouvám, že jsem emoce neudržel na uzdě. Doufám, že pojedeme dál a tento zápas zapomeneme. I tak klukům děkuji za účast.

Příští utkání - Dorost; TJ Sokol Libochovany - FK Peruc, neděle 22.10.2023 10:00  Dospělí; AC Libčeves - FK Peruc, neděle 22.10.2023 15:30  Žáci; TJ Klíčany/FK Galaxie - FK Peruc, neděle 5. 11. 2023 10:15.