You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Fotbal pokračuje
Fotbal pokračuje
Napsal Plazík st.
Sobota, 14 říjen 2023
Víkend opět utekl jako voda a máme další výsledky. Dál také pokračují obě přípravky, také nejmenší tým bambina a nově založil brankář Zdeněk Říha skupinu fotbalová školička. Ta je určena pro děti 3-5 let a je věnována především pohybu a nauce kolektivních her.

Dospělí
FK Peruc - TJ Sokol Chožov  6 : 0
(2:0)
S nepříliš kvalitním soupeřem si naši borci v pohodě poradili. Ve 20. minutě otevřel skóre Tomáš Kučera, asistence Martin Vidím. Běžela asi 30. minuta a Jirka Albrecht poslal pěkný centr do vápna hostů, Lukáš Rauer z voleje orazítkoval tyč. 33. minuta, Tomáš Kučera rozehrál rohový kop a ten si našel Martin Vidím, hlavou dal na 2:0. Po přestávce našel Vojta Kučera Ivana a ten zvýšil na 3:0. Čtvrtou branku dal opět Martin na 5:0 Ivan a skóre uzavřel Roman Sekula po gólové nahrávce od Patrika Čoveji.
Branky: Vidím Martin 2, Shamin Ivan 2, Kučera Tomáš, Sekula Roman
Peruc, neděle 8.10.2023, rozhodčí: Lapka Ladislav – Bechynský Tomáš, ŽK 0:2, diváků: 40.
sestava: Zdeněk Říha - Miroslav Máša, Jiří Albrecht, Milan Šulc, Jarosav Židů - Tomáš Kučera (46. Ondra Šley), Lukáš Rauer (55. Roman Sekula), Jakub Kianička (79. Jan Šley), Martin Vidím -  Vojta Kučera (71. Patrik Čoveja), Mates Leotta (46. Ivan Shamin)

Dorost
FK Česká Kamenice/Markvartice - FK Peruc 0 : 7 (0:5)
První poločas rozhodl o celkem pohodové výhře. Skóre otevřel ve 13. minutě Lukáš Rauer. Po rohovém kopu Tomáše Kučery umístil svoji střelu k tyči domácí branky. Druhý gól opět po rohovém kopu, tentokrát Vojta Kouba se nejlépe orientoval před brankou. Jan Šley se ve 20. minutě proháčkoval až do vápna domácích. Byl ale faulován a následnou penaltu neproměnil. Ve 28. minutě poslal krásnou kolmici na Vojtu Kučeru za obranu Lukáš Rauer, - 0:3. 32. minuta, rohový kop rozehrál Lukáš Rauer, Tomáš Kučera skóruje hlavou. Minuta 41. Mates Leotta rozehrává rohový kop, na zadní tyči dává gól Vojta Kučera do odkryté branky.  V 79. minutě rozehrává přímý kop Tomáš Kučera, jeho střelu brankář neudrží a Lukáš Rauer dává na 0:6. Poslední gól zápasu dává Vojta Kouba, jak jinak než po rohovém kopu. Zasloužená výhra po poctivém výkonu.
Branky: Rauer Lukáš 2, Kouba Vojtěch 2, Kučera Vojtěch 2, Kučera Tomáš.
Česká Kamenice, neděle 8.10.2023, rozhodčí: Andrla Vladimír – Michek Petr, Běloubek Jan, 20 diváků.

Starší žáci
FK Peruc - SK Slatina/Zlonice  0 : 2 (0:2)
Po dlouhé době jsme prohráli s týmem Slatina/Zlonice na domácím hřišti 2 : 0. Přes výraznou naší převahu ve druhé půli jsme nedokázali dát gól. Všechny nás překvapila výrazná výšková převaha soupeře a jejich tvrdá hra, což v našich hráčích budilo velký respekt a obavu z tvrdých zákroků. Přesto bojovali a zaslouží si pochvalu a poděkování.
Branky: - Figa, Vítek
Peruc, sobota 7. 10. 2023, 70 diváků.

FK Peruc - SK Slaný 4 : 2 (3:1)
Branky: Follauf Štěpán, Horn Lukáš, Gušlbauer Vojtěch, Tichý Šimon, Hofbauer Nicholas, Mach Martin
Peruc, 13. října 2023, 70 diváků.

Příští utkání - Dorost; FK Peruc - Sokol Velké Žernoseky, neděle 15.10.2023 10:00 - Dospělí; FK Peruc - SK Cítoliby B, neděle 15.10.2023 15:30 - Žáci; Fotbal Zákolany - FK Peruc, pondělí 16. 10. 2023 16:30.