You are here:
Áčko to nezvládlo...
Napsal Redakce
Středa, 20 září 2023
Povedené výkony dorostu, žáků, přípravky i bambiny. Jen ti dospělí dobře rozehrané utkání nedotáhli do konce.

Dospělí
SK Slavětín - FK Peruc  5 : 4 (1:2)
Zápas ve Slavětíně jsme nezvládli, v 81. minutě jsme ještě vedli 2:4 ale odjížděli jsme zklamaní a bez bodů. Po úvodním hvizdu rozhodčího Svatopluka Bláhy jsme měli více ze hry, ale za stavu 0:2 jako by nastalo uspokojení z dvougólového vedení. Domácí postupně přebrali iniciativu a byli více na balónu. Chvíli před přestávkou se jim podařilo snížit a to byla voda na jejich mlýn.
Po přestávce se bojovalo spíš uprostřed hrací plochy a šance se objevovaly na obou stranách. Bohužel se podařilo domácím vyrovnat a bylo z toho drama.  Až v 76. a 77. minutě se prosadili v domácím vápně naši dorostenci. Hlavou skóroval Tomáš Kučera a po něm Mates Leotta. Vedení 2:4 v 80. minutě však neznamenalo výhru, ale stalo se to, co nikdo nečekal. Náš tým začal nepochopitelně útočit a otevřel střed hřiště, což vyhovovalo Slavětínu a zkušený Václav Roháč využil nabídnutého prostoru pro svoji pohodlnou hru. Třemi brankami během deseti minut otočil zápas. Omluvou nám nemůže být ani mdlý výkon hlavního rozhodčího (hrubý faul na našeho obránce těsně před vyrovnáním na 4:4), ani nesportovní chování jednoho z domácích hráčů (výhrůžky fyzickou likvidací našim mladým klukům a rasistické urážky).
Slavětín, sobota 16.10.2023, rozhodčí: Bláha Svatopluk – Veselý Lukáš, ŽK 1:2, diváků: 50.
Branky: Roháč Václav 5 - Kučera Tomáš, Šulc Milan, Kučera Tomáš, Leotta Mates
Sestava FK Peruc:  Zdeněk Říha - Miroslav Máša, Tomáš Kučera, Milan Šulc, Jaroslav Židů - Jan Šley, Jakub Kianička, Patrik Čoveja. Lukáš Rauer (72. Mates Leotta) - Vojta Kučera (60. Ondra Šley),  Ivan Shamin
V naší sestavě chybí časy střídajících hráčů druhého poločasu. Hlavní rozhodčí zřejmě zapomenul zapsat střídání. Po přestávce tedy ještě nastoupili za Peruc Jiří Albrecht a Jan Strasser.

Dorost
FK Peruc - Schoeller Křešice 4 : 1 (3:1)
Dorost hrál doma proti oslabeným Křešicím. Podle slov trenéra hostů za to mohlo vinobraní a nespolehlivost některých hráčů. Proti deseti hráčům vstřelil první branku už ve druhé minutě Vojta Kouba. O 2 minuty později ho napodobil Vojta Kučera. Vypadalo to že to bude jen otázka skóre, jenže vedení 2:0 vydrželo jen deset minut. Po hrubé chybě naší obrany se z brejkové situace prosadil Filip Beškoski. Ovšem po dalších dvou minutách Vojta Kučera vrátil našim vedení o 2 góly.
Po přestávce nastalo dobývání branky Křešic, při kterém byla největším soupeřem Peruce vlastní nemohoucnost v zakončení. V 62. minutě Vojta Kouba uzavřel skóre na stavu 4:1. Všichni přítomní viděli, že výhra byla utrápená, ale přesto zasloužená. A to ještě v 75. minutě odstoupil Křešicím hráč pro zranění tak museli dohrávat v devíti.
U nás tato situace zatím nikdy nenastala, každý zápas máme minimálně 3 hráče na střídání, za což patří celému mužstvu a hlavně těm klukům, kteří nenastupují často v základní sestavě obrovský dík.
Peruc, neděle 17.9.2023, rozhodčí: František Huml - Jan Laube, Lukáš Jelínek, ŽK 0:2, diváků 42
Branky: Kouba Vojtěch 2, Kučera Vojtěch 2 - Beškoski Filip
FOTO NH

Starší žáci
FK Peruc - TJ Klíčany  9 : 1 (4:1)
Parta starších žáků FK Peruc opět zvítězila nad TJ Klíčany po vynikajícím výkonu všech hráčů 9 : 1. Kluci děkujeme.
Peruc, sobota 16.9.2023, diváků 30
Branky:  Gušlbauer Vojtěch 2, Horn Lukáš 2, Adamec Stanislav 2, Císař Šimon, Křepelka Adam, Hofbauer Nicholas po 1 - Borýsek Jan

Přípravka a Bambiny
Víkendové zápasy, díky všem za účast a výkony, bylo to super. Perfektní výsledky!
Mladší přípravka: Peruc - Dobroměřice A 3:3,  Peruc - Dobroměřice B 11:0, Peruc - Černčice 3:0. Krásné druhé místo, těsně o skóre
Bambini: Peruc - Dobroměřice 5:2, Peruc - Louny B 2:5, Peruc - Louny A 4:0, Peruc - Černčice 6:4

Příští utkání - Dorost; SK Lukavec/Velemín - FK Peruc, neděle 24.9.23 v 10 hod. - Dospělí; FK Peruc - SK FK Chlumčany, neděle 24.9.23 v 16 hod. - Žáci; TJ Sokol Holubice - FK Peruc, sobota 23.9.23 v 10 hod. , TJ Sokol Smečno - FK Peruc, čtvrtek 28.9.23 v 17 hod.