iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Josef Skip Holota
Zajímavosti kolem nás

30. 3. - 23. 6. 2024
Vernisáž v sobotu 30.3.
v 15h.

Výstava fotografií z okolí Plzeňského a Ústeckého kraje.
PLAKÁTEK

Bylinky kolem nás
Knihovna Peruc
úterý 27.2.2024
17 h.
Místní lidová knihovna Peruc vás zve na přednášku Viery Hermíny Kopicové o prospěšných bylinkách z naší přírody.
PLAKÁTEK

Aristokratka ve varu
Kino Peruc
Pátek 1.3.2024
19:00 h.
Hrabě Frank, manželka Vivien a dcera Marie žijí na zámku Kostka. Pomáhají jim hospodyně, údržbář a kastelán. Zámek chátrá kvůli nedostatku peněz. Objevuje se Bendina dcera, což vše ještě více komplikuje situaci. Hrají: Hynek Čermák, Tatiana Dyková, Yvona Stolařová, Eliška Balzerová, Martin Pechlát, Pavel Liška... Komedie / Česko / Slovensko, 2024, 99 min.
Mládeži přístupný
Vstupné 100 Kč

Pchod předjarním Poohřím
Za Dubem, Peruc
sobota 9.3.2024
8:30 - 14:00 h.
Tradiční jarní pochod bude mít letos perucký kontrolní bod v usedlosti Za Dubem.
Kavárna nabídně pro veřejnost kávu, čaj, polévku, pivo, víno, zákusky...
PLAKÁTEK

Trollové 3
Kino Peruc
neděle 10.3.2024
15:30 h.
Trollí princezna Poppy má slabost pro kámoše Větvíka. Jak se sbližují, Poppy odhalí jeho tajemství - byl členem kapely BroZone, kterou ovládali grázlové. Teď se spolu vydají na záchrannou misi. Diváci si to užijí, Trollové 3 jsou jízda od tvůrců Tučňáků z Madagaskaru, SpongeBoba, nebo Dexterovi Laboratoře . Animovaný / Dobrodružný / Komedie / USA, 2023, 92 min.
Mládeži přístupný
Vstupné 50 Kč

Bod obnovy
Kino Peruc
Pátek 15.3.2024
19:00 h.
V roce 2041 máte právo na oživení po smrti díky digitální záloze osobnosti - BODU OBNOVY. Agentka Em řeší případ, kdy bylo toto pravidlo porušeno, a musí vyšetřit zločin. Poutavý příběh v blízké budoucnosti, kde technologie nabízejí nový život a lidé si ho mohou prodloužit. Hrají: Andrea Mohylová, Matěj Hádek, Milan Ondrík... Sci-Fi / Krimi / Drama / Thriller, Česko / Slovensko / Polsko / Srbsko, 2023, 116 min
Mládeži přístupný
Vstupné 100 Kč

Nerozlučná dvojka
Kino Peruc
neděle 24.3.2024
15:30 h.
Nerozlučná dvojka vypráví příběh Dona, dřevěné loutky na útěku a opuštěné plyšové hračky DJ Doggy Doga, který hledá opravdového kamaráda. Jejich cesty se zkříží v Central Parku a navzdory všem předpokladům i odlišnostem se spolu vydávají na dobrodružnou cestu New Yorkem. Animovaný / Dobrodružný, Francie / Španělsko / Belgie, 2023, 88 min.
Mládeži přístupný
Vstupné 50 Kč

A máme, co jsme chtěli
Kino Peruc
Pátek 29.3.2024
19:00 h.
Poslední den společného Československa se na silvestrovský večírek schází jedna velká federální rodina. Setkají se ještě jako bratři, rozejdou se už jako cizinci. S každou další borovičkou se zvyšuje šance, že někdo něco někomu řekne a že se něco stane... Budete nám scházet, Slováci. Hrají: Eva Holubová, Bolek Polívka... Rodinný / Drama / Komedie, Slovensko / Kanada, 2023, 100 min.
Nevhodný do 12 let
Vstupné 100 Kč

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
Otevřena od 27.4. do 29.9.2024 v sobotu a neděli od 13 do 18 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Mimo sezonu zavřeno.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavy v podkroví.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2024

 
You are here: Hlavní strana arrow ARCHIV arrow Fotbalové turnaje
Fotbalové turnaje
Napsal Redakce   
Pondělí, 10 červenec 2023
Fotbalové soutěže skončily, a jak už většinou víte, s celkem dobrými výsledky. Než všichni hráči FK Peruc odjeli na prázdniny, nebo dovolené, uspořádal klub pro dorost a žáky fotbalové turnaje.
 
 
Hodnocení uplynulé sezony je pozitivní. Mladší žáci vyhráli Litoměřickou II. třídu OP, s celkovým skóre 123:23 a se ziskem 65 bodů. Dorost ukončil  soutěž okresního přeboru Litoměřicka na velmi pěkném 6. místě s aktivním skóre 72:68. Dospělí skončili v tabulce o postup do okresního přeboru na 5. místě a měli také aktivní skóre 26:24. Další kategorie mladší a starší přípravka + bambiny také skončily svoje zápasy v turnajích a také měly úspěch.
Na závěr sezóny 2022/23 byl uspořádán na našem hřišti žákovský fotbalový turnaj. Od dopoledních hodin až do slavnostního ukončení turnaje pěnou od místních hasičů bylo hřiště plné sportujících dětí a jejich rodičů. Turnaj zahájila v 10 hodin dopoledne paní místostarostka Lucie Drobná. Tuto akci hodnotí velice kladně nejen Peručtí diváci (bohužel přišla jen malá skupina nejvěrnějších fandů ) a pořadatelé, ale také zúčastněné týmy. Od půl sedmé večer začalo přátelské posezení s živou hudbou. K připraveným stolům a lavicím  usedlo jen několik lidí, kteří na posezení přišli. Škoda, že tak málo, pan Jaromír Hora zpíval, hrál na klávesy a k tomu i na saxofon a vytvořil příjemnou atmosféru. Zkrátka to byl příjemný večer za pěkného počasí.
Za týden v sobotu 1. července byl naším FK uspořádán další turnaj, tentokrát dorostu. Od 13 hodin nastoupili naši kluci proti týmu z Budyně nad Ohří. Prohrávali jsme 0:1 ale vyhráli jsme těsným rozdílem 3:2. Branky za Peruc vstřelili Patrik Hejda, nová posila Lukáš Rauer hosty donutil k vlastnímu gólu a Vojta Kouba. Potom naši hráči čekali na soupeře pro finále z utkání Slavoj Kladno - FK Zvoleněves.  Slavoj, oslabený o 4 hráče základní sestavy (dovolená), prohrál 6:1 a tak se naším soupeřem pro boj o první místo stal FK Zvoleněves. V boji o třetí místo porazil FK Budyně tým Kladna 6:1.
Ve finále se hrál, stejně jako v předchozích zápasech, kvalitní fotbal, který slušný počet velmi dobře fandících diváků ocenil potleskem. Děkujeme. Zvoleněves hrála dobře, ale naši kluci hnaní svými fanoušky ukázali větší touhu po vítězství. Martin Vidím otevřel skóre ránou do vzdálenějšího rohu branky. Poté, co nejmladší bojovník našeho  týmu Lukáš Horn byl ve vápně faulovaný, sám proměnil následnou penaltu pohledným angličanem. Na 3:0 zvýšil Vojta Kučera, ale zdaleka nebylo vyhráno. Soupeř dvěma góly zdramatizoval finále. Naši to ale odbojovali a po závěrečném hvizdu pana rozhodčího Františka Humla vypukla veliká radost peruckých kluků. Došlo také na oblíbenou děkovačku před zaplněnou tribunou. Znovu po týdnu povedené odpoledne.
Na závěr turnaje předseda Fotbalového klubu Peruc pan Tomáš Rytina předal poháry starosty obce Peruce. Také byl vyhlášen nejlepší brankář turnaje. Stal se jím gólman Slavoje Kladno, který předváděl úžasné zákroky a několikrát za odpoledne byl odměněn potleskem tribuny. Po skončení turnaje měli naši dorostenci posezení k ukončení sezóny. Byli vyhodnoceni nejlepší střelci, Vojtové Kouba a Kučera. Oba nastříleli 17 gólů, ale Kouba skoro polovinu jarní části nehrál kvůli zranění. Malou odměnu dostal také Maxmilián Vlk, který zaskočil za brankáře Štěpána Follaufa na 8 zápasů do branky.
Poděkování zaslouží také rozhodčí František Huml z OFS Litoměřice. Všechny zápasy odřídil s velikým přehledem, turnaj i výkony se mu také líbily. Jen zmínil obdiv, v jakých skromných podmínkách děláme u nás na Peruci fotbal. Bambini, dvě přípravky, žáci, dorost, dospělí - a tři šatny na převlékání. Musíme často improvizovat, třeba hrát zápas dorostu nebo žáků jako předzápas dospělých u nás pro málo místa nejde. Třeba se situace jednou zlepší. Nyní si od fotbalu měsíc odpočineme.
JL
 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde