iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

TOULKY - KAMARÁDI
Galerie u Plazíka Peruc
3.9. - 19.11. 2023
víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava fotografií k půlkulatinám majitele galerie.  Vernisáž proběhne v neděli 3. září 2023 ve 14 hodin.

PLAKÁTEK

Mavka: Strážkyně lesa

Kino Peruc
24.9.2023
neděle 15.30 hod.
Animovaný / Fantasy / Komedie. Víla Mavka je nově zvoleným strážcem a duší lesa. Jejím hlavním posláním je chránit proti zlu i před světem lidí posvátné Srdce lesa, zdroj samotného života. Mnoho obyvatel lesa má ale pochybnosti, zda milá a jemná víla Mavka zvládne. Film  Ukrajina. Délka filmu 99  min.        
Přístupný film
Vstupné 50 Kč

Zatmění
Kino Peruc
29.9.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie / Thriller. Hrají: Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Ján Jackuliak, Tereza Švejdová, Albert Čuba, Vladimír Polák, Robin Ferro, Josef Carda, Anna Kadeřávková. Film Česko. Délka filmu 85 min.
Nevhodný do 15 let.
Vstupné 100 Kč

Na kole přes Alpy
Za Dubem Peruc
1.10.2023
neděle 16:00 hod.
Cestovatel Josef Sedláček bude vyprávět a promítat fotografie ze své cestě na kole přes Alpy až k moři.
PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 
Letní program
PLAKÁTEK

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK

Koncert
Smolnice kostel. sv. Bartoloměje
23.9.2023 v 16 h.
P. Černý - varhany, J. a O. Lébrovi - housle..
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Fotbalové turnaje
Fotbalové turnaje
Napsal Redakce   
Pondělí, 10 červenec 2023
Fotbalové soutěže skončily, a jak už většinou víte, s celkem dobrými výsledky. Než všichni hráči FK Peruc odjeli na prázdniny, nebo dovolené, uspořádal klub pro dorost a žáky fotbalové turnaje.
 
 
Hodnocení uplynulé sezony je pozitivní. Mladší žáci vyhráli Litoměřickou II. třídu OP, s celkovým skóre 123:23 a se ziskem 65 bodů. Dorost ukončil  soutěž okresního přeboru Litoměřicka na velmi pěkném 6. místě s aktivním skóre 72:68. Dospělí skončili v tabulce o postup do okresního přeboru na 5. místě a měli také aktivní skóre 26:24. Další kategorie mladší a starší přípravka + bambiny také skončily svoje zápasy v turnajích a také měly úspěch.
Na závěr sezóny 2022/23 byl uspořádán na našem hřišti žákovský fotbalový turnaj. Od dopoledních hodin až do slavnostního ukončení turnaje pěnou od místních hasičů bylo hřiště plné sportujících dětí a jejich rodičů. Turnaj zahájila v 10 hodin dopoledne paní místostarostka Lucie Drobná. Tuto akci hodnotí velice kladně nejen Peručtí diváci (bohužel přišla jen malá skupina nejvěrnějších fandů ) a pořadatelé, ale také zúčastněné týmy. Od půl sedmé večer začalo přátelské posezení s živou hudbou. K připraveným stolům a lavicím  usedlo jen několik lidí, kteří na posezení přišli. Škoda, že tak málo, pan Jaromír Hora zpíval, hrál na klávesy a k tomu i na saxofon a vytvořil příjemnou atmosféru. Zkrátka to byl příjemný večer za pěkného počasí.
Za týden v sobotu 1. července byl naším FK uspořádán další turnaj, tentokrát dorostu. Od 13 hodin nastoupili naši kluci proti týmu z Budyně nad Ohří. Prohrávali jsme 0:1 ale vyhráli jsme těsným rozdílem 3:2. Branky za Peruc vstřelili Patrik Hejda, nová posila Lukáš Rauer hosty donutil k vlastnímu gólu a Vojta Kouba. Potom naši hráči čekali na soupeře pro finále z utkání Slavoj Kladno - FK Zvoleněves.  Slavoj, oslabený o 4 hráče základní sestavy (dovolená), prohrál 6:1 a tak se naším soupeřem pro boj o první místo stal FK Zvoleněves. V boji o třetí místo porazil FK Budyně tým Kladna 6:1.
Ve finále se hrál, stejně jako v předchozích zápasech, kvalitní fotbal, který slušný počet velmi dobře fandících diváků ocenil potleskem. Děkujeme. Zvoleněves hrála dobře, ale naši kluci hnaní svými fanoušky ukázali větší touhu po vítězství. Martin Vidím otevřel skóre ránou do vzdálenějšího rohu branky. Poté, co nejmladší bojovník našeho  týmu Lukáš Horn byl ve vápně faulovaný, sám proměnil následnou penaltu pohledným angličanem. Na 3:0 zvýšil Vojta Kučera, ale zdaleka nebylo vyhráno. Soupeř dvěma góly zdramatizoval finále. Naši to ale odbojovali a po závěrečném hvizdu pana rozhodčího Františka Humla vypukla veliká radost peruckých kluků. Došlo také na oblíbenou děkovačku před zaplněnou tribunou. Znovu po týdnu povedené odpoledne.
Na závěr turnaje předseda Fotbalového klubu Peruc pan Tomáš Rytina předal poháry starosty obce Peruce. Také byl vyhlášen nejlepší brankář turnaje. Stal se jím gólman Slavoje Kladno, který předváděl úžasné zákroky a několikrát za odpoledne byl odměněn potleskem tribuny. Po skončení turnaje měli naši dorostenci posezení k ukončení sezóny. Byli vyhodnoceni nejlepší střelci, Vojtové Kouba a Kučera. Oba nastříleli 17 gólů, ale Kouba skoro polovinu jarní části nehrál kvůli zranění. Malou odměnu dostal také Maxmilián Vlk, který zaskočil za brankáře Štěpána Follaufa na 8 zápasů do branky.
Poděkování zaslouží také rozhodčí František Huml z OFS Litoměřice. Všechny zápasy odřídil s velikým přehledem, turnaj i výkony se mu také líbily. Jen zmínil obdiv, v jakých skromných podmínkách děláme u nás na Peruci fotbal. Bambini, dvě přípravky, žáci, dorost, dospělí - a tři šatny na převlékání. Musíme často improvizovat, třeba hrát zápas dorostu nebo žáků jako předzápas dospělých u nás pro málo místa nejde. Třeba se situace jednou zlepší. Nyní si od fotbalu měsíc odpočineme.
JL
 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde