Komedie. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou, psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období. Film  Česko. Délka filmu 95 min.

Moderní i retro kousky do interiéru a pro radost.
PLAKÁTEK

Kdyby radši hořelo
22. července 2022

Komedie./Drama. ‎Obyvatelé jedné české vesnice se připravují na Velikonoce,  když oslavu naruší dodávka, která narazí do fontány na náměstí. Všem je jasné, že se jednalo o teroristický útok. Film  Česko. Délka filmu 87 min.
Nevhodný do 12 let
.
Vstupné 120 Kč

Prezidentka
29. července 2022

Komedie/Romantický. Kateřina Čechová, historicky první česká prezidentka,   se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v doko-nalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Film  Česko. Délka filmu 97 min.
Nevhodný do 12 let.

Hádkovi
12. srpen 2022

Komedie. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici. Bráchové se mají svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát. Film  Česko.

Řekni to psem
26. srpen 2022

Romantický/Komedie. Dita místo vytouženého miminka dostane od přítele Filipa mladou kólii, přestože nikdy psa nechtěla. Navíc pro Ditu je pejskařská komunita směšná a nesnáší psí exkrementy. Film  Česko.  Délka filmu 85 min.

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.

2022
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Z-band

You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Fotbalisté finišují
Fotbalisté finišují
Napsal Redakce
Pátek, 17 červen 2022
Dospělí po týdnu volna prohráli v Lenešicích a dorost neuspěl v Liběšicích ani doma. V sobotu 18. června zakončí všechny naše týmy svou soutěž. Dospělí od 17 hodin doma s Ročovem, dorost odjíždí do 89 kilometrů vzdáleného Cvikova a žáci končí doma od 10 hodin s Bohušovicemi.

III. třída OP Louny
TJ Sokol Lenešice - FK Peruc 1:0 (0:0)
Domácí Lenešice hráli aktivně a většinu zápasu drželi míč na svých kopačkách, Peruc pouze bojovala, ale bránila  úspěšně. Jožka domácí hráče přiváděl hlavně ve druhém poločasu svými zákroky skoro k zoufalství. Od začátku  zbytečná nervozita mezi našimi hráči nedovolovala rozvinout nějakou úspěšnou útočnou akci. Ke konci zápasu už značně unavení hráči Peruce nechali domácí přečíslit naší obranu a z malé skrumáže před naší brankou vystřelil v 88. minutě Štěpán Ježek domácím výhru a 3 body.
11. 6. 2022 Lenešice, 30 diváků Rozhodčí: Svoboda Evžen. ŽK 2:1
Poslední utkání soutěže FK Peruc - TJ ZD Podlesí Ročov se odehraje v sobotu 18. 6. 2022 v 17:00 h. na Peruci.

II. třída dorostu - OP Litoměřice
Liběšice - FK Peruc 4:2 (1:2)
V Liběšicích se Peruc dostala velmi rychle do vedení gólem Ondry Šleye. Domácím se však podařilo zanedlouho vyrovnat po rychlé jednoduché akci. Ale Ondra znovu dostal Peruc do vedení na 2:1 a tak také skončil první poločas. Po přestávce nám soupeř vstřelil vyrovnávací gól a za dvacet minut další. Jenže náš další gól na vyrovnání nebyl uznán kvůli ofsajdu, který viděl jen domácí pomezní.  Když Liběšice vstřelili čtvrtý gól a nám znovu nebyl uznán další gól kvůli údajnému postavení  mimo hru, nezbylo než přijmout porážku. I když za bojovnost i předvedenou hru by si kluci zasloužili minimálně bod.
STŘELCI: 24. Trávníček Leoš, 51. Havrylko Maksim, 74. Krupička Šimon, 80. Krupička Filip - 6. Šley Ondřej, 29. Šley Ondřej
5. 6. 2022 Liběšice , 50 diváků Rozhodčí: Došek, Ing. Jiří.

Peruc - Malšovice 0:5 (0:3)
Tento zápas s Peruckým klukům vůbec nepovedl, předváděli mizerný fotbal se spoustou pokažených přihrávek. Zbytečná nervozita, která jakoby se na naše kopačky přesunula z utkání dospělých v Lenešicích, kluky svazovala.  Nedařilo se nahrát jednoduché míče, hosté toho využili a poločasové vedení 3:0 ještě navýšili po přestávce dalšími dvěma góly a zaslouženě vyhráli 5:0.
12. 6. 2022 Peruc , 25 diváků, Rozhodčí: Krčmář Milan
Poslední utkání soutěže FK Cvikov - FK Peruc se odehraje v sobotu 18. 6. 2022 v 10:00 h. ve Cvikově

II. třída mladších žáků - OP Litoměřice
Přípravné utkání
TJ Sokol Lenešice - FK Peruc 17:1
Ve čtvrtek 9.6.2022 snadné vítězství v Lenešicích nad slabším soupeřem 17:1.Branky :Horn 5x. CÍSAŘ Š. 4x.Krepelka 3x.Zezula 2x. Zedník 1x.Kott1x.Krupka1x
Přebor
FK Viktorie Čížkovice - FK Peruc 2:5 (1:1)
V sobotu 11.6.2022 zvítězili mladší žáci FK Peruc v Čížkovicích 5:2. Po nevýrazném prvním poločase ( 1:1) se opět vrátili ke své standardní hře a zápas dovedli k vítězství. Dnes tým hodně podržel Lukáš Horn v bráně. Góly Zezula 3, Křepelka 1, Novotný 1. Klukům díky.
STŘELCI: 26. Šírek Ondřej, 57. Liška Radim - 27. Zezula Václav, 33. Bláha Jakub, 36. Křepelka Adam, 42. Zezula Václav, 56. Zezula Václav
11. 6. 2022 Čížkovice , 40 diváků Rozhodčí: Došek, Ing. Jiří.
Poslední utkání soutěže FK Peruc - Slavoj Bohušovice nad Ohří se odehraje v sobotu 18. 6. 2022 v 10:00 h. na Peruci.