Komedie. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici. Bráchové se mají svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát. Film  Česko.

O Normandii a Bretani bude ve Stodolním divadle na Peruci povídat a promítat své fotografie Mirek Plazík Blažek. K tomu budou zpívat francouzské písně členky pěveckého sboru Kvítek za doprovodu Dominika Zahradníčka.
Kavárna otevřena od 17 hodin.

Vstupné dobrovolné.

Řekni to psem
26. srpen 2022

Romantický/Komedie. Dita místo vytouženého miminka dostane od přítele Filipa mladou kólii, přestože nikdy psa nechtěla. Navíc pro Ditu je pejskařská komunita směšná a nesnáší psí exkrementy. Film  Česko.  Délka filmu 85 min.

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.

2022
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK

You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Tentokráte jen jedna "plichta"
Tentokráte jen jedna "plichta"
Napsal Redakce
Úterý, 02 listopad 2021

Starší přípravka skvěle zakončila podzim na velkém turnaji v Neštěmicích, dorostenci nestačili na soupeře z Děčínska a dospělí na poslení chvíli zachránili s Lenešicemi bod na svém hřišti.

Starší přípravka FK Peruc
Active Image jsme pyšní na své malé svěřence. Dne 28.10.2021 se zúčastnili velkého turnaje v Neštěmicich za účasti 10 týmů, kde obsadili skvělé 3. misto. Jejich soupeři byly týmy z velkých měst, např. Most, Chomutov, Lovosice, Litoměřice. My jako jediní jsme reprezentovali malou obec. Velká gratulace a díky od trenérů a fanoušků.

Dorostenci
FK Malšovice, spolek - Fotbalový klub Peruc, z.s. 3:1 (2:0)
hráli 10. kolo okresního přeboru dorostu ve velmi hezkém sportovním areálu v Malšovicích. Bohužel, jakýkoli druh občerstvení na tomto místě zcela chyběl, což bylo vzhledem k chladnu a husté mlze velice nepříjemné. U nás je v současnosti občerstvení připraveno k jakékoli fotbalové aktivitě. Jak už bývá zvykem, náš tým první poločas prohospodařil a zaslouženě prohrával 2:0. V páté minutě měl Filip Růžek velmi dobrou šanci, ale odkrytou bránu těsně minul. Potom už domácí jasně dominovali a zaslouženě vedli. Po přestávce měli stále znatelnou převahu,  ale jen asi 10. minut. Naši kluci vstřelili v 55. minutě kontaktní branku a rázem byli lepším týmem. Vyrovnání bylo pouze otázkou času. Šance přicházely, ale vyrovnat se nedařilo. Několikrát měli domácí štěstí, občas jim pomohli rozhodčí třeba jen odmáváním nepatrného přešlapu při autu. Už se schylovalo ke konci zápasu, vyrovnání vyselo ve vzduchu ale přišel brejk domácích a nepochopitelně odpískaná penalta za údajný faul nám vzala možnost myslet na vyrovnání. Ale, zápas byl rozhodnut v prvním poločasu, kdy hráči Peruce hráli jako by byli omámeni. Nebyl to první zápas kdy jsme prohráli špatnou hrou během první půle. Po posledních prohrách dorostenci Peruce klesli v tabulce II.tř.OP LT na 5.místo v tabulce.
Poslední zápas hrají doma v neděli 7. listopadu od 10. hodin.
Dorost

Dospělí
FK Peruc - TJ Sokol Lenešice B 1 : 1 (0:0)
přivítali na svém hřišti známého soupeře z Lenešic. Hned zkraje zápasu Dan Kratina sprintoval za dlouhým pasem, ale brankář Lenešic Martin Charvát zahrál před velkým vápnem rukou a zmařil tak velkou šanci. Za svůj přestupek obdržel jen žlutou kartu. Lenešický B tým nebyl snadný soupeř, dobýval naší branku, ale naši borci také na nějakou dobu převzali iniciativu a pěkně obraně hostů zatopili.
Jožka v naší brance  kapituloval ve druhém poločasu, kdy po několika nepodařených odkopech skóroval Dominik Charvát. Touha našich o vyrovnání byla naplněna až 3 minuty před koncem zápasu, spravedlivý bod vystřelil Daniel Kratina. Škoda že se nemohlo hrát déle, Lenešickým už viditelně začínal docházet dech a  případná výhra by určitě udělala velkou radost skvěle fandícím divákům. I přes ztrátu 2 bodů se Peruc na chvíli usadila v čele tabulky. Po rozhodnutí STK se na čelo vrátí Spartak Lubenec, kterému nepřijel soupeř SK Cítoliby.
Branky: 84. D. Kratina - 48. D. Charvát
ŽK: 71. M. Folauf - 8. M. Bauer , 22. M. Předota , 63. P. Šubert , 88. D. Charvát
Za týden jedeme k poslednímu zápasu do Ročova, výkop je ve 14.00 hodin.