You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Peruc po vedení padla
Peruc po vedení padla
Napsal Redakce
Sobota, 18 leden 2020

Po nadějném vedení ve třetím utkání zimního turnaje MH Cirus proti domácím Postoloprtům vyšli peručtí fotbalisté naprázdno, bez bodu.

FK Peruc - FK Postoloprty 3 : 5 (1:0)
V prvním poločasu to byl boj hlavně uprostřed hřiště, šancí asi bylo víc na kopačkách Postoloprt. Ke konci poločasu poslal přesný křižný pas zprava na levou stranu Liška na Majera. Ten si obhodil svého obránce a šel sám na brankaře - 1:0 .
Active Image Ve druhém  poločasu začali Postoloprty aktivněji, branka však padla do jejich sítě. Vybojovaný míč si zpracoval Minařík, vyběhnutého gólmana obstřelil - 2:0. Kuriózní braknu dostal náš brankář Říha, stojící na velkém vápně. Míč po rozehrání na polovině hřiště napálil postoloprtský hráč přímo na branku a ten zapadnul přesně pod břevno - 2:1.  Další branku vstřelil znovu Minařík, po přihrávce od Sekuly - 3:1 . Potom přišel kolaps Peruce. Po faulu Řeřichy ve vápně snížily Postoloprty na 3:2, po pár minutách další penaltu Říha chytil. Na 3:3 vyrovnaly po rozebrání naší obrany, další dvě branky už byly proti zcela odevzdané hře Peruce - 3:5.
Sestava Peruc: Říha - Suchopár, Máša, Peterka, Řeřicha, Liška, Linhart, Majer, Folauf, Kratina, Vidím, Minařík, Píša, Sekula, Růžek

Ve 4. kole FK Peruc nastoupí příští sobotu 25.1.2020 opět od 13 hodin proti dalšímu účastníku OP, mužstvu TJ Sokol Tuchořice.