Závěrečná výstava "Roku žen" patří další fotografce, která si fotoaparátem splnika své sny o malování.  Díky své nové zálibě vytváří snové fotky květin, jako malované, plné pocitů a emocí.

3. Ročník radonické neckyády
31.8.2019 14 hod.
Radonice
pod mostem

Vyrobte si originální plavidlo a přijďte se pobavit! Kategorie Rychlost a Originalita.

PLAKÁTEK

Kouzelný park
31. 8. 2019 15:30 hod.
Peruc kino
Animovaný / Dobrodružný / Komedie. Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata. Film USA/Španělsko . Délka filmu 85 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 .- Kč

Škola základ života
27.9. 2019 v 17 h.
Divadlo Most

Kulturní komise váz zve na divadelní představení v mosteckém divadle. Podrobnosti v letáčku.
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona 2019, pondělí zavřeno,
úterý - neděle 10.00 - 12.00 a 12.30 - 16.30 hodin.
Nová prodejní výstava obrazů Antonína Kučaby.

Peruc

Otevírací doba v letní sezoně v perucké usedlosti v přiloženém letáku.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
30.6. - 31.8.2019
so, ne 10 - 16 hod.

Zahájení 16. výstavní sezony se uskuteční v pátek 28. června 2019 v 16 hod. koncertem Žesťového kvintetu Jaromíra Laksy.

Středa, 19 září 2018
V bojovném utkání ve Vrbně dokázali peručtí fotbalisté "urvat" výbornému soupeři díky remíze další bot do tabulky. V jejím vyrovnaném středu (mezi 3. a 9. místem je rozdíl 3 bodů) jsou s 5 body na 8. místě.

Vrbno - Peruc 2:2 (1:1)
První poločas byla Peruc aktivnější, šance ale přicházely na straně domácích. Po brejcích se vždy usadili na hranici našeho vápna. Až do 28. minuty se hrálo bez branek. Potom přišel přímý kop, který zahrál domácí Šubrt těsně před hvizdem rozhodčího. Jožka byl poněkud zmaten touto situací, čekal na povel hlavního, střelec však vyslal ránu a teprve potom se  ozvala píšťalka. Nestačil proto na střelu reagovat, 1:0. Naštěstí vzápětí vytvořili peručtí fotbalisté zmatek před Vrbenskou brankou, Matěj Drobný vystřelil a Lukáš Linhart jeho střelu tečoval, 1:1.
Po přestávce  byl na hřišti jen jeden tým. Byli to domácí, jasně dominovali a v 55. minutě si vzali vedení zpět. Vít Sailer z přímého kopu poslal míč k tyči, Jožka tam byl včas ale na nerovném terénu mu prošel těsně pod rukavicí a dokoulel se za lajnu , 2:1 .  V 72. minutě, po jedné z ojedinělých návštěv před domácí brankou, Michal Majer zahrál přímý kop přesně do vzdálenější šibenice, 2:2. Jožka v brance čaroval  a zlikvidoval několik tutovek domácích.

JL

Branky: 28. J. Šubrt, 55. V. Sailer- 30. L. Linhart, 72. M. Majer
ŽK: 28. T. Čermák.
Počet diváků: 100.
Rozhodčí: Bechynský Tomáš - FRANĚK Petr (N), LAUBE Jan (N).
sestava FK Peruc: J. Košín - J. Suchopár, T. Čermák, T. Šedivý, M. Peterka - M. Drobný (76. J. Dlouhý),  L. Linhart,  M. Máša,  J. Píša -  M. Majer, J. Židů (58. P. Šlik)

K dalšímu derby nastoupí peručtí fotbalisté v sobotu v 16:30 hod. na svém hřišti. Přijede další náročný soupeř ze Slavětína (o 1 bod více na 7. místě). Přijďte fandit, ať se FK Peruc posune před SK Slavětín.