Poslední rytíř
25. 11. 2017
17:30 hod

Kino Peruc
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Thriller. Automechanik Cade Yeager má s Transformery bohaté zkuše-nosti a válce navzdory se spojí s „nepřítelem" Bumblebeem. Jejich společným cílem je nalezení důvodu, proč se Transformers po staletí vracejí na Zemi.

Sál ZD Peruc
T. J. Sokol Peruc vás zve na Mikulášskou besídku s divadlem Mazec.
PLAKÁTEK

Rozsvícení vánočního stromu
a adventní trhy

3. 12. 2017
17 hod

Náměstí E. Filly Peruc
Vystoupení žáku místní ZŠ a zpěvačky Magdy Malé. Teplé nápoje zajištěny.
PLAKÁTEK

Kráska a zvíře
28. 12. 2017
19 hod.
Divadlo Most
Kulturní komise vás zve na divadelní představení pro celou rodinu. Vstupenky na radnici u paní Drobné. Odjezd od ZŠ Peruc v 17:30 hod.

Pátek, 20 říjen 2017
Utkání ve Slavětíně se peruckým fotbalistům nepovedlo a po prohře klesli s 12 body v tabulce OP na 9. místo. Vedoucí Lenešice s 23 body unikají celému poli.

Slavětín - Peruc 3:2 (3:0)
Derby ve Slavětíně se vůbec nepovedlo, hlavně první půlka, kdy domácí vstřelili 3 branky během devíti minut. Peruc také měla šance, dobře zakončit se však nedařilo.
Až po přestávce Daniel Hlavatý využil tlaku a prostřelil všechno co mu stálo v cestě.  V 63. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí Luboš Koubek. Tlak Peruce zesílil, Michal Peterka nastřelil tyč a z odrazu i břevno, ale snížit se povedlo až v 83. minutě. Míra Bartoš ( v zápisu nesprávně Linhart) si naběhl na přetažený centr a zkušeně zavěsil do rohu domácí branky. Zbývající minuty už Slavětín ubránil.
Branky: 34. J. Minařík, 35. M. Mogyorodi, 43. J. Minařík - 53. D. Hlavatý, 81. L. Linhart
sestava: Košín - Máša, Bartoš, Šlik, Peterka - Drobný (68. Židů), Linhart, Hlavatý (53. Nechanický), Strasser (46. Kratina), Majer - Blažek
rozhodčí : Lapka

JL

POZOR! Sobotní utkání 21.12.2017 na hřišti FK Peruc s AC Libčeves začíná již ve 14 hodin.