iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Zajímavosti kolem nás
Josef Skip Holota
30. 3. - 23. 6. 2024
Výstava fotografií z okolí Plzeňského a Ústeckého kraje.
Otevřeno so, ne, sv od 10 do 17 hod.
PLAKÁTEK

Galerie u Plazíka Peruc
ROK V PRAZE
a na cestách

Veronika Králik
30. 6. - 25. 8. 2024
Výstava fotografií autorky pocházející z Mikulova, ale již mnoho let žijící v Praze. Praha, společně s Českým středohořím, je jejím oblíbeným tématem.
Vernisáž výstavy 30. 6. 2024 v 15 hod.
Otevřeno so, ne, sv od 10 do 17 hod.
PLAKÁTEK

Ohlédnutí 2008 - 2023
M. P. Blažek

Peruc
Muzeum české vesnice

13.4. - 28.10.2024

Výstava fotografií  M. P. Blažka - výběr z posledních třech výstav v Galerii u Plazíka a dalších fotoprací
.
PLAKÁTEK

Jako zrcadlo
Kateřina Nováková
Peruc
Galerie U kozorožce

20.4. - 28.10.2024

Galerie U kozorožce a autorka si vás dovolují pozvat na výstavu obrazů.

PLAKÁTEK

Meghalaya
Cesta do Indie

Peruc
Za Dubem

16.6.2024 v 17 hod.
Promítání a vyprávění Toma Ulricha o cestě do severovýchodní  Indie.

PLAKÁTEK

140 let SDH Peruc
Peruc - za hřištěm
29. 6. 2024 
12:00 - 22:00 hod.

Peručtí hasiči vás zvou na oslavu 140. výročí svého spolku. Bohatý program, od 20 hod. taneční zábava.

PLAKÁTEK

Kino Peruc

Společně sami
Letní kino v parku
Pátek 21.6.
21.00 hod.

Čerstvě vystudovaný učitel Petr Jílek (Jakub Moulis), dostává příležitost učit na soukromém gymnáziu, který vlastní matka jeho přítelkyně (Markéta Hrubešová). Jeho idealizovaná představa o výuce mladých studentů brzy narazí na tvrdou realitu. Je překvapen současnou smutnou generací, problémy, se kterými se musí mladí lidé v dnešní době vypořádat a jejich přístupem ke studiu. Drama / Česko / 2024 / 90 min.
Nevhodné mládeži do 12 let

Vstupné 100 Kč

Lassie: Nové dobrodružství
Letní kino v parku
Pátek 28.6.
21.00 hod.

Nejslavnější kolie světa se konečně vrací na plátno! A jak jinak než s jejím věrným parťákem Florianem po boku. Ale nejen s ním. V novém dobrodružství je kromě nových dvounohých i čtyřnohých přátel čeká taky pořádně nebezpečný úkol – musí vypátrat, kdo stojí za záhadnými únosy psů, mezi kterými je i jejich kamarádka, malá Jack Russell teriérka Pippa. Je tu napínavá podívaná pro celou rodinu a nezapomenutelný filmový zážitek pro všechny malé i velké milovníky psů. Rodinný / Dobrodružný / Německo / 2023 / 91 min.
Mládeži přístupno

Vstupné 100 Kč
_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
Otevřena od 27.4. do 29.9.2024 v sobotu a neděli od 13 do 18 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
13.4. - 28.10.2024
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu v podkroví.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 2024
Koncert laureátů
16.6.2024
PLAKÁTEK

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Rozlosování OP v kopané
Rozlosování OP v kopané
Napsal Plazík st.   
Pondělí, 22 červenec 2002
22.7.2002

Peruc začíná 10.8.2002 v Krásném Dvoře. A kde a kdy se bude hrát dále? Zde je rozlosování celého přeboru.


1 - Okresní přebor dospělých

  1. kolo ( 1.kolo podle Bergera)     10.08.2002 17,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Petrohrad       - Vel. Černoc        10.08.2002 17,00      :
Zeměchy         - Ročov              10.08.2002 17,00      :
Dobroměřice B   - Chlumčany          10.08.2002 17,00      :
Černčice B      - Domoušice B        10.08.2002 17,00      :
Postoloprty     - Slavětín           10.08.2002 17,00      :
Vroutek         - Cítoliby           10.08.2002 17,00      :
Louny B         - Kryry  B           10.08.2002 17,00      :
Kr. Dvůr        - Peruc              10.08.2002 17,00      :

  2. kolo ( 2.kolo podle Bergera)     17.08.2002 17,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Peruc              17.08.2002 17,00      :
Kryry  B        - Kr. Dvůr           17.08.2002 17,00      :
Cítoliby        - Louny B            17.08.2002 17,00      :
Slavětín        - Vroutek            17.08.2002 17,00      :
Domoušice B     - Postoloprty        17.08.2002 17,00      :
Chlumčany       - Černčice B         17.08.2002 17,00      :
Ročov           - Dobroměřice B      17.08.2002 17,00      :
Petrohrad       - Zeměchy            17.08.2002 17,00      :

  3. kolo ( 3.kolo podle Bergera)     24.08.2002 17,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Zeměchy         - Vel. Černoc        24.08.2002 17,00      :
Dobroměřice B   - Petrohrad          24.08.2002 17,00      :
Černčice B      - Ročov              24.08.2002 17,00      :
Postoloprty     - Chlumčany          24.08.2002 17,00      :
Vroutek         - Domoušice B        24.08.2002 17,00      :
Louny B         - Slavětín           24.08.2002 17,00      :
Kr. Dvůr        - Cítoliby           24.08.2002 17,00      :
Peruc           - Kryry  B           24.08.2002 17,00      :

  4. kolo ( 4.kolo podle Bergera)     31.08.2002 17,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Kryry  B           31.08.2002 17,00      :
Cítoliby        - Peruc              31.08.2002 17,00      :
Slavětín        - Kr. Dvůr           31.08.2002 17,00      :
Domoušice B     - Louny B            31.08.2002 17,00      :
Chlumčany       - Vroutek            31.08.2002 17,00      :
Ročov           - Postoloprty        31.08.2002 17,00      :
Petrohrad       - Černčice B         31.08.2002 17,00      :
Zeměchy         - Dobroměřice B      31.08.2002 17,00      :

  5. kolo ( 5.kolo podle Bergera)     07.09.2002 17,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Dobroměřice B   - Vel. Černoc        07.09.2002 17,00      :
Černčice B      - Zeměchy            07.09.2002 17,00      :
Postoloprty     - Petrohrad          07.09.2002 17,00      :
Vroutek         - Ročov              07.09.2002 17,00      :
Louny B         - Chlumčany          07.09.2002 17,00      :
Kr. Dvůr        - Domoušice B        07.09.2002 17,00      :
Peruc           - Slavětín           07.09.2002 17,00      :
Kryry  B        - Cítoliby           07.09.2002 17,00      :

  6. kolo ( 6.kolo podle Bergera)     14.09.2002 17,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Cítoliby           14.09.2002 17,00      :
Slavětín        - Kryry  B           14.09.2002 17,00      :
Domoušice B     - Peruc              14.09.2002 17,00      :
Chlumčany       - Kr. Dvůr           14.09.2002 17,00      :
Ročov           - Louny B            14.09.2002 17,00      :
Petrohrad       - Vroutek            14.09.2002 17,00      :
Zeměchy         - Postoloprty        14.09.2002 17,00      :
Dobroměřice B   - Černčice B         14.09.2002 17,00      :

  7. kolo ( 7.kolo podle Bergera)     21.09.2002 16,30  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Černčice B      - Vel. Černoc        21.09.2002 16,30      :
Postoloprty     - Dobroměřice B      21.09.2002 16,30      :
Vroutek         - Zeměchy            21.09.2002 16,30      :
Louny B         - Petrohrad          21.09.2002 16,30      :
Kr. Dvůr        - Ročov              21.09.2002 16,30      :
Peruc           - Chlumčany          21.09.2002 16,30      :
Kryry  B        - Domoušice B        21.09.2002 16,30      :
Cítoliby        - Slavětín           21.09.2002 16,30      :

  8. kolo ( 8.kolo podle Bergera)     28.09.2002 16,30  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Slavětín           28.09.2002 16,30      :
Domoušice B     - Cítoliby           28.09.2002 16,30      :
Chlumčany       - Kryry  B           28.09.2002 16,30      :
Ročov           - Peruc              28.09.2002 16,30      :
Petrohrad       - Kr. Dvůr           28.09.2002 16,30      :
Zeměchy         - Louny B            28.09.2002 16,30      :
Dobroměřice B   - Vroutek            28.09.2002 16,30      :
Černčice B      - Postoloprty        28.09.2002 16,30      :

  9. kolo ( 9.kolo podle Bergera)     05.10.2002 16,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Postoloprty     - Vel. Černoc        05.10.2002 16,00      :
Vroutek         - Černčice B         05.10.2002 16,00      :
Louny B         - Dobroměřice B      05.10.2002 16,00      :
Kr. Dvůr        - Zeměchy            05.10.2002 16,00      :
Peruc           - Petrohrad          05.10.2002 16,00      :
Kryry  B        - Ročov              05.10.2002 16,00      :
Cítoliby        - Chlumčany          05.10.2002 16,00      :
Slavětín        - Domoušice B        05.10.2002 16,00      :

10. kolo (10.kolo podle Bergera)     12.10.2002 16,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Domoušice B        12.10.2002 16,00      :
Chlumčany       - Slavětín           12.10.2002 16,00      :
Ročov           - Cítoliby           12.10.2002 16,00      :
Petrohrad       - Kryry  B           12.10.2002 16,00      :
Zeměchy         - Peruc              12.10.2002 16,00      :
Dobroměřice B   - Kr. Dvůr           12.10.2002 16,00      :
Černčice B      - Louny B            12.10.2002 16,00      :
Postoloprty     - Vroutek            12.10.2002 16,00      :

11. kolo (11.kolo podle Bergera)     19.10.2002 15,30  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vroutek         - Vel. Černoc        19.10.2002 15,30      :
Louny B         - Postoloprty        19.10.2002 15,30      :
Kr. Dvůr        - Černčice B         19.10.2002 15,30      :
Peruc           - Dobroměřice B      19.10.2002 15,30      :
Kryry  B        - Zeměchy            19.10.2002 15,30      :
Cítoliby        - Petrohrad          19.10.2002 15,30      :
Slavětín        - Ročov              19.10.2002 15,30      :
Domoušice B     - Chlumčany          19.10.2002 15,30      :

12. kolo (12.kolo podle Bergera)     26.10.2002 14,30  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Chlumčany          26.10.2002 14,30      :
Ročov           - Domoušice B        26.10.2002 14,30      :
Petrohrad       - Slavětín           26.10.2002 14,30      :
Zeměchy         - Cítoliby           26.10.2002 14,30      :
Dobroměřice B   - Kryry  B           26.10.2002 14,30      :
Černčice B      - Peruc              26.10.2002 14,30      :
Postoloprty     - Kr. Dvůr           26.10.2002 14,30      :
Vroutek         - Louny B            26.10.2002 14,30      :

13. kolo (13.kolo podle Bergera)     02.11.2002 14,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Louny B         - Vel. Černoc        02.11.2002 14,00      :
Kr. Dvůr        - Vroutek            02.11.2002 14,00      :
Peruc           - Postoloprty        02.11.2002 14,00      :
Kryry  B        - Černčice B         02.11.2002 14,00      :
Cítoliby        - Dobroměřice B      02.11.2002 14,00      :
Slavětín        - Zeměchy            02.11.2002 14,00      :
Domoušice B     - Petrohrad          02.11.2002 14,00      :
Chlumčany       - Ročov              02.11.2002 14,00      :

14. kolo (14.kolo podle Bergera)     09.11.2002 14,00  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Ročov              09.11.2002 14,00      :
Petrohrad       - Chlumčany          09.11.2002 14,00      :
Zeměchy         - Domoušice B        09.11.2002 14,00      :
Dobroměřice B   - Slavětín           09.11.2002 14,00      :
Černčice B      - Cítoliby           09.11.2002 14,00      :
Postoloprty     - Kryry  B           09.11.2002 14,00      :
Vroutek         - Peruc              09.11.2002 14,00      :
Louny B         - Kr. Dvůr           09.11.2002 14,00      :

15. kolo (15.kolo podle Bergera)     16.11.2002 13,30  Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Kr. Dvůr        - Vel. Černoc        16.11.2002 13,30      :
Peruc           - Louny B            16.11.2002 13,30      :
Kryry  B        - Vroutek            16.11.2002 13,30      :
Cítoliby        - Postoloprty        16.11.2002 13,30      :
Slavětín        - Černčice B         16.11.2002 13,30      :
Domoušice B     - Dobroměřice B      16.11.2002 13,30      :
Chlumčany       - Zeměchy            16.11.2002 13,30      :
Ročov           - Petrohrad          16.11.2002 13,30      :

16. kolo (16.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Petrohrad            .  .                :
Ročov           - Zeměchy              .  .                :
Chlumčany       - Dobroměřice B        .  .                :
Domoušice B     - Černčice B           .  .                :
Slavětín        - Postoloprty          .  .                :
Cítoliby        - Vroutek              .  .                :
Kryry  B        - Louny B              .  .                :
Peruc           - Kr. Dvůr             .  .                :

17. kolo (17.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Peruc           - Vel. Černoc          .  .                :
Kr. Dvůr        - Kryry  B             .  .                :
Louny B         - Cítoliby             .  .                :
Vroutek         - Slavětín             .  .                :
Postoloprty     - Domoušice B          .  .                :
Černčice B      - Chlumčany            .  .                :
Dobroměřice B   - Ročov                .  .                :
Zeměchy         - Petrohrad            .  .                :

18. kolo (18.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Zeměchy              .  .                :
Petrohrad       - Dobroměřice B        .  .                :
Ročov           - Černčice B           .  .                :
Chlumčany       - Postoloprty          .  .                :
Domoušice B     - Vroutek              .  .                :
Slavětín        - Louny B              .  .                :
Cítoliby        - Kr. Dvůr             .  .                :
Kryry  B        - Peruc                .  .                :

19. kolo (19.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Kryry  B        - Vel. Černoc          .  .                :
Peruc           - Cítoliby             .  .                :
Kr. Dvůr        - Slavětín             .  .                :
Louny B         - Domoušice B          .  .                :
Vroutek         - Chlumčany            .  .                :
Postoloprty     - Ročov                .  .                :
Černčice B      - Petrohrad            .  .                :
Dobroměřice B   - Zeměchy              .  .                :

20. kolo (20.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Dobroměřice B        .  .                :
Zeměchy         - Černčice B           .  .                :
Petrohrad       - Postoloprty          .  .                :
Ročov           - Vroutek              .  .                :
Chlumčany       - Louny B              .  .                :
Domoušice B     - Kr. Dvůr             .  .                :
Slavětín        - Peruc                .  .                :
Cítoliby        - Kryry  B             .  .                :

21. kolo (21.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Cítoliby        - Vel. Černoc          .  .                :
Kryry  B        - Slavětín             .  .                :
Peruc           - Domoušice B          .  .                :
Kr. Dvůr        - Chlumčany            .  .                :
Louny B         - Ročov                .  .                :
Vroutek         - Petrohrad            .  .                :
Postoloprty     - Zeměchy              .  .                :
Černčice B      - Dobroměřice B        .  .                :

22. kolo (22.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Černčice B           .  .                :
Dobroměřice B   - Postoloprty          .  .                :
Zeměchy         - Vroutek              .  .                :
Petrohrad       - Louny B              .  .                :
Ročov           - Kr. Dvůr             .  .                :
Chlumčany       - Peruc                .  .                :
Domoušice B     - Kryry  B             .  .                :
Slavětín        - Cítoliby             .  .                :

23. kolo (23.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Slavětín        - Vel. Černoc          .  .                :
Cítoliby        - Domoušice B          .  .                :
Kryry  B        - Chlumčany            .  .                :
Peruc           - Ročov                .  .                :
Kr. Dvůr        - Petrohrad            .  .                :
Louny B         - Zeměchy              .  .                :
Vroutek         - Dobroměřice B        .  .                :
Postoloprty     - Černčice B           .  .                :

24. kolo (24.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Postoloprty          .  .                :
Černčice B      - Vroutek              .  .                :
Dobroměřice B   - Louny B              .  .                :
Zeměchy         - Kr. Dvůr             .  .                :
Petrohrad       - Peruc                .  .                :
Ročov           - Kryry  B             .  .                :
Chlumčany       - Cítoliby             .  .                :
Domoušice B     - Slavětín             .  .                :

25. kolo (25.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Domoušice B     - Vel. Černoc          .  .                :
Slavětín        - Chlumčany            .  .                :
Cítoliby        - Ročov                .  .                :
Kryry  B        - Petrohrad            .  .                :
Peruc           - Zeměchy              .  .                :
Kr. Dvůr        - Dobroměřice B        .  .                :
Louny B         - Černčice B           .  .                :
Vroutek         - Postoloprty          .  .                :

26. kolo (26.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Vroutek              .  .                :
Postoloprty     - Louny B              .  .                :
Černčice B      - Kr. Dvůr             .  .                :
Dobroměřice B   - Peruc                .  .                :
Zeměchy         - Kryry  B             .  .                :
Petrohrad       - Cítoliby             .  .                :
Ročov           - Slavětín             .  .                :
Chlumčany       - Domoušice B          .  .                :

27. kolo (27.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Chlumčany       - Vel. Černoc          .  .                :
Domoušice B     - Ročov                .  .                :
Slavětín        - Petrohrad            .  .                :
Cítoliby        - Zeměchy              .  .                :
Kryry  B        - Dobroměřice B        .  .                :
Peruc           - Černčice B           .  .                :
Kr. Dvůr        - Postoloprty          .  .                :
Louny B         - Vroutek              .  .                :

28. kolo (28.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Louny B              .  .                :
Vroutek         - Kr. Dvůr             .  .                :
Postoloprty     - Peruc                .  .                :
Černčice B      - Kryry  B             .  .                :
Dobroměřice B   - Cítoliby             .  .                :
Zeměchy         - Slavětín             .  .                :
Petrohrad       - Domoušice B          .  .                :
Ročov           - Chlumčany            .  .                :

29. kolo (29.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Ročov           - Vel. Černoc          .  .                :
Chlumčany       - Petrohrad            .  .                :
Domoušice B     - Zeměchy              .  .                :
Slavětín        - Dobroměřice B        .  .                :
Cítoliby        - Černčice B           .  .                :
Kryry  B        - Postoloprty          .  .                :
Peruc           - Vroutek              .  .                :
Kr. Dvůr        - Louny B              .  .                :

30. kolo (30.kolo podle Bergera)       .  .            Výsledek  Poznámky
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ
Vel. Černoc     - Kr. Dvůr             .  .                :
Louny B         - Peruc                .  .                :
Vroutek         - Kryry  B             .  .                :
Postoloprty     - Cítoliby             .  .                :
Černčice B      - Slavětín             .  .                :
Dobroměřice B   - Domoušice B          .  .                :
Zeměchy         - Chlumčany            .  .                :
 

Redakce iperuc redakce iperuc

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde