Kráska a zvíře
28. 12. 2017
19 hod.
Divadlo Most
Kulturní komise vás zve na divadelní představení pro celou rodinu. Vstupenky na radnici u paní Drobné. Odjezd od ZŠ Peruc v 17:30 hod.
Nevratná záloha 50 Kč

Posezení s Rodáky
29. 12. 2017
14 hod.
Knihovna Peruc
Městys Peruc vás zve na posezení s hudební skupinou RODÁCI.

PLAKÁTEK

NOVOROČNÍ POCHOD
NA KRÁSNOU VYHLÍDKU
1. 1. 2018
13:30 hod

Sraz Tyršovo cvičiště
T. J. Sokol Peruc Vás zve na NOVOROČNÍ POCHOD NA KRÁSNOU VYHLÍDKU. Na Krásné vyhlídce budou podávány teplé nápoje.

Pondělí, 29 květen 2017
   Obávané se stalo skutečností. Po prohře ve Vroutku spadl FK Peruc až na samé dno tabulky. Následující týden sice zdolal končící Žatec, ale ve zbývajících třech kolech perucké fotbalisty čekají nelehčí soupeři.

TJ Blatno - FK Peruc 4:1 (4:0)
Už po 10 minutách se rozplývala touha našich hráčů o bodovém zisku. První branku vstřelil v 6. minutě Pavel Loukota, z penaltové vzdálenosti uklidil míč k tyči bezmocného Jožky. O 2 minuty později poslal malou domů Míra Bartoš, jenže v přerostlé trávě plné jitrocelu a pampelišek míč rychle zpomalil a Miroslav Krajňák vyběhnutého Jožku obhodil a mohl v klidu zavěsit do prázdné branky. Potom se osmělili také naši hráči, Michal Peterka neuspěl sám proti brankáři domácích a následný roh nepřinesl nic. Těsně před přestávkou se domácím podařilo skórovat ještě jednou, z prudkého rohu míč prolétl těsně před brankou a ve velké strkanici Jožka míč neudržel a ten skončil v brance.
Po přestávce si domácí hlídali náskok, do prudkého kopce už se tolik nehnali do útočení, a tak se podařilo Peterkovi překonat domácího Jiřího Pašíkovského. Tak snad příště. (JL)
Branky: 6. P. Loukota , 8. M. Krajňák , 24. M. Krajňák , 45. J. Košín (vl.) - 68. M. Peterka
Rozhodčí: Lapka Ladislav - KOHEL Jiří (N), LAUBE Jan (N)
ŽK: 38. R. Worzischek , 57. P. Loukota , 64. M. Strunz , 75. J. Kohout - 27. M. Bartoš , 56. T. Čermák , 70. M. Nechanický .
FK Peruc - J. Košín - L. Linhart, J. Minařík, M. Peterka, J. Suchopár, M. Majer (65. M. Nechanický), M. Máša, M. Čížek (80. V. Kaplan) , J. Růžek, T. Čermák, M. Bartoš (58. J. Židů)

FK Peruc - FK Slavoj Žatec 5:0 (2:0)
Peručtí tentokrát hráli jako o život. V prvním poločasu se ujali vedení po pěkné akci Michala Peterky, který připravil vyloženou šanci pro Milana Čížka.  Druhou branku vstřelil znovu Čížek, který hrál na postu útočníka velmi aktivně. Po přestávce se zapsal na listinu střelců Michal Majer, pěknou střelou k tyči.  Jožka se v brance blýskl pěkným a hlavně důležitým zákrokem, tečovanou střelu reflexivně vyrazil na rohový kop. Další branku vstřelil Petr Tůma a účet uzavřel Lukáš Linhart, který po chytrém obehrání brankáře hostů skóroval do prázdné branky. Milan Čížek měl i v druhém poločasu vyložené šance, přesto hattrick nedal, podle svých slov si "něco ušetřil do Chlumčan".... (J.L.)
Branky: 29. M. Čížek , 32. M. Čížek , 48. M. Majer , 57. P. Tůma , 89. L. Linhart
Počet diváků: 60.
Rozhodčí: Bechynský Tomáš - KUČERA Josef, KAPLAN Vladimír (N).
ŽK: 70. T. Hynek
FK Peruc - J. Košín - P. Tůma, L. Linhart, M. Peterka (65. J. Dlouhý) , J. Růžek, J. Suchopár, M. Majer (85. M. Nechanický) , M. Máša, M. Čížek, M. Kratina, T. Čermák

Oproti 1. lize čekají účatníky OP ještě 3 kola. Peruc jede na dvě hřiště nelehkých sopeřů a doma přivítá Slavětín, dalšího adepta na sestup. Držme palce...