iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Prázdninové koncerty
Prázdninové koncerty
Napsal Plazík st.   
Úterý, 01 září 2015
   Prázdniny jsou časem festivalů v přírodě i koncertů na dvorcích. Na ty festivaly již moc nejezdím (není s kým), ale koncertů jsem pár vyslechl.

popis    Již tradičně se hraje na dvorku lounské knihovny. již 10. července zde zahráli nestoři lounského bigbítu, kaplea Paralet. A celý prostor se naplnil kamarády, fanynkami a všemi dalšími, kteří si rádi poslechnou dobrou muziku. Hrálo se do policejní hodiny, t.j. do 22. večerní a zájem by byl i déle. Ale okolo musí lidé i v létě spát.

PARALET

popis Nostalgie Jazz Quartet zahrál v červenci v postoloprtské Vespě. Tento prostor jsem neznal a je asi nový, víceúčelový. Přišel jsem a neměl si kam sednout. Ještě štěstí, že kamarádky z Kvítku předem zamluvili stůl. Tato pražsko - lounská kapela v čele s Miloslav Wainerem jazz umí a lidem, i kamarádkám z Kvítku, se koncert moc líbil. Úžasné byla saxofony Pavla a Petra.

Nostalgie Jazz Quartet

popis Dva týdny po Paraletu se i na dvorek lounské knihovny dostal jazz a to v něžném, dívčím provedení. Po roce sem zavítala lounská kapela Jazzies, Míša, ještě jedna Míša a Terezky, doplněné tentoktráte bubeníkem Mirusem a občas i klávesami a další kytarou. Dvorek byl opět přeplněný, bylo zde hodně členek Kvítku, kterým muzikantky i zpěvačka Míša prošly (a stále s ním zpívají). Pohodový koncert opět ukončila dvaadvacátá hodina.

Jazzies

popis Letošní druhou dovolenou jsem trávil s velkou partou na chalupě v Ostružně. V nedalekém Jičíně hrála v neděli v podvečer kapela, kterou jsem již chtěl dlouho slyšet. Jeden z projektů, tentokráte převážně autorského, Ondry Fencla, parta Hromosvod. Neváhali jsme a vydali se do zámeckého parku. Pod velkými stromy jsme si vyslechli moc příjemnou muziku. Kytary, bicí, basu a klávesy doplnily krásné muzikantky na flétnu a housle. Příjemné letní pohlazení. A dobře jsme si pokecali s Ondrou i Jakubem (bubeník a kytarista, známý v Lounech od Páji).

Hromosvod

popis Jediným fesťáčkem, který si již devěd let nenechávám ujít, je lovosický Žafest. Kamarádi Žabičky již připravili desátý ročník a opět pozvali výborné kapely i jednotlivce. Budu asi o Žafestu psát více (až zpracuji fotky), takže jen krátce. Pátek zahájil Ondra s Uragány, pak další dobrá seskupení až k závěrečným Šoulet. Sobotu zahájilo divadlo Improliga, mezi dalšími tradiční El Gaučo a večer plný energie s Terne čhave, Tichou dohodou a hlavně úžasnou šansoniérkou Szidi Tobias (pro mne to nejlepší na letošním Žafestu). Moc vydařený víkend.

Žafest

popis No a abych nezapomněl ani an Peruc (Pluotofest  jsem nestihl - dovolená), tak alespoň kytary na dvorku U Matějčků. Jirka Menoušek pozval kamarády ze Žatce a společně zahráli o horkém letním večeru známé písničky od táboráků i z rádia a snad se hrálo až do rána..

Kytary

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde