iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc 
Svět magických bytostí
Ivan Smíšek
Peruc, Galerie u Plazíka
4. 5. - 29. 6. 2025 
V červnu o víkendy zavřeno.

Návštěvu možno sjednat pomocí SMS a Facebooku.
Výstava fotografických magických obrazů z Panenského Týnce.
PLAKÁTEK 

Tady a tam
Mirek Vavřín
Peruc, Galerie u Plazíka
30. 6. - 31. 8. 2025 
Otevřeno na zazvonění, popř. po domluvě.
Vernisáž 30.6. v 16:30 h.

Výstava fotografií. Cyklus Tady a tam se věnuje hrůznému místu, krajské vyšetřovací věznici Státní bezpečnosti v Uherském Hradišti po roce 1948.
PLAKÁTEK 

AKVARELY
České středohoří

Jana Švástová

Peruc, Galerie U kozorožce
13. 4. - 31. 8. 2025

Výstava akvarelů nejen z Českého středohoří.
Otevřeno v so, ne 10 - 18 hod.
PLAKÁTEK 

Pochod života 2025
Domoušice - Louny
28. 6. 2025 11 h.

48. ročník tradiční akce Strany přátel piva Louny. Odjezd vlakem z Loun v 9:37, cíl restaurace Ája Louny.
PLAKÁTEK     

Moje krajina
Věra Drápalová 
Zámek Nový Hrad 
1. 7. 2025 18 h.

Vernisáž výstavy fotografií.
PLAKÁTEK

Jogírna Za Dubem 
Peruc, Za Dubem 
9. 7. 2025 17 h.

Přijďte si protáhnout záda.
Vstup 100 Kč
PLAKÁTEK

Plutofest 
Peruc, zámecký park 
19. 7. 2025 15 h.

21. ročník hudebního festivalu.
PLAKÁTEK

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Kino Peruc

Červen
Active Image

 

 

 

 

_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
od 3.5.2025
so, ne 13 - 18 hod.
Více info v plakátku.

UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc,
zámecký park
Expozice Orel rozsápe orla: Emil Filla, čínské umění a totalitní přízraky uvidíte významné artefakty Fillovy sbírky, známá kubistická zátiší, papírové svitky i obrazy Českého středohoří.
Otevřeno
květen - říjen pá - ne 10 - 18 h
červen - září  út - ne 10 - 18 h

PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu v podkroví.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 
Koncert laureátů
14.6.2025
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Poslední kolo FK Postoloprty cupu
Poslední kolo FK Postoloprty cupu
Napsal Redakce   
Pondělí, 02 březen 2015

V neděli 1. 3. se odehrála poslední utkání turnaje FK Postoloprty cup. FK Peruc nastoupil v boji o 3. místo s domácím FK Postoloprty B. Zpráva z webu FK Postoloprty.

FK Postoloprty B - FK Peruc 7 : 4  (3:3)

Od 15:00 mohli diváci pozorovat utkání, které se svým výsledkem blížilo spíše k jinému sportu. Domácí tým FK Postoloprty „B“ hostil v posledním utkání fotbalový klub Peruc. Prvního gólu se dočkali ve 14. minutě hosté, kdy se za svůj tým trefil do sítě Michal Košín. Na vyrovnání však hráči Postoloprt nemuseli čekat dlouho, za dalších šest minut se dokázal poprvé v turnaji prosadit Michal Spatzal, který dokázal trefit branku i z ne moc příjemného střeleckého úhlu ve vápně hostů. Obrana domácích často propadávala, což bylo jejich největším problémem, důkazem byl další gól po necelé minutě, kdy se podruhé v zápase prosadil Michal Košín. Ve 35. minutě se díky trefě Poura z přímého kopu domácí vrátili do hry a vyrovnali skóre na 2:2. Do konce poločasu se za domácí trefil ještě ve 42. minutě Bránický, střelou z vápna, a za hosty pak ve 44. minutě Jakub Mašín. První poločas tak skončil remízou obou týmů 3:3.
Druhý poločas zápasu o třetí místo pokračoval v podobném tempu jako ten první. V 55. minutě se za tým hostů dokázal prosadit Miroslav Nechanický a tým FK Peruc byl tak o krok blíž k vítězství. To by ale nesmělo být hráče zápasu domácích fotbalistů Petra Junka, který svým nasazením a vytrvalostí dokázal hostům do konce utkání nasázet čtyři góly, a sice v 58., 65., 72. a 75. minutě. Díky těmto brankám domácí odskočili hostům a díky celkovému skóre 7:4 si zajistili na svém turnaji slušné třetí místo. Tým FK Peruc se po prohře s domácími Postoloprty umístil na místě čtvrtém.
Rozhodčí: Kopřiva Karel

Tímto zápasem bylo stvrzeno konečné pořadí turnaje, týmy si mezi sebou rozdělily pozice následovně:
1. FK Výškov
2. TJ Sokol Lenešice
3. FK Postoloprty B
4. FK Peruc
5. TJ Vrbno nad Lesy
6. FK Chlumčany
7. TJ Rozvoj Polerady
8. FK Slavoj Žatec C
9. TJ Sokol Líšťany
10. TJ Sokol Chožov

Nejlepším střelcem turnaje se stal hráč týmu FK Peruc Michal Košín s 12 trefami.

Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným týmům za napínavé dění po dobu všech sedmi týdnů, dále také všem pořadatelům, kteří se o průběh obou turnajů museli starat leckdy i v nepříznivém zimním i deštivém počasí. Naše poděkování patří samozřejmě také všem fanouškům, kteří s námi turnaj prožili. Budeme se těšit na další ročník!
Váš FK Postoloprty

FOTO z Postoloprt PF

Nyní čekají perucké fotbalisty ještě dva přípravné zápasy a mistrovské jaro se přiblíží. 7. března se utkají na umělé tráve v Hrobcích od 15 hodin s Radovesicemi a o týden později  14. března doma přivítají Chlumčany. 28. března jede FK Peruc k prvému mistráku do Žiželic a 4. dubna si poprvé zahraje mistrák doma se Slavojem Žatec C.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde