iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Nečekaná výhra
Nečekaná výhra
Napsal Redakce   
Neděle, 05 říjen 2014
   Nečekaná, ale zasloužená! Peruc připravila vedoucímu celku OP Blažimi prvou letošní prohru a vyhoupla se na 5. místo, pouhé 3 body za stále vedoucím soupeřem. Report opět od Honzy L. .

Peruc - Blažim 1:0 (1:0)
Blažim přijela na Peruc v roli favorita, a tak není divu že byli překvapeni peruckou bojovností, která s přibývajícími minutami získávala také jistotu. První šanci měli hosté, po několika odrazech se míč už koulel k naší brankové čáře, ale Radek Horn spolu se skvěle chytajícím Jožkou Košínem míč uklidili. Potom přišlo několik šancí na druhé straně, po vyhrané hlavičce Ronyho Aichyngera se dostal míč k Michalu Košínovi a ten vstřelil ve 20. minutě vítězný gól. Blažimští se snažili o vyrovnání, ale Peruc ukázala bojovnost a také fotbalovost. Po několika narážečkách se dostal ke střele za vápnem Radek Horn, další gólová šance skončila po dvou hlavách v náruči hostujícího brankáře.
Po přestávce Blažim znatelně přidala, ale také přitvrdila (Máša a Aichynger střídali pro zranění), objevilo se také několik záludných faulů. Větší šanci na gól měla spíše Peruc. Vláďa Kosinský jen těsně minul tyč, Michal Košín střílel těsně nad, když byl ještě před tím stažen za dres při rychlém brejku.... Hosté měli také nějaké příležitostí, ale Jožka byl vždy na svém místě. Bylo to drama až do samého konce. Vadou na kráse byl jen nepřesný výkon hlavního rozhodčího.
sestava:  Košín J. - Suchopár, Nechanický, Horn, Dlouhý - Minařík, Máša (75. Tůma), Kratina, Mašín (Říha)  - Košín Mich. (85. Kalina), Aichynger (77. Kosinský)
rozhodčí: Vysočanský - Kopřiva, Kaplan

Žáci hráli svůj další nelehký zápas v Záhořanech. Domácí zvítězili 7:0 (3:0) Příští týden hrají žáci doma, v sobotu 11.10. od 10 hodin přivítají tým Litoměřice B.
Dospělí cestují v neděli odpoledne do Výškova.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde