iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Remíza asi zasloužená
Remíza asi zasloužená
Napsal Plazík st.   
Pondělí, 01 září 2014
   Po třech měsících sehráli peručtí fotbalisté na svém hřišti opět duel s fotbalisty ze Žiželic na Žatecku. Po bojovném výkonu obou týmů utkání skončilo spravedlivou remízou.

FK Peruc - TJ Žíželice 2 : 2 (2:1)

K utkání nastoupili peručtí hráči v nových světle modrých dresech a v letošní sestavě, vytvořené po ukončení působení B týmu, s několika mladými místními hráči. V prvých minutách zatlačili hosté, ale z pěkného brejku již v 6. minutě skoroval Míra Nechanický - 1:0. popis I nadále se však hrálo převážně na domácí půli. Ostré souboje před brankami vyústili ve 20. minutě prvou ŽK pro Kosinského. Ve 34. minutě měly dvě velké šance Žíželice, i díky peruckému brankáři se jim však gól vstřelit nepodařilo. Naopak v 39. minutě předvedl svoji pohotovost Kosinský, když z dalšího brejku navýšil vedení druhou brankou 2:0. Utkání se zdálo být dobře rozjeté. Peručtí si však občas zahrávali s odkopy, při neustálé přítomnosti soupeře před jejich brankou. Ve 45. minutě, z hraní si s míčem téměř u rohu vpravo od brány, se ho podařilo hostům převzít a centrovat přes domácího brankáře až k zadní tyči, odkud pohodlně volný hráč snížil na 2:1.

   I v začátku druhé půle měli hosté šanci vyrovnat. Naštěstí se to nepovelo. Stejně tak peruckému M. Košínovi, který v 53. minutě střílel vedle. V posledních 20 minutách se odehrával na peruckém trávníku tvrdý boj, peručtí se snažili udržet vítězství a hosté naopak vyrovnat. To se jim povedlo v 81. minutě, když z podobné situace jako v prvé půli, jenže z levé strany, přehodili Jožku na zadní tyč a opět volný hráč skoroval - 2:2. Tvrdý boj s velkým nasazením hráčů obou mužstev pokračoval. Pár minut před koncem zápasu se nepodařilo Říhovi s Hornem, kteří šli sami na soupeřovu branku, překonat hostujícího brankáře. Naopak v nastavení Jožka Košín vypíchl jistý gól a udržel sparavedlivou remízu.
Viděli jsme pěkné utkání, ve kterém měli vyšší držení míče hosté a domácí byli nebezpeční z brejků. Vyššímu počtu gólů zabránili oba výborní brankáři. Výkon rozhodčích byl kvalitní.

Sestavy: Peruc - Košín J. - Horn, Máša, Kalina, Kratina, Minařík, Košín M., Kosinský (46. Říha), Mašín (60. Dlouhý), Suchopár, Nechanický
             Žíželice - Večeře - Elias, Panský, Skřipský (60.Bartoň), Fros, Švejda, Kestřánek, Blacha, Zuščík (71. Zamrzla), Holý, Homola
Rozhodčí: Šebek - Vysočanský, Jurečka
ŽK: Kosinský, Minařík - Zuščík, Skřipský, Elias
70 diváků

Svoji soutěž začali také žáci. Bohužel ne příliš úspěšně. První mistrovské utkání prohráli se zkušeným týmem z Pokratic 20:0 (10:0). 

FOTO z peruckého hřiště (a 2 z Pokratic).

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde