iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Zasloužená výhra
Zasloužená výhra
Napsal Plazík st.   
Středa, 28 květen 2014
   Nezvykle v úterý se v podvečer hrál zápas OP mezi Perucí a Žiželicemi, který byl ze soboty přeložen pro přívalový déšť. Peručtí fotbalisté vybojovali zaslouženou výhru.

   V úterý odpoledne silně zapršelo, ale po 17. hodině již jen postřikovalo a perucké hřiště bylo schopné přijmout obě mužstva k jejich duelu. Rozbláceny byly pouze menší plochy před brankami.
popis Hráči obou týmů začali hned od prvého hvizdu hrát naplno, před brankami bylo často zaděláno na góly. Prvý se povedlo vstřelit již ve 13. minutě hostům, když se jim podařilo z prvé strany obejít Milna Košína a z ostrého úhlu prohodit míč za záda Jožky Košína 0:1. Domácí to však tak nechtěli nechat a ještě přidali ve snaze vstřelit gól. Několikrát jim to zkazil výborný hostující brankář. Až v 38. minutě se po několika vyražených míčích podařilo po střele Tůmy patičkou dostat míč za brankovou čáru Minaříkovi 1:1.
Dobrý fotbal obou týmů byl na hřišti předváděn i v druhém poločase, oba brankáři se však překonávali a nebezpečné střely a komlikované situace likvidovali. Až v 67. minutě si pěkně zpracoval centr zprava Michal Košín a překonal padajícího hostujícího brankáře 2:1. Oba týmy měly ještě další šance, peruckým se jeden jistý gól zastavil v blátíčku před bránou a domácí obránce jej dokázal uklidit do bezpečí. V posledních minutách se často brankář hostí vydával až na peruckou půli, aby pomohl vyrovnání, domácí však závěrečný tlak vydrželi a připsali si prakticky prvé jarní "regulérní" vítězství (Dubany nedávno přijely pouze s 9 hráči).
Ten kdo v úterý přišel na fotbal nezaváhal a viděl hodně dobré utkání a skvělé brankáře na obou stranách.
Sestavy a další údaje v přiloženém albu:

FOTO z hřiště.


Následující neděli má jet Peruc do Kryr, ty však již možná soutěž vzdaly. V dalších utkáních v dohrávce 14. kola přivítá Peruc doma Blažim a poslední utkání odehraje u sousedů ve Vrbně. A o tom, jak to bude s OP Louny po ukončení OP Most a Chomutov, se dle debaty s rozhodčími před utkáním ještě rozhoduje.

 

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde