iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

V zimních měsících uzavřena
Galerie u Plazíka Peruc
Výstava fotografií Blanky Beckertové bude zahájena v příznivé situaci v březnu 2021.

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow SOLLEMNE AQUARII 2014
SOLLEMNE AQUARII 2014
Napsal Plazík st.   
Úterý, 25 únor 2014

    Každoročním centrem alternativní kultury se stává setkání jejich příznivců na Senkově. I letos sem pozvali přátelé své přátele a koncem února zde proběhl tradiční koncert.

   V před několika lety obnovené hospodě na Senkově je v přilehlém sále příjemný prostor na různá, nikoho neobtěžující setkání. A sem Štěpán a další narozeninoví oslavenci zvou každoročně na SOLLEMNE AQUARII. Mně to opět letos vyšlo a i když byl v Lounech punkový koncert, vyjel jsem právě na Senkov. Je zvykem, že podobné akce nezačínají v ohlášený čas, i tuto sobotu večer se začalo místo v 18 hodin až v půl osmé. Pořadatelům přislíbilo účast 6 kapel, zdravotní problémy však vyřadili žateckou Stolní společnost a lounské Rohotoče.
popis Takže jako prvá vystoupila, po zahájení večera a přivítání Štěpánem, nejvzdálenější kapela FREQUENTLY ASKED QUESTIONS. Já ji neznal, ale tři muzikanti se zpěvačkou předvedli dobrou muziku. O jejich malého potomka se mezitím starali lounské Máničky. Pro neúčast již zmíněných kapel se poté dost improvizovalo. Nastoupili louňáci s muzikou Velvet Underground (pro mne snad nejlepší zážitek večera) a Doors a po nich v unplug verzi Voytusovi FLOWER COVER. Následovala vydařená "tombola". Šťastní výherci si mimo jiné odnesli malý penis, špalek dřeva a 3 litry Fernetu. Ten, spolu s lahví také vyhraných okurek, během večera zmizel v útrobách přítomných. Mezitím se připravili lounští známí a slavní HUMUS DEBILITAE, vedení aktivním Aulikem. Ten zůstal i v poslední ohlášené kapele NEVÝPAR KOVATJEZD. Možná, že se pak ještě jamovalo, ale byly 2 hodiny po půlnoci a já jel domů.
I letošní Senkov se moc vydařil a všichni si jej náležitě užili i díky pohostinnosti osazenstva hospody. I já měl moc příjemný večer a tak za rok třeba na Senkově zase. Díky kamarádi pořadatelé i muzikanti!

FOTO z večera

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv