Vánoční příběh
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Vstupné 50 Kč

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny

2023
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Další remíza
Další remíza
Napsal Redakce
Neděle, 26 leden 2014
   I v druhém utkání zimního turnaje v Postoloprtech peručtí fotbalisté remizovali, tentokráte s odvěkým rivalem z Vrbna n.l. 3 : 3.

popis TJ Vrbno nad Lesy – FK Peruc 3:3 (2:3)
Začátek utkání patřil peruckým neboť už v 5. minutě si naběhl na chytrý centr Milana Košína do prostoru za vrbenskou obranu Roman Sekula a přesným obloukem vstřelil první gól. Za 15 minut už to bylo 2:0, Míra Nechanický si perfektně zpracoval míč v soupeřově vápně a vstřelil druhý gól. Jenže v zápětí přišla první chyba naší obrany. David Šlechta fauloval ve velkém vápně vrbenského útočníka a soupeř z penalty snížil na 1:2. Do poločasu se kopala ještě jedna penalta, po faulu na Michala Košína Roman Sekula zvýšil na 3:1. Chvíli před přestávkou se Vrbnu podařilo ještě snížit po další chybě naší obrany. Ve druhém poločasu měla opět nepatrnou převahu Peruc, ale bez větších šancí. Největší z nich byl pokutový kop po ruce, jenže Sekula tentokrát neproměnil. V 70. minutě, po naší špatné rozehrávce, vstřelilo Vrbno vyrovnávací branku.

Ve třetím kole turnaje se peručtí fotbalisté utkají  opět se soupeřem z okresního přeboru, týmem FK Blažim, v sobotu 1. února večer v 19 hodin. Samozřejmě opět na umělé trávě v Postoloprtech.