iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc

MOJE OKA-mžiky
Vladimír Rešetár
2. 7. - 28. 8. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.
popř. na zazvonění

Výstava fotografií karlovarského fotografa, který se věnuje převážně barevné fotografii z prostředí rockových koncertů, MFF, sportu, rád fotí přátele, přírodu i život a dění kolem sebe..
PLAKÁTEK 

10. výročí Stradonek
Stradonka
15.7.2022 19 hod.
Sraz před hospodou Pod Rozhlednou. Skleničku na přípitek s sebou. Srdečně zve Klub žen Stradonice.
PLAKÁTEK

Po čem muži touží 2
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
15. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou, psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období. Film  Česko. Délka filmu 95 min.        
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Tržnice a bazárek
Za Dubem Peruc
16.7.2022 13 - 17 hod.
Moderní i retro kousky do interiéru a pro radost.
PLAKÁTEK

Kdyby radši hořelo
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
22. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie./Drama. ‎Obyvatelé jedné české vesnice se připravují na Velikonoce,  když oslavu naruší dodávka, která narazí do fontány na náměstí. Všem je jasné, že se jednalo o teroristický útok. Film  Česko. Délka filmu 87 min. 
Nevhodný do 12 let
.
Vstupné 120 Kč   

Prezidentka
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
29. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie/Romantický. Kateřina Čechová, historicky první česká prezidentka,   se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v doko-nalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Film  Česko. Délka filmu 97 min. 
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč   

Hádkovi
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
12. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici. Bráchové se mají svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát. Film  Česko.  
Přístupný film.
Vstupné 120 Kč 

Řekni to psem
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
26. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Romantický/Komedie. Dita místo vytouženého miminka dostane od přítele Filipa mladou kólii, přestože nikdy psa nechtěla. Navíc pro Ditu je pejskařská komunita směšná a nesnáší psí exkrementy. Film  Česko.  Délka filmu 85 min. 
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč 

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek
Hudba na zámku

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK 
Z-band   

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Punkový a jazzový víkend
Punkový a jazzový víkend
Napsal Plazík st.   
Pondělí, 04 listopad 2013

    V posledních týdnech jsem už línější, sem tam nějaké divadlo, ale na koncerty ne. Až uplynulý víkend, v pátek Punk a v sobotu jazz. Prima poslech i nálada.

 

  popis Plzeňskou Znouzecnost jsem poprvé slyšel ještě ve starém Mandarinu, poté mnohokráte v Opeře i jinde a v pátek kamarádi přijeli opět do Loun, tentokráte na Bahno. . Předskokany jim dělali mí lounští kamarádi Fanfáre Mančaft s Erikem se svým netypickým východním, až jižním projevem. Někteří Louňáci to nezkousli, ale je dobře, že tato kapela osvěžuje lounský punk a angroš. Kolem deváté se objevil Golda a po chvíli Déma. Jó, uslyšíme zase plzeňský melodický punk. Fanfáre po hodince skončili a Caine si začal stěhovat na podium bubny. Dal jsem si u Bohouše kafíčko a přišel jsem včas, kamarádi již zvučili.
Většina přítomných se nahrnula před kapelu a mohlo se začít. Na začátek pár známých písniček na rozehřátí a poté série těch nejnovějších. I když jsme je téměř neznali, byly klasicky znouzácké. Dole pod Démou a Gouldou se to roztančilo a rozeskákalo. Bylo veselo! Jen Caine to občas musel trochu rozdýchat. I když je odjakživa známo, že na Znouzi se nekouří a většina prosbu kapely respektuje, tak samozřejmě ženský v blízkosti podia čoudily.
Hrálo se už asi hodinu a půl a Déma vyzval k bicím Pájinku. Ano, naší úžasnou lounskou bubenici, kdysi z Čajového servisu, nyní od Schodiště, Pospíšila, její PayNoia a dalších seskupení. Nebylo pro ni problémem doprovodit kytaristy při Bylo nebylo. Znouzecnost chtěla končit, ale bez přídavku to nešlo. Ten třetí a poslední byli tradiční Hasiči. Byl to moc příjemný a přiměřeně divoký večer, jako se Znouzí vždy.
 
FOTO na Facebooku

popis Sobotní dušičkové odpoledne nás zvalo na faru na Smolnici, vlastně paní Vrchlavská a místní spolek pro záchranu kostela. Já navštěvuji akce většinou bez dlouhodobých plánů, dle momentální nálady. I na Smolnici jsem přijel neohlášen, ale hostitelka pro mne místo našla. Usedl jsem do kouta před připravený NOSTALGIE JAZZ QUARTET, v obsazení Pavel Dvořák – saxofon, Štěpán Chlouba- drums, Jiří Nerad - keybord a Miloslav Wainer- baskytara, vokal. Skvělý organizátor a zejména muzikant Míla Wainer zde hraje často, dokáže dát dohromady menší i větší party muzikantů a společně zahrát výborný jazz. Tentokráte dal dohromady dva mladé talentované hráče (Pavel saxofon a Štěpán bicí) a dva muzikantské bardy (on na basu a J. Nerad klávesy).
Koncert začal známým Stevie Wonderem, který zazněl v průběhu večera ještě několikrát. V repertoáru byla jazzová klasika, latina a trochu Bacha. V podání čtyřech skvělých hráčů, sólistů, nádherný zážitek, který byl odměňován častým silným potleskem. V krátké přestávce bylo posluchačům nabídnuto chutné občerstvení a po ní ještě chutnější další dávka jazzu. I zde se muselo přidávat. Jistě bude možnost si tento quartet, popřípadě další Wainerovy projekty zase brzy poslechnout. Již se na Smolnici těším a pořadatelům patří za Hudbu na Smolnici velký dík.

FOTO ze Smolnice

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde