iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
..SPOLU...
Sonia Šulek Carraro a Ivan Šulek
30. 4. - 26. 6. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava kladenských fotografů Sonii Šulek Carraro a Ivana Šulka z cest tam a zase zpátky.
Vernisáž 30. 4. 2022 v 15 hodin.

PLAKÁTEK 

Libochovické divadelní léto
Libochovice, U Tří lip
13. 5. - 11. 6. 2022
Již 63. přehlídka ochotnických divadelních souborů vám nabízí 4 představení pro dospělé a 2 pro dětské diváky. Vše v plakátku. Určitě se zajeďte na některé podívat, ochotníci umí.
 
PLAKÁTEK     

Ženy a život
kino Peruc
pátek 27. 5. 2022
19.00 hod.

Komedie / Romantický. Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. Film Česko. Délka filmu 87 min.
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Hudba ve Smolnici
Koncert laureátů
Kostel sv. Bartoloměje Smolnice 
28.5.2022 16 hod.
Vystoupí laureáti mezinárodní houslové a kytarové soztěže. 
PLAKÁTEK    

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK     

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Fotbalový víkend
Fotbalový víkend
Napsal Redakce   
Pondělí, 16 září 2013

  V sobotu 14. září  2013 jelo perucké Áčko do Libočan a dokázalo z hřiště velkého favorita Žatce přivézt 3 body. Béčko úspěšné nebylo a v Libčevsi vysoko prohrálo. V neděli si svůj druhý turnaj zahrála nově vzniklá perucká přípravka starších žáků a bylo vidět zlepšení. Vše chce samozřejmě čas...

 

Žatec C - Peruc 0:1 (0:0)
Peruc přijela do Libočan jen s dvěma náhradníky a s chutí poprat se o solidní výsledek. DK OFS Louny nám vyřadila ze hry na 8 měsíců Milana Kratinu a na 4 zápasy Milana Košína. K tomuto rozhodnutí již netřeba komentáře.
 Po úvodním hvizdu rozhodčího jsme očekávali mohutný tlak domácích ale ten nepřicházel. Bylo to hlavně bojovností a takticky dobře organizovanou hrou Peruce. Naopak, byl to náš hráč Michal Košín, který se dostal do první tutovky zápasu, ale skóre se otevřít nepodařilo. Po něm ani Romanovi Sekulovi a ani dalším našim borcům se nedařilo přesně zamířit. Následoval mírný tlak domácích, ale peruckým se dařilo udržet hru mimo naše pokutové území. Domácí se dostali k zakončení asi třikrát za první půli,   Jóžin byl vždy na svém místě.
Po přestávce pokračovala hra skoro vyrovnaná, ale s přibývajícími minutami, jako by naši hráči více toužili po vstřelení branky. Nedávali Žateckým prostor pro hru a dobrým pohybem získávali chvílemi převahu. Přibývalo našich rohových kopů a v 70. minutě to přišlo. Na střílený centr z rohu si naběhnul Míra Bartoš a přesnou tvrdou hlavičkou nedal šanci brankáři domácích. Žatec se snažil vyrovnat, ale naše obrana hrála velmi dobře. Když už se soupeři dostali za naše beky, tak Jožka předvedl opět jeden ze svých super zákroků. Pět minut před koncem zápasu po rozehraném rohu Jarda Dlouhý vstřelil branku, která nebyla uznána pro velmi těsný ofsajd. Domácí v závěru ještě zahrozili rohovým kopem, ale naši opět nedopustili vstřelení gólu. Zasloužená výhra a velmi kvalitní výkon, díky hoši!!!
Rozhodčí: Evžen Svoboda, Vladimír Petrok, Dominik Průša
Sestava: J.Košín, - K.Mikovec, M.Bartoš, M.Nechanický, D.Šlechta, - L.Řeřicha, P.Tůma, R.Sekula, J.Suchopár,  - M.Košín (88. J.Novotný), L.Vopršel (75. Dlouhý)

LIBČEVES - PERUC B  8:2 (6:0)
Branky: K. Vajc, Scholze(p.)

Přípravka
V neděli 15.9. od 10. hodin se hrál na Peruci druhý turnaj starších fotbalových přípravek. Minulý týden se hrál tento turnaj ve Mšených Lázních. Tam se z  vítězství radovali žáci z Libochovic, druhé bylo Mšeno, třetí Brozany. Diplom za čtvrté místo si přivezli naši žáci. Celkové naše skóre z prvního turnaje bylo 1:31. Vypadá to hrozivě, ale jsme teprve na začátku, trénujeme s kluky teprve druhý rok. Hráči ostatních družstev hrají spolu již více než 3 roky. Zlepšení našich výkonů bylo znát již na dnešním turnaji.
FOTO z turnaje

 

Jan Laube

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde