iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Panorama Českého středohoří
Dan Fiker

6. 5. - 2. 7. 2023
Galerie u Plazíka na Peruci, společně s autorem Danielem Fikerem, vás zvou na vernisáž výstavy. Spatříte velkoformátové fotografie, známé i neznámé panoramatické pohledy na krajinu Českého středohoří, které ústeckého fotografa očarovalo.
Výstava bude přístupná do 2. července 2023 o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, popřípadě na zazvonění v galerii.
PLAKÁTEK

Život pro samouky
Kino Peruc
26.5.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne ve světě randění a seznamovacích trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít životní styl své excentrické mámy, navíc jí začne radit úžasná vztahová koučka a influencerka.  Film Česko . Délka filmu 95 min.
Nevhodný do 12 let
Vstupné 100 Kč 

Zámek Pátek
Program na červen.
PLAKÁTEK 

Ročovský pěvecký sbor
Za Dubem Peruc

4.6.2023 15 hod.
Stodolní divadlo zve na koncert Evergreeny 20. století.
Vstupné dobrovolné
PLAKÁTEK 

Stradonice - 750 let
Stradonice - náves

10.6.2023 13 hod.
Klub žena a SDH Stradonice vás zvou na oslavu 750. výročí Stradonic - 1273 - 2023. Bohatý kulturní program. Občerstvení zajištěno.
PLAKÁTEK 
 
Pochod života
Domoušice - Louny

24.6.2023 10 hod.
Tradiční pochod Strany přátel piva Louny.
Startovné 100.-Kč
PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Koncert laureátů
28.5.2023 v 16 hod.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Fotbalový víkend
Fotbalový víkend
Napsal Redakce   
Pondělí, 16 září 2013

  V sobotu 14. září  2013 jelo perucké Áčko do Libočan a dokázalo z hřiště velkého favorita Žatce přivézt 3 body. Béčko úspěšné nebylo a v Libčevsi vysoko prohrálo. V neděli si svůj druhý turnaj zahrála nově vzniklá perucká přípravka starších žáků a bylo vidět zlepšení. Vše chce samozřejmě čas...

 

Žatec C - Peruc 0:1 (0:0)
Peruc přijela do Libočan jen s dvěma náhradníky a s chutí poprat se o solidní výsledek. DK OFS Louny nám vyřadila ze hry na 8 měsíců Milana Kratinu a na 4 zápasy Milana Košína. K tomuto rozhodnutí již netřeba komentáře.
 Po úvodním hvizdu rozhodčího jsme očekávali mohutný tlak domácích ale ten nepřicházel. Bylo to hlavně bojovností a takticky dobře organizovanou hrou Peruce. Naopak, byl to náš hráč Michal Košín, který se dostal do první tutovky zápasu, ale skóre se otevřít nepodařilo. Po něm ani Romanovi Sekulovi a ani dalším našim borcům se nedařilo přesně zamířit. Následoval mírný tlak domácích, ale peruckým se dařilo udržet hru mimo naše pokutové území. Domácí se dostali k zakončení asi třikrát za první půli,   Jóžin byl vždy na svém místě.
Po přestávce pokračovala hra skoro vyrovnaná, ale s přibývajícími minutami, jako by naši hráči více toužili po vstřelení branky. Nedávali Žateckým prostor pro hru a dobrým pohybem získávali chvílemi převahu. Přibývalo našich rohových kopů a v 70. minutě to přišlo. Na střílený centr z rohu si naběhnul Míra Bartoš a přesnou tvrdou hlavičkou nedal šanci brankáři domácích. Žatec se snažil vyrovnat, ale naše obrana hrála velmi dobře. Když už se soupeři dostali za naše beky, tak Jožka předvedl opět jeden ze svých super zákroků. Pět minut před koncem zápasu po rozehraném rohu Jarda Dlouhý vstřelil branku, která nebyla uznána pro velmi těsný ofsajd. Domácí v závěru ještě zahrozili rohovým kopem, ale naši opět nedopustili vstřelení gólu. Zasloužená výhra a velmi kvalitní výkon, díky hoši!!!
Rozhodčí: Evžen Svoboda, Vladimír Petrok, Dominik Průša
Sestava: J.Košín, - K.Mikovec, M.Bartoš, M.Nechanický, D.Šlechta, - L.Řeřicha, P.Tůma, R.Sekula, J.Suchopár,  - M.Košín (88. J.Novotný), L.Vopršel (75. Dlouhý)

LIBČEVES - PERUC B  8:2 (6:0)
Branky: K. Vajc, Scholze(p.)

Přípravka
V neděli 15.9. od 10. hodin se hrál na Peruci druhý turnaj starších fotbalových přípravek. Minulý týden se hrál tento turnaj ve Mšených Lázních. Tam se z  vítězství radovali žáci z Libochovic, druhé bylo Mšeno, třetí Brozany. Diplom za čtvrté místo si přivezli naši žáci. Celkové naše skóre z prvního turnaje bylo 1:31. Vypadá to hrozivě, ale jsme teprve na začátku, trénujeme s kluky teprve druhý rok. Hráči ostatních družstev hrají spolu již více než 3 roky. Zlepšení našich výkonů bylo znát již na dnešním turnaji.
FOTO z turnaje

 

Jan Laube

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde