iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Marťanské lodě
kino Peruc
pátek 21. 1. 2022
19.00 hod.

Romantický / Drama. Martin a Eliška, hlavní hrdinové, se poprvé setkávají na narozeninové party ve vybydlených prostorách brněnského nádraží. Mladá psycholožka hudebníka pozve na přednášku, kterou pořádá. Na Martina zapůsobí. Film Česko / Norsko. Délka filmu 77 min.
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč
 

Chlupáčci
kino Peruc
neděle 30. 1. 2022
15:30 hod.

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný. Pupí a Eda patří do rodu Chlupáčků. Roztomilých, chlupatých zvířátek ve tvaru donutu. Tihle chlupáči poklidně žijí v hojném počtu na Galapágách. Jenže Eda je věčně nabručený pesimista, zatímco jeho sestra Pupí je nezbedná neposeda, která působí zmatek kamkoliv přijde. Takže oba moc nezapadají mezi ostatní. Film USA. Délka filmu 85 min.
Přístupný film.

Vstupné 50 Kč 

Galerie u Plazíka Peruc
Výstavní sezonu připravujeme.
Africký sen
Ilona Rosenkrancová
5. 3. - 24. 4. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava fotografií z cestování s paní M. Imbrovou v srdci Afriky.

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila, ZAVŘENO.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow Žáci ZŠ přáli maminkám
Žáci ZŠ přáli maminkám
Napsal Plazík st.   
Neděle, 12 květen 2002
12.5.2002

V pátek 10.května 2002 se do peruckého kina sešli maminky, babičky i ostatní rodinní příslušníci a občané, aby shlédli program žáků perucké školy. Ti jej připravili pod vedením svých učitelek jako přáníčko ke Dni matek.

        Plně obsazené kino na Peruciuvítalo po 18.hodině prvé účinkující. A na malé jeviště přišla pohádka. Žáci z různých tříd i ročníků pod vedením paní učitelky Pavly Čandrlové nastudovali známou a oblíbenou Popelku.
    Krásná Popelka, udatný princ, milí holoubci, ale i vypočítavá macecha se svoji dcerou se střídali na jevišti a roztleskávali publikum. Odehrál se i dvorní ples za účasti mnoha princezen a doprovodu kytary paní učitelky. No a nakonec, šťastně jak to má v pohádce být, se našla nožka do malé botičky a princ poznal svoji vyvolenou. Odměnou byl dlouhý potlesk a malí umělci museli ještě jednou na jeviště.
      Po krátké přestávce začala část druhá, koncert pěveckého sboru školy. Paní učitelka Monika Gajdošová, která s dětmi zpívá již několik roků, připravila krásný program. Od národních písniček, přes oblíbené skladby pana Uhlíře až k peruckému hitu poslední doby, písničkám z muzikálu Pomáda. Celý sbor i jednotliví sólisté předváděli výkony, které by jim museli závidět i v Rozjezdech pro hvězdy. Každá skladba byla odměňována potleskem a ten byl po skončení celého koncertu neutuchající. Na tvářích mnohých maminek se objevily i slzičky z dojetí a radosti. Paní ředitelka Traxlová poděkovala před všemi paní učitelce Gajdošové a rozloučila se i s výbornými zpěváky z devátých tříd, kteří se školním sborem vystupovali naposled.
   Celý program dobře ozvučil pan B. Traxl. Večer se moc vydařil a všichni, zejména maminky, se rozcházeli šťastni a spokojeni s výkonem svých ratolestí.

Miroslav Blažek

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv