iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Dagmar Stříbrná, Václava Felixová
Život okolo nás
5. 7. 2019 - 25. 8. 2019
Galerie u Plazíka
Peruc
Dvě kamarádky - fotografky Dagmar (Dasha) Stříbrná ze Slaného a Václava (Vendy) Felixová z Kladna - se toulají světem, přírodou i mikrosvětem. Fauna bude hlavním tématem jejich společné výstavy.
Výstavu si můžete prohlédnout o víkendy a svátky až do 25. srpna 2019.
PLAKÁTEK

Cesty
Daniely Jandové
30. 6. 2019 - 25. 10. 2019
Galerie U kozorožce
Peruc

Výsatava obrazů brněnské výtvarnice Daniely Jandové, která získala výtvarné vzdělání ve Španělsku, kde v mládí žila. Na svých obrazech znázorňuje svéráznou technikou zamyšlené až snivé tváře dívek a žen, do nichž přenáší své vnitřní pocity a duševní rozpoložení..
Vernisáž je připravena na 16. hodinu v neděli 30.6.2019.
Výstavu můžete navštívit od 10 do 18 hod. v úterý až neděle do 30.8.2019 a o víkendy a svátky až do 25.10.2019.
PLAKÁTEK 
 

Václav Švankmajer 
Jdu s kosou na lov žirafy
7.4. 2019 - 31.7.2019
Galerie Emila Juliše
Černčice
Výstava obrazů a kreseb. 
PLAKÁTEK   

Jak vycvičit draka
20. 7. 2019 15:30 hod.
Peruc kino
Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie / Rodinný. Děj se odehrává na drsném Severu, který obývají ještě drsnější Vikingové a spolu s nimi i draci. Ti jsou jednoznačně nejdrsnější. Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák. Film. USA. Délka filmu 94 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 .- Kč

O české a smolnické krajině
Václav Cílek
Smolnice, statek č.4
20.7. 2019 v 16 hodin
Povídání známého geologa a spisovatele.
PLAKÁTEK
 

Skleněný pokoj
3. 8. 2019 17:30 hod.
Peruc kino
Drama.Na kopci nad Brnem vyrostl obdivuhodný dům. Středobodem domu je „Skleněný pokoj“. Stává se synonymem krásy, modernosti, stejně jako symbolem nadějí národa, budoucnosti. Film Česko/Slovensko. Délka filmu 104 min.
Přístupný od 12 let.
Vstupné 70 .- Kč

Pouťový víkend
Telce
3.8. - 4.8. 2019

Fotbal, volejbal, taneční zábava, koncert - to vše je pro vás připraveno v Telcích.
PLAKÁTEK
  program
PLAKÁTEK
zábava

Teroristka
17. 8. 2019 17:30 hod.
Peruc kino
Komedie / Drama. Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je Marie, učitelka na penzi, která si řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti strůjci zla nepomůže starostka, sežene si zbraň. Film Česko . Délka filmu 95 min.
Přístupný od 12 let.
Vstupné 70 .- Kč
 

Kouzelný park
31. 8. 2019 15:30 hod.
Peruc kino
Animovaný / Dobrodružný / Komedie. Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata. Film USA/Španělsko . Délka filmu 85 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 .- Kč
 

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona 2019, pondělí zavřeno,
úterý - neděle 10.00 - 12.00 a 12.30 - 16.30 hodin.
Nová prodejní výstava obrazů Antonína Kučaby.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Za Dubem
Peruc

6. - 9. 2019
Za Dubem
Peruc

Otevírací doba v letní sezoně v perucké usedlosti v přiloženém letáku.
PLAKÁTEK 
    

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
30.6. - 31.8.2019
so, ne 10 - 16 hod.

Zahájení 16. výstavní sezony se uskuteční v pátek 28. června 2019 v 16 hod. koncertem Žesťového kvintetu Jaromíra Laksy.
Informace v přiložených plakácích.
Vstupné volné
PLAKÁTEK zámek
PLAKÁTEK Kučerová
PLAKÁTEK
Brabcová

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Motorky arrow Peruc přivezla bod
Peruc přivezla bod
Napsal Redakce   
Neděle, 19 srpen 2012

   V sobotu se rozjel nový ročník OP v kopané a Peruc zahajovala na hřišti Cítolib. Přes velké problémy se sestavou se podařilo uhrát remízu. O zápase nám napsal Honza.

Cítoliby - Peruc 2:2 (1:1)
    Perucký A tým zahájil novou sezónu cestou do Cítolib. A neodjíždělo se snadno. Koncem týdne nás zastihla zpráva že registrace tří hráčů určených do základu sestavy jsou kdesi na cestě z úseku registrací v Praze. Takže hrát se muselo bez zkušených opor Romana Sekuly a také nové posily Standy Vinše. No a Petr Tůma byl omluven již týden předem, Radek Horn poslal vzkaz že nejede a Jan Kosina je na dovolené. Téměř zoufalá situace. Ještě že máme Martina Filipa a také B tým.
    Do první půle jsme nastoupili v sestavě J. Košín - T. Rytina, M.Košín, M. Filip, L. Řeřicha - D. Vajc, J. Kianička, M. Kratina, J. Dlouhý, -L. Kosinský, Z. Novák. Všichni naši hráči jezdili na plný plyn, ale v 10. minutě se domácím podařilo překonat poprvé Jožina. Jenže o 15 minut později poslal Krtek kolmou přihrávku do vápna domácích na Babána a ten poslal centr před branku kde Hrníček vyskočil nejvýš a hlavou srovnal na poločasový výsledek 1:1.
    Po přestávce ( Kamil Vajc střídal bráchu Dominika) se nám podařil rychlý brejk a po něm z rohového kopu strhnul vedení na naši stranu Láďa Kosinský. V 65. minutě vystřídal Martina Filipa Míra Nechanický. Domácí byli tímto vývojem zaskočeni a chvíli se jakoby hledali, ale jejich tlak rostl. Po deseti minutách nestačili naši hráči ubránit velké vápno a domácí přesnou střelou vstřelili druhý a poslední gól tohoto zápasu. V 75. minutě ochutnal atmosféru okresního přeboru také Jakub Mašín, když vystřídal Jardu Dlouhého. Ještě několikrát se domácím povedlo dostat do šance, ale Jóžin v brance byl opět velmi pozorný. Tak se zrodila za dané situace nečekaná, ale důležitá remíza 2 : 2.
    Díky za pomoc patří nejen Martinovi Filipovi, ale také hráčům z Béčka. Takže chlapci DÍKY!!

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu