iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Zimní přestávka
10. 2019 - 2. 2020
Galerie u Plazíka
Peruc
Galerie se uložila k zimnímu spánku. Nová sezona bude zahájena v březnu 2020. Těšíme se.

Avengers: Endgame
23. 11. 2019 17:30 hod.
Peruc kino
Akční / Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy. Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé super-hrdiny k tomu, aby sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder. Film USA. Délka filmu 182 min.
Nevhodný do 12 let
.
Vstupné 70.- Kč
 

Willy a kouzelná planeta
30. 11. 2019  hod.
Peruc kino
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi. Malý Willy cestuje s rodiči vesmírem. Po nehodě vesmírné lodi se sám v záchranné kapsli dostává na neznámou divokou planetu. Naštěstí má s sebou důležitého parťáka – robota Bucka. Film Francie. Délka filmu 90 min.
Přístupný film.
Vstupné 50.- Kč
 

Rozsvícení vánočního stromku
1.12.2019 v 15:30 hod.
Hřivčice
MS ČČK Hřivčice zve na rozsvícení vánočního stromku a mikulášskou besídku.
PLAKÁTEK  

Rozsvícení vánočního stromku
1.12.2019 v 17 hod.
Radonice n. O.
ZSBJ a Klub žen zvou na tradiční Rozsvícení vánočního stromku.
PLAKÁTEK 

Rozsvícení vánočního stromku
s HANOU KŘÍŽKOVOU
1.12.2019 v 17 hod.
Peruc, nám. E. Filly
Vystoupení žáků ZŠ Peruc pod vedením Mgr. Moniky Gajdošové a adventní trhy. Výstava a prodej výrobků ZŠ a MŠ Peruc a občanů Peruce.
Teplé nápoje zajištěny.
PLAKÁTEK   

Adventní setkání
14.12.2019 ve 14 hod.
Radonice n. O.
chrám Povýšení
svatého kříže

ZSBJ zve na Adventní setkání. Vystoupí sbor Senior Melody TV MKL. V bývalé škole následuje jarmark.
PLAKÁTEK  

Vánoční Německo
15.12.2019 v 6:30 hod.
Městys Peruc
Zájezd na zámek Moritzburg a Drážďan. Přihlášky u paní Drobné. 
PLAKÁTEK 

Muzikál Tarzan
27.3.2020 v 15:30 hod.
Městys Peruc
Zájezd do divadla Hybernia v Praze. Přihlášky u paní Drobné.
PLAKÁTEK  

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Návštěvní sezona skončila.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Za Dubem
Peruc

6. - 9. 2019
Za Dubem
Peruc

Program do konce roku v perucké usedlosti v přiloženém letáku.
PLAKÁTEK 
 

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Návštěvní sezona skončila.

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Motorky arrow Peruc přivezla bod
Peruc přivezla bod
Napsal Redakce   
Neděle, 19 srpen 2012

   V sobotu se rozjel nový ročník OP v kopané a Peruc zahajovala na hřišti Cítolib. Přes velké problémy se sestavou se podařilo uhrát remízu. O zápase nám napsal Honza.

Cítoliby - Peruc 2:2 (1:1)
    Perucký A tým zahájil novou sezónu cestou do Cítolib. A neodjíždělo se snadno. Koncem týdne nás zastihla zpráva že registrace tří hráčů určených do základu sestavy jsou kdesi na cestě z úseku registrací v Praze. Takže hrát se muselo bez zkušených opor Romana Sekuly a také nové posily Standy Vinše. No a Petr Tůma byl omluven již týden předem, Radek Horn poslal vzkaz že nejede a Jan Kosina je na dovolené. Téměř zoufalá situace. Ještě že máme Martina Filipa a také B tým.
    Do první půle jsme nastoupili v sestavě J. Košín - T. Rytina, M.Košín, M. Filip, L. Řeřicha - D. Vajc, J. Kianička, M. Kratina, J. Dlouhý, -L. Kosinský, Z. Novák. Všichni naši hráči jezdili na plný plyn, ale v 10. minutě se domácím podařilo překonat poprvé Jožina. Jenže o 15 minut později poslal Krtek kolmou přihrávku do vápna domácích na Babána a ten poslal centr před branku kde Hrníček vyskočil nejvýš a hlavou srovnal na poločasový výsledek 1:1.
    Po přestávce ( Kamil Vajc střídal bráchu Dominika) se nám podařil rychlý brejk a po něm z rohového kopu strhnul vedení na naši stranu Láďa Kosinský. V 65. minutě vystřídal Martina Filipa Míra Nechanický. Domácí byli tímto vývojem zaskočeni a chvíli se jakoby hledali, ale jejich tlak rostl. Po deseti minutách nestačili naši hráči ubránit velké vápno a domácí přesnou střelou vstřelili druhý a poslední gól tohoto zápasu. V 75. minutě ochutnal atmosféru okresního přeboru také Jakub Mašín, když vystřídal Jardu Dlouhého. Ještě několikrát se domácím povedlo dostat do šance, ale Jóžin v brance byl opět velmi pozorný. Tak se zrodila za dané situace nečekaná, ale důležitá remíza 2 : 2.
    Díky za pomoc patří nejen Martinovi Filipovi, ale také hráčům z Béčka. Takže chlapci DÍKY!!

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu