iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Dagmar Stříbrná, Václava Felixová
Život okolo nás
5. 7. 2019 - 25. 8. 2019
Galerie u Plazíka
Peruc
Dvě kamarádky - fotografky Dagmar (Dasha) Stříbrná ze Slaného a Václava (Vendy) Felixová z Kladna - se toulají světem, přírodou i mikrosvětem. Fauna bude hlavním tématem jejich společné výstavy.
Výstavu si můžete prohlédnout o víkendy a svátky až do 25. srpna 2019.
PLAKÁTEK

Cesty
Daniely Jandové
30. 6. 2019 - 25. 10. 2019
Galerie U kozorožce
Peruc

Výsatava obrazů brněnské výtvarnice Daniely Jandové, která získala výtvarné vzdělání ve Španělsku, kde v mládí žila. Na svých obrazech znázorňuje svéráznou technikou zamyšlené až snivé tváře dívek a žen, do nichž přenáší své vnitřní pocity a duševní rozpoložení..
Vernisáž je připravena na 16. hodinu v neděli 30.6.2019.
Výstavu můžete navštívit od 10 do 18 hod. v úterý až neděle do 30.8.2019 a o víkendy a svátky až do 25.10.2019.
PLAKÁTEK 
 

Pouť sv. Bartoloměje
24.-25.8. 2019 v 17 h.
Smolnice
 
24.8. - Stará móda a kočárky na statku č. 4. (Možná i jeden stařec z Peruce.)
25.8. - Poutní mše svatá v kostele sv. Bartoloměje.
PLAKÁTEK
PLAKÁTEK

Květoslava Foitová
Moje pohledy
31. 8. 2019 - 28. 10. 2019
Galerie u Plazíka
Peruc
Závěrečná výstava "Roku žen" patří další fotografce, která si fotoaparátem splnika své sny o malování.  Díky své nové zálibě vytváří snové fotky květin, jako malované, plné pocitů a emocí.
PLAKÁTEK
 

Kouzelný park
31. 8. 2019 15:30 hod.
Peruc kino
Animovaný / Dobrodružný / Komedie. Vymýšlet atrakce, jaké svět neviděl, je pro June a její maminku ta úplně nejlepší zábava. Vyčarovaly kouzelný park, v němž všechny ty fyzikální zákony popírající atrakce řídí mluvící zvířata. Film USA/Španělsko . Délka filmu 85 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 .- Kč
 

Škola základ života
27.9. 2019 v 17 h.
Divadlo Most
 
Kulturní komise váz zve na divadelní představení v mosteckém divadle. Podrobnosti v letáčku.
PLAKÁTEK
  

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona 2019, pondělí zavřeno,
úterý - neděle 10.00 - 12.00 a 12.30 - 16.30 hodin.
Nová prodejní výstava obrazů Antonína Kučaby.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Za Dubem
Peruc

6. - 9. 2019
Za Dubem
Peruc

Otevírací doba v letní sezoně v perucké usedlosti v přiloženém letáku.
PLAKÁTEK 
    

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
30.6. - 31.8.2019
so, ne 10 - 16 hod.

Zahájení 16. výstavní sezony se uskuteční v pátek 28. června 2019 v 16 hod. koncertem Žesťového kvintetu Jaromíra Laksy.
Informace v přiložených plakácích.
Vstupné volné
PLAKÁTEK zámek
PLAKÁTEK Kučerová
PLAKÁTEK
Brabcová

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Peruc přivezla bod
Peruc přivezla bod
Napsal Redakce   
Neděle, 19 srpen 2012

   V sobotu se rozjel nový ročník OP v kopané a Peruc zahajovala na hřišti Cítolib. Přes velké problémy se sestavou se podařilo uhrát remízu. O zápase nám napsal Honza.

Cítoliby - Peruc 2:2 (1:1)
    Perucký A tým zahájil novou sezónu cestou do Cítolib. A neodjíždělo se snadno. Koncem týdne nás zastihla zpráva že registrace tří hráčů určených do základu sestavy jsou kdesi na cestě z úseku registrací v Praze. Takže hrát se muselo bez zkušených opor Romana Sekuly a také nové posily Standy Vinše. No a Petr Tůma byl omluven již týden předem, Radek Horn poslal vzkaz že nejede a Jan Kosina je na dovolené. Téměř zoufalá situace. Ještě že máme Martina Filipa a také B tým.
    Do první půle jsme nastoupili v sestavě J. Košín - T. Rytina, M.Košín, M. Filip, L. Řeřicha - D. Vajc, J. Kianička, M. Kratina, J. Dlouhý, -L. Kosinský, Z. Novák. Všichni naši hráči jezdili na plný plyn, ale v 10. minutě se domácím podařilo překonat poprvé Jožina. Jenže o 15 minut později poslal Krtek kolmou přihrávku do vápna domácích na Babána a ten poslal centr před branku kde Hrníček vyskočil nejvýš a hlavou srovnal na poločasový výsledek 1:1.
    Po přestávce ( Kamil Vajc střídal bráchu Dominika) se nám podařil rychlý brejk a po něm z rohového kopu strhnul vedení na naši stranu Láďa Kosinský. V 65. minutě vystřídal Martina Filipa Míra Nechanický. Domácí byli tímto vývojem zaskočeni a chvíli se jakoby hledali, ale jejich tlak rostl. Po deseti minutách nestačili naši hráči ubránit velké vápno a domácí přesnou střelou vstřelili druhý a poslední gól tohoto zápasu. V 75. minutě ochutnal atmosféru okresního přeboru také Jakub Mašín, když vystřídal Jardu Dlouhého. Ještě několikrát se domácím povedlo dostat do šance, ale Jóžin v brance byl opět velmi pozorný. Tak se zrodila za dané situace nečekaná, ale důležitá remíza 2 : 2.
    Díky za pomoc patří nejen Martinovi Filipovi, ale také hráčům z Béčka. Takže chlapci DÍKY!!

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv


WebArchiv - archiv českého webu