You are here: Hlavní strana arrow Motorky arrow Dokopáno, poslední kolo OP
Dokopáno, poslední kolo OP
Napsal Plazík st.
Pondělí, 18 červen 2012

O víkendu skončil 26. kolem okresní přebor v kopané okresu Louny. Peruc si vítězstvím nad Černčicemi B udržela 11. místo a tím (zatím neoficiálně) i účast v příštím ročníku. Po celoročním trápení to lze považovat za úspěch.

Vydařená fotbalová sobota: Peruc - Černčice B 2:0 , ČR - Polsko 1:0 Smích
K poslednímu zápasu OP přijeli hráči z Černčic. Během celého prvního poločasu jsme měli neustálou převahu. ale žádná z mála střel si nenašla cestu do branky. Několik černčických brejků se podařilo zlikvidovat a tak se šlo po 45 minutách do kabin za stavu 0:0.
Po přestávce se hra trochu vyrovnala a tak musel v naší brance také Jóžin předvést několik důležitých zákroků. V 65. minutě, po pohledné akci, přihrál Milan Kratina na volného Michala Košína a ten zblízka tvrdou střelou dal první gól. Po dalších 10 minutách šel znovu Michal Košín sám na brankáře hostí, ten jeho střelu jen vyrazil a Michal už do prázdné branky stanovil konečný výsledek 2:0
Sestava: Jožka Košín, - Milan Košín, Dlouhý (70. Jakub Křepčík), Růžek, Rytina, - Kosina (80. Říha), Řeřicha, Tůma, Kratina, - Michal Košín, Kosinský
Honza Laube

Peruc Černčice B 2:0 (0:0)
Branky: Košín Michal 2; Rozhodčí: Hofmann Rudolf st., Klasna Jan; ŽK: 0 - Seifert Jiří, 40 diváků