PLAKÁTEK

Zámecký piknik & noční karneval
20.6.2020 13 hod.
Zámek Pátek n.O.
Kostýmovaný zámecký piknik & noční karneval v maskách, soutěž o nejlepší fotografii v zámeckých nikách, odpolední hry a soutěže o drobné ceny
Zámek Pátek

Tajemný poklad na Pátku
27.6.2020 14 hod.
Šerm a různé kratochvíle pro všechny hravé lidičky.
Vstupné dobrovolné

Zámek Pátek

Peruc kino
UZAVŘENO
Obecní kino v Peruci zůstává uzavřeno až do 31. srpna 2020. Pokud to podmínky umožní, bude znovu otevřeno od září 2020.

Muzeum uzavřeno.
Muzeum české vesnice bude pro veřejnost otevřeno od úterý 9. června 2020, a to bez konání slavnostní vernisáže. Provoz bude probíhat za specifických hygienických podmínek.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Zámek Pátek bude pro veřejnost otevřen od úterý 9. června 2020, v průběhu června bez konání kulturních a doprovodných akcí. Provoz bude probíhat za specifických hygienických podmínek. Program na stránkách - odkaz níže.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Peruc, Obecní knihovna
Obecní a místní knihovny budou pro veřejnost otevřeny od pondělí 8. června 2020, v průběhu června bez konání kulturních a doprovodných akcí. Provoz bude probíhat za specifických hygienických podmínek

Úterý, 03 duben 2012

V prvém jatním utkání na svém hřišti získali fotbalisté Peruce A plné 3 body. Béčko remizovalo. Dohromady to jsou prvé 4 jarní body do nepříliš pohodových tabulek. Reportáž nám poslal Honza Laube.

Peruc A - Výškov 2:1 (1:0)
Po úvodním asi 5 minutovém tlaku peruckých se hra vyrovnala, ale šancí bylo víc na naší straně. Jenže stále se nedaří je proměňovat. Až ve 25. minutě se podařilo skórovat Romanovi Sekulovi - 1:0. Po přestávce jsme měli opět mírnou převahu, ale jen do 65. minuty kdy byl po faulu na Petra Tůmu vyloučen hráč hostí. Po tom jako by hosté ožili a s deseti hráči začali dělat velké problémy naší obraně. Jejich tlak vedl k vyrovnávacímu gólu hostí. Od té doby jsme hráli spíš na brejky a po jednom z nich v 85. minutě Milan Kratina se štěstím překonal brankáře Výškova. Peruc postoupila o jedno místo vzhůru, ale stále se nachází hluboko v pásmu sestupu z OP.
Sestava Peruc: Jožka Košín, obrana - Radek Horn, Petr Tůma, Milan Košín, Míra Nechanický, záloha - Jarda Dlouhý (55 Lukáš Řeřicha), Roman Sekula, Kamil Mikovec(65 Jirka Růžek), Jan Kosina, útok Michal Košín, Milan Kratina

Branky: Sekula Roman, Kratina Milan - Vokáč František; Rozhodčí: Svoboda Evžen;
ŽK: Kratina Milan, Kosina Jan, Sekula Roman - Stejskal Roman, Dedecius Jiří, Dolejš Lukáš, Vokáč František; ČK: 0 - Faltus Milan, 50 diváků

7. Blažim 15 6 4 5 39: 33 22 ( -2)
8. Dobroměřice B 15 6 2 7 35: 36 20 ( -1)
9. Chlumčany 15 5 3 7 26: 36 18 ( -3)
10. Kozly 15 5 2 8 25: 32 17 ( -7)
11. Výškov 15 5 2 8 35: 45 17 ( -4)
12. Peruc 15 4 2 9 17: 34 14 (-10)
13. Zeměchy 15 4 1 10 28: 50 13 (-11)
14. Černčice B 15 3 1 11 21: 43 10 (-11)

Peruc B Líšťany 2:2 (0:1)
Branky: Pácha Josef, Scholze Michal - Studenovský Alois, Šesták David; Rozhodčí: Svoboda Evžen; ŽK: 2:1; 40 diváků

TABULKA
1. Černochov 13 9 2 2 36: 15 29 ( 8)
2. Postoloprty B 13 9 1 3 65: 26 28 ( 10)
12. ROI Louny 13 1 0 12 27: 75 3 (-15)

Peruc A hraje příští sobotu důležité utkání v Kozlech a 14.dubna v 16:30 hodin přijedou na Peruc k derby tradiční soupeři ze Slavětína.
Peruc B hraje příští sobotu v Lounech s týmem ROI a 14.dubna ve 14 hodin přivítají doma Cítoliby B.