iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Wohnout bude pomáhat pejskovi a kočičce
Wohnout bude pomáhat pejskovi a kočičce
Napsal Redakce   
Úterý, 15 listopad 2011

    Už se to blíží! Co? No přeci další ročník benefičního koncertu Pro pejska a kočičku! Již potřetí budete mít možnost podpořit opuštěná zvířátka v útulku v Jimlíně, kam výtěžek z této akce poputuje.

Poprvé se bude benefice odehrávat ve větších prostorech v Dobroměřicích. A konečně poprvé budete moci na této akci spatřit známou kapelu WOHNOUT. Ta vás se svými originálními a vtipnými texty zaručeně dostane do varu.

 
Kapela Wohnout však neznamená jedinou kvalitní hudbu, kterou můžete očekávat. Pokud máte rádi zvuk tahací harmoniky, pak se můžete těšit na pohodovou punkovou kapelu Dukla Vozovna až z dalekých Pardubic, která se svým projevem blíží Třem sestrám. Na rozdíl od nich to však do vás pustí hned dvěma harmonikami současně. Vyskákat duši z těla si rovněž budete moci s kladenskou kapelou Kapišto, která vás zaručeně pobaví jak svými texty, tak „skáčkovou“ hudbou s příměsí všech možných žánrů. Do noty vám určitě padne i stále oblíbenější rock-popová kapela - vítěz několika hudebních soutěží - Last Station z Prahy se svou mladou dravostí a melodičností.
A konečně se dostáváme ke kapelám domácím. Nemůže zde chybět již legendární kapela z Loun Joe Purple, kterou snad ani není třeba představovat. Ale přeci jen pro neznalce můžeme prozradit, že si s touto kapelou vychutnáte geniální hudbu ve stylu heavy-blues-funky. Do nápadité hudby se můžete zaposlouchat s další známou lounskou kapelou Furt Rovně, hrající ve stylu alternativního rocku. Lounskou hudební scénu doplní ještě kapela Winday, která pro vás chystá plnou porci rockové muziky. A protože nezapomínáme ani na další smysly kromě sluchových, pro potěšení oka je připraveno osvěžení v podobě tanečních kreací, které přinese Taneční škola Luna.
Přijďte podpořit něco, co má smysl, a zároveň si užít zábavu v jinak nudných chladných podzimních večerech. Všichni jste srdečně zváni. Koncert se koná v sobotu 19.11.2011 od 18:00 v Kulturním domě Dobroměřice.

Vstupné: 180 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
Předprodejní místa: Městská knihovna Louny, Útulek Jimlín, KD Dobroměřice, T-Sport Žatec

Martina Protivová

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde