iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Z Druhého patra
Z Druhého patra
Napsal Plazík st.   
Středa, 08 červen 2011

    V těchto týdnech jezdím do Libochovic na divadlo. V pátek jsem tam zašel také do rokáče, na Facebooku jsem se dozvěděl, že zde hraje kamarádka Veronika.

popis     Přicházím od Tří lip z komedie Prázdniny snů a až k Purkyněmu slyším zpěv a muziku. Že by Druhé patro? Taky ano, por okny rokáče to je již jak pod pódiem. Takže vzhůru za bigbítem. Vejdu, naproti vchodu kamarádka Mirka z Peruce a na scéně kapela s blondýnou u mikrofonu. V tu chvíli vidím Verču a Hančí, bouřlivě se vítáme, vždyť už jsme se dlouho neviděli. Zahledím se opět na kapelu NOBLE CROPS. Vždyť ta zpěvačka je Ivča z Peruce! Slyšel jsem, že zpívá. Ale že už má kapelu a v patnácti vystupuje v rokáčích to jsem nevěděl. Zpozorním, poslouchám, jdu blíž a trochu fotím. Ivče to zpívá dost dobře, když bude cvičit a nechá si poradit, může z ní být v dohledný době prima zpěvačka. Mladí kytaristé se snaží, zkouší i sóla, jsou tak trochu upachtěný, ale na jejich věk slušný. Určitě má kapela dobrýho bubeníka, ten už něco umí. Jsem rád, že tito náctiletí hrajou, zakládají kapely a vystupují. Vždyť se říkalo "Co Čech, to muzikant". Držím jim palce. 
FOTO Noble Crops


popis    Nastává střídání kapel, na řadě je GUN JOKING, ve které Verča hraje na basu. Jsem moc zvědav. Jen mne mrzí (ale je to u nás bohužel zvykem), že všichni z Peruce, kteří přijeli na Ivču, mizí. Bylo to bez velkého zvučení jako u profíků a čtyřčlšnná kapela to rozjíždí. Veronice basa sluší a na mladou holku si s ní ví i rady. Tvrdí muziku. Jeto taky hodně mladá parta, ale určitě víc vyhraná. Jejich kytarová technika je o stupeň (možná dva) lepší než u předchůdců a i zpěvák je dobrej. Navíc kamarádka Hančí to rozjíždí před nízkým podiem a je zde plno. To je správný, na hudbu se má tančit! Je ohlášen poslední kousek, ale bez dvou přídavků to nepůjde. Kluci s Verčou se mi líbili, vždyť také v sobotu hrají v Lovosicích v sauně s Plastikama. Tak ať jim to vydrží!
FOTO Gun Joking

Ještě jsem chvilku pokecal s pořadatelem, tentokráte měl dobrý světla (kam se hrabou Louny) a vstup byl zadáčo (jen kdo co přidal do talíře). Snad ta propagace by měla být lepší. Vždyť klub má stránky a je i na FB, ale o tomto koncertu nebyla nikde ani zmíňka. A kdo dnes čte plakátky? Tak snad příště a dnes díky za bezva koncert.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde