iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Stromovka fest z Peruce
Stromovka fest z Peruce
Napsal Plazík st.   
Pondělí, 23 květen 2011

   Tak zase rychle splácet dluhy, mé i Lukášovy. V pátek 13.5.11 jsme byli v Lounech na Bahně, tak trochu na peruckym fesťáčku.

    Pořádali ho totiž Noví Pluťáci spolu s Tři sestry Banditos s kapelníkem bývalým peruckým Pluťákem Mackem. Přizvali si ještě dvě kapely mladých kluků, v prvé znich bubnoval další Peručák mladý Strasser. Jeho kapela Windaj večer pod stromy zahajovala. Kluci už hrají snad dva roky, takže jsou sehraní (někteří z nich hráli již v rozpadlých kapelách) a tak dost dobře rozjeli večerní tancovačku. Po nich nastoupili další mladíci s téměř novou kapelou Kübl. Technicky jsou na tom o dost hůře, chce to ještě dost cvičit, ale v jejich skladbách jsem cítil víc nápadů. Pokud vydrží, mohou být časem dobří (asi je táhne hlavně klávesák).
popis Po další přestávce nastoupili New Pluto (nevím proč v Česku NEW). O rozporech v třicetileté perucké kapele slyšíme často a tak Balik s Kubou zkusili dát dohromady druhou partu. Původní Pluťáci samozřejmě hrají dál. Z těch jsou v nových Balik s Jirkou Čápem, za bubny Jakub, klávesák z Küblu s kytarou (a to byl pro mne šok) Woytus a zpívá zpěvák z druhé skoro perucké kapely Alterego a moc dobrá dívčina ze Slaného. Muzikantsky dobrý složení a i povedený výsledek. Uvidíme, jak dlouho vydrží noví muzikanti jezdit na zábavy a kdy budou mít repertoár na celý večer. Budeme jim držet palce.
O půlnoci to rozjela "hvězda večra" Banditos. Svůj propracovaný repertoár Tří sester s tradiční show. Já už poslední dobou na jejich monstr akce moc nechodím, ale armosféra na Bahně (návštěvníků bylo tak akorát, možná i trochu míň) mne připoměla začatky kapely před deseti roky a tak jsem vydržel až do konce a dobře si zapařil.

Já nefotil (neuměl jsem to s novým foťáčkem s nenabitou baterkou) a tak zde máte FOTKY od Lukáše.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde