iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Fotbal na Peruci arrow Pivo a motorky
Pivo a motorky
Napsal Plazík st.   
Úterý, 26 duben 2011

   Samozřejmě ne v jeden okamžik, ale jinak to určitě patří k sobě. Tentokráte konzumace chutného nápoje a motorkářský bál dělily dva dny.

popis    S kamarády z lounské Strany přátel piva jsme zavítali ve čtvrtek 21.dubna do nového Antošova pivovaru ve Slaném. Strávil jsem zde více než rok při jeho výstavbě, a tak znám každý kout. Ochutnal jsem i prvá piva a tak jsem tento úžasný pivovárek s krčmou musel Louňákům ukázat. Louňáci dorazili autobusem, já vlakem a dorazila i Pavlína (v Lounech mávala odjíždějícím klukům). Většina z nás ochutnávala právě čepované čtyři druhy piva postupně dle nabídky a samozřejmě jsme to doplnili i zakousnutím z kuchyně, výborně vedené šéfkuchařem Petrem. Poté jsme si šli celý pivovar prohlédnout. Vše nám o výrobě vynikajících piv ochotně a zajímavě řekl sám sládek pan David Máša. Hodně si rozuměl s našim expertem přes hospody a pivo Petrem Půčkem. Zájezd do Slaného můžeme díky skvělým pivům, prostředí i kuchyni doporučit. Ale pozor, na pátek a sobotu si musíte místa rezervovat předem.

FOTO od piva

 popis    Druhá akce minulého týdne se konala v lounské Stromovce - Bahně. Motorkářští pardi zde uspořádali prvý Motobál. Venky byly vystaveny nádherí veteráni značek Jawa a ČZ. Vevnitř připraveny 3 kapely. Zahájil Paralet se svým tradičním českým bigbítkem. Zbytek večera byl ve znamení revivalů známých světových kapel Aerosmith a Deep Purple, většinou v podání výborných lounských muzikantů. Snad jen pan zvukař nezvládl Paralet a i při poslední kapele to začalo trochu ujíždět. Jel jsem se ale hlavně bavit a to večer s kamarády na Bahně dokázal.

FOTO z bálu (jen pár mjúdokumentů)

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde