iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Na kole okolo českých řek Ohře, Labe a Vltava
Sál Stradonice

sobota 15.11.2025 v 16 hodin
Promítání, vyprávění a beseda Vladimíra Petrů.
PLAKÁTEK 

Mozkový jogging
Knihovna Peruc

čtvrtek 20.11.2025 
v 16 hodin
Cvičení paměti s Marcelou Langrovou.
Vstup zdarma
PLAKÁTEK 

Paralet
Sféra Louny

pátek 21.11.2025 
ve 20 hodin
Koncert kapely Paralet,  stálice lounské hudební scény..
PLAKÁTEK 

Pohádka z krosny
Knihovna Peruc

neděle 23.11.2025 
v 15 hodin
Pohádka pro děti a jejich rodiče.
Vstup zdarma
PLAKÁTEK 

Vánoční tvoření
Knihovna Peruc

středa 3.12.2025 
v 17 hodin
Vánoční tvoření pro děti i dospělé.
Vstup zdarma
PLAKÁTEK 

Adventní koncert
Kaple M.J.Husa Peruc

neděle 14.12.2025 
ve 14 hodin
Zveme Vás na Adventní koncert. Vystoupí Chrámový pěvecký sbor NO Církve československé husitské v Lounech pod vedením Ivany Derflerové. 
PLAKÁTEK 

Galerie u Plazíka
Peruc
Sezona skonřila.
PLAKÁTEK 

Podzim na zámku
Zámek Pátek 
5.9. - 31.12.2025

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Kino Peruc

Listopad 

Active Image

 

 

 

 

 

_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc,
zámecký park
sezona skončila

Muzeum české vesnice
Peruc,
zámecký park
Informační středisko
sezona skončila

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno úterý - neděle 
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 
 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 

 
You are here: Hlavní strana arrow ARCHIV arrow PLEXIS na Bahně
PLEXIS na Bahně
Napsal Plazík st.   
Čtvrtek, 25 listopad 2010
    Po delší době přijela do Loun známá punková kapela PLEXIS. Zahrála na Bahně spolu s místními kapelami.

     Kluci z Jou Purple dnes drží lounskou alternetivní scénu a zvou si i známé hosty. (Klubové koncerty dělá ještě i Sklípek.) Tentokráte si pozvali jednu z legent českého punku, známou kapelu Plexis. Já je slyšel kdysi v Opeře a poté myslím ještě na slánském Valníku. Rád si kvalitní punk poslechnu a tak jsem v sobotu večer vyrazil do Loun k Bohoušovi na Bahno.  Ve své neutuchající naivitě jsem přijel na ohlášHDenou osmnáctou hodinu, začínalo se opět více než o hodinu později (čekalo se i na návštěvníky koncertu). 
    Takže po sedmé večerní zazněly prvé tóny lounské předkapely. A nebyl to nikdo menší než oblíbení Humus debilitae. Aulik s kamarády ze začátku chvíli vylepšovali zvuk, což je u nich neobvyklé, ale na jejich produkci to bylo znát. Vždy mě zaujmou a tentokráte se mě dost líbili. Velmi kvalitní rozjezd sobotního večera.
JP   Ihned po HD nastoupili pořadatelští Jou Purple. V sobotu upustili od tradičních kostýmů, ale hudba a projev všech muzikantů byl perfektní. Brzda i Honza jsou profi šoumeni, všichni čtyři perfektní muzikanti, zkrátka správná parta. Další kapela, to již byli prví hosté, sesterská kapela Plexisu s názvem Apple Juice. Z mateřské kapely zde hraje Dušan Lébl, basu rozeznívá Eda z Litvínova a zahraničí (Slovensko) zastupuje Dušan. Všichni dobří muzikanti a Dušan výborný komunikátor s publikem. 
   A od AJ není dalPlexiseko k Plexis, hlavní hvězdě večera. Pod podium přišlo více pařičů, včetně pamětníků. Vždyť vychutnat si v Lounech kvalitní kapelu v nesterilním prostředí je ojedinělé. Plexis letos slavili již 26 let a tolik nebylo mnoha tanečníkům na koberci, kterým pořadatelé pokryli Bohoušovi nové parkety. Hůř se na něm pogovalo, ale divokým punkovým kopačům to vůbec nevadilo. Mucho je stále skvělej a skutečná osobnost českého Punku. Kapela hrála pouze ve třech (nevím zda druhý kytarista Zdeněk Petr pouze pauzíroval, nebo ukončil svoji činnost), ale vůbec to nevadilo.  Dušan na chvíli půjčil kytaru Honzovi pod podium a ten předvedl skvělý výkon.  Plexisové museli samozřejmě přidávat a tak jsme si jich užili naplno.
    Skončit takto bouřlivě rozjetý večer, to není možné. Ještě že je v Lounech La´díra. Aulik s Loukičem jsou tahouny kapely, bubny dobře tluče všeuměl Karel Ploranský. Dosti lidiček na Bahně ještě zbylo a pokračovalo v pařbě na koberci. A těch pařičú i dalších posluchačů bylo v sobotní večer na Bahně skutečně hodně. Sešla se pestrá paleta lidiček, od pamětníků, přes klasické lounské undergrounďáky, punkáče, přišli i motorkáři a mimolounští návštěvníci. A všichni se jistě skutečně dobře pobavili a užili si příjemný vačer na akci kamarádů s JP s Plexisem. Jo a u kasy byly krásné Jitka a Eva.

Foto PLEXIS a spol.

Foto Pařiči na Plexis

Diskuze

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde