iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
..SPOLU...
Sonia Šulek Carraro a Ivan Šulek
30. 4. - 26. 6. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava kladenských fotografů Sonii Šulek Carraro a Ivana Šulka z cest tam a zase zpátky.
Vernisáž 30. 4. 2022 v 15 hodin.

PLAKÁTEK 

Libochovické divadelní léto
Libochovice, U Tří lip
13. 5. - 11. 6. 2022
Již 63. přehlídka ochotnických divadelních souborů vám nabízí 4 představení pro dospělé a 2 pro dětské diváky. Vše v plakátku. Určitě se zajeďte na některé podívat, ochotníci umí.
 
PLAKÁTEK     

Po stopách
Emila Holuba
Za Dubem Peruc
19. 5. 2022 - 17 hod.
Přednáška afrikanistky Marie Imbrové.
 
PLAKÁTEK 

Mimi a Líza
kino Peruc
neděle 22. 5. 2022
15.30 hod.

Animovaný. Nevidomá Mimi a Líza jsou nejlepší kamarádky. Vzájemně se učí velkorysosti, toleranci a otevřenosti k celému světu a jeho pestrosti. V novém příběhu nazvaném Zahrada přijíždí na dvůr jejich domu žlutý kontejner, který sousedé začnou brzy zaplňovat starými a rozbitými věcmi. Líza je zvědavá, co vyhodí Mimi. Film Slovensko / Česko. Délka filmu 68 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 Kč 

Ženy a život
kino Peruc
pátek 27. 5. 2022
19.00 hod.

Komedie / Romantický. Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. Film Česko. Délka filmu 87 min.
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK     

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Mezi stromy fest 2010
Mezi stromy fest 2010
Napsal Plazík st.   
Pondělí, 20 září 2010

    Opět po roce se mezi stromy na lounském Bahně sešli poslední prázdninovou sobotu muzikanti a jejich posluchači na MEZI STROMY FESTu, pořádaném lounskými Joe Purple. Zahráli Persona, Baby Grace , Papír sklo plasty, Con Carne, Jou Purple a Ta děvka si to vymyslela.

popis      Kam poslední víkend o prázdninách (mne se již dlouho netýkají), když je všude tolik hudby a fesťáků. Ve Slanym Valník, ve Vroutku RFCH, v Chomutově motorkáři (Jawička mi však nejezdila) a v Lounech v pátek Mezi stromy fest. Již nemám společníky na vícedenní festy (zůstal pouze úžasný Žafest) a tak jsem vyrazil do Loun. Kluci z Párplů tam opět připravili svůj fesťák a pozvali kapely méně známé i již dost vyhrané. 
   Jako prví začala žatecká parta Persona, muzikanty jsem zde už viděl. Výborní instrumentalisti, a jako host se přidala ke zpěváku kapely i dívka z Loun. Lidí bylo méně, ale fesťák se rozjel. O druhé kapele Baby Grace  nevím nic. Nástrojově trochu slabší, ale s úžasnou zpěvačkou. Silný plný hlas, dobrá intonace, živelný projev. Určitě má šanci dostat se dál a výš. Na MSF pravidelně prší a i tento večer začalo. Ale bylo to jen na chvíli, Adélka s kamarády vydrželi pogovat i v loužích.
     Již několikrát se v Lounech objevili kluci z České Lípy, vždy zaujali a i páteční večer to Papír sklo plasty pořádně napálili. Dobří muzikanti a zpěvák šoumen, vše chytlo a začalo se pařit naplno. Honzovi se podařilo rozsvítit všechny reflektory a Brzdovy jeho stromeček, měsíček a sluníčko a na Bahně to zářilo, i když se nad podiem koulela tamná mračna. Ale na druhé straně mezi stromy se již vyjasňovalo. K mým oblíbeným kapelám patří jirkovští Con Carne. Bráchové, výborní kytaristé a fajn bubeník Slyšel jsem jednoho mladíčka říci Nuda. Neumí poslouchat, to co dokáží tak mladí kluci je zázrak a s vnímavým člověkem to musí hnout.
popis     Čas utíká, přehoupla se jedenáctá noční a podium si zabírají pořadatelé, tudíž Joe Purple. Kamarády jsem letos slyšel častěji než předchozí kapelu a vždy to byla jejich velká show. Po polovině jejich vystoupení přišla slavnostní chvíle. Purplové křtili své nové CD. Již delší dobu na něm pracovali a povedlo se jej právě včas dokončit. Litrovka zelené nejdřív pomočila plastový obal, Brzda jej stačil ještě olíznout, ale pak se dostala pod podium a přátelé kapely se o ni postarali. Ještě pár písniček, Honza s Myšákem vysíleni padli na zem a byl čas na poslední kapelu.
    Obdivuji že Ta děvka si to vymyslela tak dlouho vydrželi a dokázali oživit své nástroje. Byla už jedna hodina po půlnoci a výborní Pražáci nám ještě zahráli. Na temné obloze zazářil měsíc a svým úsměvem potvrdil, že je rád, když se lidi společně baví. Letošní Mezi stromy fest byl dost dobrý.

FOTO mezi stromy.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde