iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Panorama Českého středohoří
Dan Fiker

6. 5. - 2. 7. 2023
Galerie u Plazíka na Peruci, společně s autorem Danielem Fikerem, vás zvou na vernisáž výstavy. Spatříte velkoformátové fotografie, známé i neznámé panoramatické pohledy na krajinu Českého středohoří, které ústeckého fotografa očarovalo.
Výstava bude přístupná do 2. července 2023 o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, popřípadě na zazvonění v galerii.
PLAKÁTEK

Život pro samouky
Kino Peruc
26.5.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Hlavní postava Klára umí být ve čtyřiceti pořád stejně nejistá a zmatená jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Její manželství ze dne na den skončí a ona se znovu ocitne ve světě randění a seznamovacích trapasů. Do toho vychovává dvě dcery, snaží se přežít životní styl své excentrické mámy, navíc jí začne radit úžasná vztahová koučka a influencerka.  Film Česko . Délka filmu 95 min.
Nevhodný do 12 let
Vstupné 100 Kč 

Zámek Pátek
Program na červen.
PLAKÁTEK 

Ročovský pěvecký sbor
Za Dubem Peruc

4.6.2023 15 hod.
Stodolní divadlo zve na koncert Evergreeny 20. století.
Vstupné dobrovolné
PLAKÁTEK 

Stradonice - 750 let
Stradonice - náves

10.6.2023 13 hod.
Klub žena a SDH Stradonice vás zvou na oslavu 750. výročí Stradonic - 1273 - 2023. Bohatý kulturní program. Občerstvení zajištěno.
PLAKÁTEK 
 
Pochod života
Domoušice - Louny

24.6.2023 10 hod.
Tradiční pochod Strany přátel piva Louny.
Startovné 100.-Kč
PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Koncert laureátů
28.5.2023 v 16 hod.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Kultura arrow Mezi stromy fest 2010
Mezi stromy fest 2010
Napsal Plazík st.   
Pondělí, 20 září 2010

    Opět po roce se mezi stromy na lounském Bahně sešli poslední prázdninovou sobotu muzikanti a jejich posluchači na MEZI STROMY FESTu, pořádaném lounskými Joe Purple. Zahráli Persona, Baby Grace , Papír sklo plasty, Con Carne, Jou Purple a Ta děvka si to vymyslela.

popis      Kam poslední víkend o prázdninách (mne se již dlouho netýkají), když je všude tolik hudby a fesťáků. Ve Slanym Valník, ve Vroutku RFCH, v Chomutově motorkáři (Jawička mi však nejezdila) a v Lounech v pátek Mezi stromy fest. Již nemám společníky na vícedenní festy (zůstal pouze úžasný Žafest) a tak jsem vyrazil do Loun. Kluci z Párplů tam opět připravili svůj fesťák a pozvali kapely méně známé i již dost vyhrané. 
   Jako prví začala žatecká parta Persona, muzikanty jsem zde už viděl. Výborní instrumentalisti, a jako host se přidala ke zpěváku kapely i dívka z Loun. Lidí bylo méně, ale fesťák se rozjel. O druhé kapele Baby Grace  nevím nic. Nástrojově trochu slabší, ale s úžasnou zpěvačkou. Silný plný hlas, dobrá intonace, živelný projev. Určitě má šanci dostat se dál a výš. Na MSF pravidelně prší a i tento večer začalo. Ale bylo to jen na chvíli, Adélka s kamarády vydrželi pogovat i v loužích.
     Již několikrát se v Lounech objevili kluci z České Lípy, vždy zaujali a i páteční večer to Papír sklo plasty pořádně napálili. Dobří muzikanti a zpěvák šoumen, vše chytlo a začalo se pařit naplno. Honzovi se podařilo rozsvítit všechny reflektory a Brzdovy jeho stromeček, měsíček a sluníčko a na Bahně to zářilo, i když se nad podiem koulela tamná mračna. Ale na druhé straně mezi stromy se již vyjasňovalo. K mým oblíbeným kapelám patří jirkovští Con Carne. Bráchové, výborní kytaristé a fajn bubeník Slyšel jsem jednoho mladíčka říci Nuda. Neumí poslouchat, to co dokáží tak mladí kluci je zázrak a s vnímavým člověkem to musí hnout.
popis     Čas utíká, přehoupla se jedenáctá noční a podium si zabírají pořadatelé, tudíž Joe Purple. Kamarády jsem letos slyšel častěji než předchozí kapelu a vždy to byla jejich velká show. Po polovině jejich vystoupení přišla slavnostní chvíle. Purplové křtili své nové CD. Již delší dobu na něm pracovali a povedlo se jej právě včas dokončit. Litrovka zelené nejdřív pomočila plastový obal, Brzda jej stačil ještě olíznout, ale pak se dostala pod podium a přátelé kapely se o ni postarali. Ještě pár písniček, Honza s Myšákem vysíleni padli na zem a byl čas na poslední kapelu.
    Obdivuji že Ta děvka si to vymyslela tak dlouho vydrželi a dokázali oživit své nástroje. Byla už jedna hodina po půlnoci a výborní Pražáci nám ještě zahráli. Na temné obloze zazářil měsíc a svým úsměvem potvrdil, že je rád, když se lidi společně baví. Letošní Mezi stromy fest byl dost dobrý.

FOTO mezi stromy.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde