iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Cestou za sny
Ze Středohoří pod Everest

Galerie u Plazíka Peruc
květen - 4. červenec
Výstava fotografií Blanky Beckertové z nižší i vyšší nadmořské výšky.
Přístupno po celý týden na zazvonění, o víkendy a svátky bude otevřeno od 10 do 17 hodin.

PLAKÁTEK

Dětský den
Hřivčice - hřiště
sobota 19. 6. 2021,
13 hod.

Tradiční akce pro děti,
od 16 h. muzika, večer táborák.
Vstupné dobrovolné
PLAKÁTEK  
 

Komentovaná prohlídka
Galerie u Plazíka Peruc
26. června 2021
14 - 16 hodin

Náhradou za obvyklou vernisáž výstavy fotografií Blanky Beckertové Cestou za sny... je připravena komentovaná prohlídka za přítomnosti autorky, na kterou jste srdečně zváni. Návštěvníci budou mít možnost zeptat se na to, jak snímky pořizovala i na úžasná místa, které zachycují.
PLAKÁTEK  

Poznávání a prožívání
ZUŠ Postoloprty
Galerie U kozorožce Peruc
26. 6. - 31. 8. 2021 
vernisáž v 11 hod.
Tradiční prázdninová výstava žáků ZUŠ Postoloprty. Výstava bude přístupná o víkendy a svátky od 10 do 18 hodin.
PLAKÁTEK  
  

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů Jiřího Menouška.
Slavnostní otevření a vernisáž výstavy
sobota 19.6.21 14. hod.

PLAKÁTEK

Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Kino
Ženy v běhu
sobota 26.6.202121:30 h.
Fotbalové hřiště Peruc
Putovní kino uvede oblíbenou českou komedii.
Vstup 100.- Kč
PLAKÁTEK

Eva Vokatá
Starými skly

Galerie u Plazíka Peruc
5. 7. - 29. 8. 2021
Výstava fotografií pražské fotografky, která se na Peruc vrací po 7 letech.
Vstup o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin.

PLAKÁTEK  

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA
19. 6. - 26. 9. 2021
So, Ne 12 - 17 hod.
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Další informace a akce v plakátku.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16
hodin
tel. 731 005 123

Pátecké kulturní léto
Zámek Pátek

Zámek Peruc
Otevřeno od července.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow 14. Běh Oldřicha a Boženy
14. Běh Oldřicha a Boženy
Napsal Plazík st.   
Čtvrtek, 08 červenec 2010
    Letošního pouťového běhu na Peruci se zúčastnilo 60 běžců. V 6 kategoriích dospělých startovalo 29 vytrvalců a v dalších 10 kategoriích běžely děti od předškoláků až po ty patnáctileté. Výsledkové listiny nám zaslal Pavel Novák z pořádajícího Sokola Peruc.

Výsledky 14. ročníku Běhu Oldřicha a Boženy
  
Peruc 26. června 2010


     Děti 0 - 3 roky     
     200 m     
     1.      Julie Rosolová      Stašov      01:16,1     
     2.      Anežka Vnoučková      Sokol Peruc  01:20,2  3.      Lucie Zedníková      Sokol Peruc   00:01     
     4.      Václav Němota      Peruc      01:31,6  5.  Tomáš Havlík      Sokol Peruc 01:32,1     
     6.      Daniela Holubová      Peruc      01:44,6      
    
     Předškoláci     
     200 m     
     1.      Petr Rais      Sokol Peruc      00:51,5     
     2.      Vítek Ouzký      Jirkov      00:51,8      3.      Nikola Podušková      AC Tempo Kladno    00:54,3     
     4.      Daniel Krupka      Sokol Peruc      00:55,9      5.   Natálka Kučerová      Sokol Peruc    00:56,3     
     6.      Nela Pabištová      STP Most      00:57,6      7.      Natálie Havlíková      Sokol Peruc    01:02,4     
     8.      Marie Zedníková  Sokol Peruc      01:05,9      9.      Ema Kuncová      Elna Počerady    01:08,8     
    10.      Filip Růžek      Sokol Peruc      01:10,6      11.      Tomáš Kučera      Sokol Peruc      01:11,2     
    12.      Vojtěch Kučera      Sokol Peruc      01:16,5      
   
     Žáci 7 - 8 let     
     400 m     
     1.      Vojtěch Kučera      Sokol Peruc      01:36,0      
    
     Žákyně 7 - 8 let     
     400 m     
     1.      Anna Becková      Sokol Peruc      01:31,9      
    
     Žáci 9 - 10 let     
     400 m     
     1.      Mikuláš Beck      Sokol Peruc      01:19,7     
     2.      Daniel Kratina      Sokol Peruc      01:20,6      3.      Pavel Kunc      Elna Počerady      01:21,7      
    
     Žákyně 9 - 10 let     
     400 m     
     1.      Barbora Nováková      Peruc      01:16,6     
     2.      Barbora Laubová Sokol Peruc 01:18,4 3. Štěpánka Nejedlá  Sokol Peruc      01:21,1      
    
     Žáci 11 - 12 let     
     400 m     
     1.      Vítězslav Beneš      Sokol Radonice      01:11,0     
     2.      Jakub Kučera      Sokol Peruc      01:16,4      
    
     Žákyně 11 - 12 let     
     400 m     
     1.      Jindřiška Kučerová      Sokol Peruc      01:19,4      
    
     Žáci 13 - 15 Let     
     800 m     
     1.      Ondřej Šmidt      Sokol Peruc      02:47,1     
     2.      Zdeněk Formánek      Telce      03:03,3      
    
     Žákyně 13 - 15 let     
     800 m     
     1.      Barbora Kučerová      Slaný      02:54,4     
     2.      Vladimíra Kaplanová      Sokol Peruc      03:16,7      
    
    
    
    
     Muži A do 35 let     
     8 700 m     
     1.      Jiří Rosol      Lokomotiva Beroun      31:20,7     
     2.      Ondřej Čadek  AC Tempo Kladno 32:50,8      3.      Jan Zahradník      VTŽ Chomutov 34:15,7  
     4.      Jaroslav Louda VTŽ Chomutov  34:19,8      5.      Stanislav Ouzký      VTŽ Chomutov      34:42,4     
     6. Tomáš Šujíček VTŽ Chomutov 35:25,3      7.      Lukáš Paluska      Roudnice nad Labem      39:14,8     
     8. Luboš Pokorný  Kralupy nad Vltavou  40:19,5   9.  Tomáš Valor  Kralupy nad Vltavou      42:02,0      
    
     Muži B do 45 let     
     8 700 m     
     1.      Jiří Wallenfels      Sokol Vinohrady      29:03,0     
     2.      Libor Kůrka      Dobroměřice      34:01,4      3.      Václav Krebs      Elna Počerady     34:43,0
     4.      Pavel Kučera      Slaný      38:32,7      5.      Babišta      SKP Most      43:40,3      
    
     Muži C do 55 let     
     8 700 m     
     1.      Josef Poduška      AC Tempo Kladno      29:14,8     
     2.      Pavel Calda      Vrbno nad Lesy      45:19,6      
    
     Muži D do 65 let     
     8 700 m     
     1.      Zdeněk Brůžek      VTŽ Chomutov      33:50,8     
     2.      Petr Tyl      BK Louny      38:07,4      3.      Pavel Mráček      TJ Mšeno      39:27,9     
     4.      Vladimír John      Olymp Praha      40:11,6      5.      Karel Filip      Nové Strašecí      40:41,3
     6.      Jiří Potůček      Velké Přítočno      42:20,9      7.      Václav Smeták      Most      44:59,7      
    
     Muži E do 75 let     
     8 700 m     
     1.      Stanislav Rataj      Sokol Sedlec - Prčice      42:10,9     
     2.      Jiří Vágner      Praha 6      50:13,6      
    
     Ženy A do 35 let     
     8 700 m     
     1.      Carmen Beshirová      SK Zdice      34:24,5     
     2.      Dana Mráčková      TJ Mšeno      55:38,7
   .

Dovoluji si, když už jsem nefotil já, použít pár fotek kamaráda Luďka.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv