iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc

MOJE OKA-mžiky
Vladimír Rešetár
2. 7. - 28. 8. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.
popř. na zazvonění

Výstava fotografií karlovarského fotografa, který se věnuje převážně barevné fotografii z prostředí rockových koncertů, MFF, sportu, rád fotí přátele, přírodu i život a dění kolem sebe..
PLAKÁTEK 

10. výročí Stradonek
Stradonka
15.7.2022 19 hod.
Sraz před hospodou Pod Rozhlednou. Skleničku na přípitek s sebou. Srdečně zve Klub žen Stradonice.
PLAKÁTEK

Po čem muži touží 2
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
15. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou, psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období. Film  Česko. Délka filmu 95 min.        
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Tržnice a bazárek
Za Dubem Peruc
16.7.2022 13 - 17 hod.
Moderní i retro kousky do interiéru a pro radost.
PLAKÁTEK

Kdyby radši hořelo
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
22. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie./Drama. ‎Obyvatelé jedné české vesnice se připravují na Velikonoce,  když oslavu naruší dodávka, která narazí do fontány na náměstí. Všem je jasné, že se jednalo o teroristický útok. Film  Česko. Délka filmu 87 min. 
Nevhodný do 12 let
.
Vstupné 120 Kč   

Prezidentka
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
29. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie/Romantický. Kateřina Čechová, historicky první česká prezidentka,   se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v doko-nalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Film  Česko. Délka filmu 97 min. 
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč   

Hádkovi
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
12. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici. Bráchové se mají svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát. Film  Česko.  
Přístupný film.
Vstupné 120 Kč 

Řekni to psem
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
26. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Romantický/Komedie. Dita místo vytouženého miminka dostane od přítele Filipa mladou kólii, přestože nikdy psa nechtěla. Navíc pro Ditu je pejskařská komunita směšná a nesnáší psí exkrementy. Film  Česko.  Délka filmu 85 min. 
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč 

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek
Hudba na zámku

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK 
Z-band   

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow Motorkáři na Peruci - sobota
Motorkáři na Peruci - sobota
Napsal Plazík st.   
Úterý, 01 červen 2010
   Přijeli jsme z vyjížďky a mohlo začít soutěžní a hudební odpoledne a následný večer. Počasí přálo a tak si pobyt na Peruci asi 250 účastníků srazu užívalo.

popis     Když si všichni odpočinuli a posilnili dobrým Rohozcem, pozval Čenda přítomné ke střelbě. Dnes si dost někteří hrají s malým samopalem a stříli po sobě (! ?) barevné kuličky, zde se střílelo jen na PET lahve. A zapojili se opět všichni, včetně dětí. Sportovnější byla košíková a dostat oranžový míč do malého koše nebylo snadné. Pokusila se o to i početná Hujerova, vlastně Kokšova rodina z Loun. Motrokáři jsou rytíři dnešní doby a tak nemohl chybět další turnaj. Tentokráte se dřevci srážel při jizdě z kola SOBI. A bylo při tom veselo. Nekdo si nechal an různá část těla malovat různá tetování (snad se to jmenuje Hena), ale ti silnější si šli hodit motorem. Z ruky do dálky! V těch chvílich již přijeli lounští muzikanti vedeni Vojtusem a připravili na podiu své nástroje. Po chvíli již začala výborně hrát kapela  Flower Cower a přinesla k soutěžím příjemnou pohodu. Soutěžilo se i nadále a na řadě byla páka. Svaly se napínaly a vítěz dostal pěknou sekeru.
FOTO odpoledne.

    Zlehka se šeřilo a přijeli další muzikanti z Prahy. Ale nejen z Prahy, ale i z Kolína a z Loun. V obchodě vídám Tři v jedné a zde to pletilo v plné míře. Nahoře pes, Lucie rev. a Uširváč. Jedna parta a tři kapely (vlastně čtyři, Uširváč jsou přece dvě). Začala Nahoře pes s Pájinkou u bubnů. Mám rád hudbu vlastní produkce, ta ukazuje skutečnou kvalitu kapely. Ale nás čekala ještě jedna soutěž. Už jste někdy dojili kozu. V kempu na Peruci jste si to mohli vyzkoušet. Holkám to moc nešlo, nakonec nejvíce nadojil malý Yeti. Odměnou mu bylo vypití všeho nadojeného mléka. Sex a motorkáři, to k sobě patří. Tentokráte přijela nová striptérka a předvedla moc pěknou svlíkačku s následným uspokojením. Jo, byla dobrá.
 popis    Ale to už nastoupila Lucie revival a publikum si zpívalo známé šlágry, při kterých se pěkně rozjelo. Pájinka opět zářila u bubnů a Ondra výborně hrál a zpíval (vlastně bezva hrála celá kapela). Po krátké přestávce usedl k bubnům Karel, Pája  se převlékla do černého a přivedla si stejně černou Makinu. Svoji produkci rozjela třetí jmenovaná kapela- Uširváč. Je to super revival Hudby Praha a Jsné páky. Tyto písničky snad zná každý a tak úžasná atmosféra srazu stochovských motorkářů vrcholila. Motorkáři si vyžádali i několik přídavků. To ale nebyl všemu konec. O ten se postarali výborní lounští muzikanti a šoumeni z Jou Purpele. Brzda se Stehlíky vydali ze sebe vše, i když již posluchači, unavení dvoudenní pařbou, postupně odcházeli. Muzika utichla až těsně před druhou noční. Nějak se nám ještě nechtělo do spacáků a peřin, tak jsme se slezli u Maffyho stánku s medovinou a ještě se bavili (dokonce i zpěvem) asi do čtyř hodin.
FOTO večer.

    I když přijelo letos méně motorkářů než vloni, sraz byl dle mého vydařenější, plný výborné pohody. Těšíme se za rok na další pozvání od kamarádů ze Stochova a věřím, že se sejdeme opět na Peruci.
POZOR! Asi jsem dostal u pokladny nepřesná čísla, Čenda upřesňuje: posílám pár upřesňujících informací, ačkoliv to tak nevypadalo, lidí bylo letos více než na loňském motosrazu. Cca 400 lidiček. Ono to jen víc pendlovalo semo tamo. :o)

Diskuze

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde