iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Panorama Českého středohoří
Dan Fiker

6. 5. - 2. 7. 2023
Galerie u Plazíka na Peruci, společně s autorem Danielem Fikerem, vás zvou na vernisáž výstavy. Spatříte velkoformátové fotografie, známé i neznámé panoramatické pohledy na krajinu Českého středohoří, které ústeckého fotografa očarovalo.
Výstava bude přístupná do 2. července 2023 o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, popřípadě na zazvonění v galerii.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie U kozorožce Peruc
8.6. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část prvá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Program na červen.
PLAKÁTEK 

Stradonice - 750 let
Stradonice - náves

10.6.2023 13 hod.
Klub žena a SDH Stradonice vás zvou na oslavu 750. výročí Stradonic - 1273 - 2023. Bohatý kulturní program. Občerstvení zajištěno.
PLAKÁTEK

Ostrov

Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
16.6.2023
pátek 21:00 hod.
Komedie / Dobrodružný / Romantický. Richard a Alice se na exotické dovolené pohádají, protože Richard se chce nechat rozvést. Rozhodnou se, že odletí předčasně domů, ale jejich malý letoun ztroskotá na opuštěném ostrově, Richard a Alice jsou tak nuceni společně čekat na záchranu. Osamělí trosečníci se na tropickém ostrůvku musí postarat nejen o svou záchranu a přežití, ale také začít znovu spolupracovat a hledat k sobě cestu zpátky. Film Česko . Délka filmu 100 min.
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč 

Pochod života
Domoušice - Louny

24.6.2023 10 hod.
Tradiční pochod Strany přátel piva Louny.
Startovné 100.-Kč
PLAKÁTEK

Život kotěte
Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
30.6.2023
pátek 21:00 hod.
Drama / Rodinný. Desetiletá Clémence a Vrnilka, její mourovaté koťátko, odjíždějí z Paříže na prázdniny do Vogéz. Příhody a nečekaná setkání, které Clémence a Vrnilka, změní jejich život. Vrnilka objeví svobodu a přírodu, ale také nebezpečí života daleko od města. Setkává se bílým kotětem, které se brzy stane jejím přítelem. Kočička Vrnilka je zábavná, dojemná, nepředvídatelná, překvapivá, záhadná i znepokojivá, nikoho nenechá lhostejným. Film Francie.
Délka filmu 83 min. Přístupný film.
Vstupné 100 Kč
Promítání za vysvědčení, dítě do 12 let v doprovodu dospělého zdarma.

Běh Oldřicha a Boženy
Peruc - nám. E Filly

25.6.2023 8 hod.
Prezentaca 8:00 - 8:30 hod. Stratovné 20 Kč.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie u Plazíka Peruc
5.7. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část druhá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Noc kostelů
2.6.2023 v 18 - 22 hod.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Plazíkovo digifoto arrow Motorkáři na Peruci - sobota
Motorkáři na Peruci - sobota
Napsal Plazík st.   
Úterý, 01 červen 2010
   Přijeli jsme z vyjížďky a mohlo začít soutěžní a hudební odpoledne a následný večer. Počasí přálo a tak si pobyt na Peruci asi 250 účastníků srazu užívalo.

popis     Když si všichni odpočinuli a posilnili dobrým Rohozcem, pozval Čenda přítomné ke střelbě. Dnes si dost někteří hrají s malým samopalem a stříli po sobě (! ?) barevné kuličky, zde se střílelo jen na PET lahve. A zapojili se opět všichni, včetně dětí. Sportovnější byla košíková a dostat oranžový míč do malého koše nebylo snadné. Pokusila se o to i početná Hujerova, vlastně Kokšova rodina z Loun. Motrokáři jsou rytíři dnešní doby a tak nemohl chybět další turnaj. Tentokráte se dřevci srážel při jizdě z kola SOBI. A bylo při tom veselo. Nekdo si nechal an různá část těla malovat různá tetování (snad se to jmenuje Hena), ale ti silnější si šli hodit motorem. Z ruky do dálky! V těch chvílich již přijeli lounští muzikanti vedeni Vojtusem a připravili na podiu své nástroje. Po chvíli již začala výborně hrát kapela  Flower Cower a přinesla k soutěžím příjemnou pohodu. Soutěžilo se i nadále a na řadě byla páka. Svaly se napínaly a vítěz dostal pěknou sekeru.
FOTO odpoledne.

    Zlehka se šeřilo a přijeli další muzikanti z Prahy. Ale nejen z Prahy, ale i z Kolína a z Loun. V obchodě vídám Tři v jedné a zde to pletilo v plné míře. Nahoře pes, Lucie rev. a Uširváč. Jedna parta a tři kapely (vlastně čtyři, Uširváč jsou přece dvě). Začala Nahoře pes s Pájinkou u bubnů. Mám rád hudbu vlastní produkce, ta ukazuje skutečnou kvalitu kapely. Ale nás čekala ještě jedna soutěž. Už jste někdy dojili kozu. V kempu na Peruci jste si to mohli vyzkoušet. Holkám to moc nešlo, nakonec nejvíce nadojil malý Yeti. Odměnou mu bylo vypití všeho nadojeného mléka. Sex a motorkáři, to k sobě patří. Tentokráte přijela nová striptérka a předvedla moc pěknou svlíkačku s následným uspokojením. Jo, byla dobrá.
 popis    Ale to už nastoupila Lucie revival a publikum si zpívalo známé šlágry, při kterých se pěkně rozjelo. Pájinka opět zářila u bubnů a Ondra výborně hrál a zpíval (vlastně bezva hrála celá kapela). Po krátké přestávce usedl k bubnům Karel, Pája  se převlékla do černého a přivedla si stejně černou Makinu. Svoji produkci rozjela třetí jmenovaná kapela- Uširváč. Je to super revival Hudby Praha a Jsné páky. Tyto písničky snad zná každý a tak úžasná atmosféra srazu stochovských motorkářů vrcholila. Motorkáři si vyžádali i několik přídavků. To ale nebyl všemu konec. O ten se postarali výborní lounští muzikanti a šoumeni z Jou Purpele. Brzda se Stehlíky vydali ze sebe vše, i když již posluchači, unavení dvoudenní pařbou, postupně odcházeli. Muzika utichla až těsně před druhou noční. Nějak se nám ještě nechtělo do spacáků a peřin, tak jsme se slezli u Maffyho stánku s medovinou a ještě se bavili (dokonce i zpěvem) asi do čtyř hodin.
FOTO večer.

    I když přijelo letos méně motorkářů než vloni, sraz byl dle mého vydařenější, plný výborné pohody. Těšíme se za rok na další pozvání od kamarádů ze Stochova a věřím, že se sejdeme opět na Peruci.
POZOR! Asi jsem dostal u pokladny nepřesná čísla, Čenda upřesňuje: posílám pár upřesňujících informací, ačkoliv to tak nevypadalo, lidí bylo letos více než na loňském motosrazu. Cca 400 lidiček. Ono to jen víc pendlovalo semo tamo. :o)

Diskuze

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde