iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
..SPOLU...
Sonia Šulek Carraro a Ivan Šulek
30. 4. - 26. 6. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava kladenských fotografů Sonii Šulek Carraro a Ivana Šulka z cest tam a zase zpátky.
Vernisáž 30. 4. 2022 v 15 hodin.

PLAKÁTEK 

Libochovické divadelní léto
Libochovice, U Tří lip
13. 5. - 11. 6. 2022
Již 63. přehlídka ochotnických divadelních souborů vám nabízí 4 představení pro dospělé a 2 pro dětské diváky. Vše v plakátku. Určitě se zajeďte na některé podívat, ochotníci umí.
 
PLAKÁTEK     

Po stopách
Emila Holuba
Za Dubem Peruc
19. 5. 2022 - 17 hod.
Přednáška afrikanistky Marie Imbrové.
 
PLAKÁTEK 

Mimi a Líza
kino Peruc
neděle 22. 5. 2022
15.30 hod.

Animovaný. Nevidomá Mimi a Líza jsou nejlepší kamarádky. Vzájemně se učí velkorysosti, toleranci a otevřenosti k celému světu a jeho pestrosti. V novém příběhu nazvaném Zahrada přijíždí na dvůr jejich domu žlutý kontejner, který sousedé začnou brzy zaplňovat starými a rozbitými věcmi. Líza je zvědavá, co vyhodí Mimi. Film Slovensko / Česko. Délka filmu 68 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 Kč 

Ženy a život
kino Peruc
pátek 27. 5. 2022
19.00 hod.

Komedie / Romantický. Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. Film Česko. Délka filmu 87 min.
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK     

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zajímavosti arrow O čem často přemýšlím
O čem často přemýšlím
Napsal Plazík st.   
Středa, 17 březen 2010
     Dnes ne o Peruci, ale o světě. S hrůzou sleduji, jak je lidstvo, hlavně to, které si myslí, že je nejchytřejší (Evropa, Severní Amerika), manipulováno a jak je vháněno do slepé uličky, vedoucí k vlastnímu zániku. Jedna z největších blamáží se týká 11. září 2001. Také jste o tom něco četli. Jestliže ne, podívejte se dále.

   Možná znáte některé ze stránek na Facebooku (třeba Pravda o 11. září 2001 ) . Zde mimo další mnohé zajímavé články je i článek ing. Josefa Chromíka Utajené 11. září (má na svých osobních sránkách mnoho článků, stojících za pozornost).

Úvodní odstavec:

Každý válečný štváč vždy potřebuje záminku, aby získal souhlas národa s velkou vojenskou operací. Běžným nástrojem k tomu je psychologické ovlivňování! Každá válka začíná mediální lží! Záminkou Američanů k rozpoutání vietnamské války byl fantastický příběh o útoku vietnamské flotily v Tonkinském zálivu. Zcela vymyšlený příběh o iráckých vojácích, kteří vytáhli 312 nedonošených dětí z inkubátorů a nechali je zemřít na podlaze nemocnice v jednom kuvajtském městě, se postaral o souhlas veřejnosti s vojenským úderem proti iráckým barbarům Sadáma Husejna. Rovněž intervence v Grenadě (1983), Panamě (1989), Somálsku (1993) a Jugoslávii (1994-1999) byly ospravedlňovány mediální lží a falešným obviněním.

.....

Závěr 1. části:

Závěrem zde budiž ještě řečeno, že na palubě letadel v New Yorku a Washingtonu pravděpodobně vůbec žádní sebevražední atentátníci nebyli. Podle prvních hlášení byly uneseny mnohem víc než čtyři stroje! Radarové záběry jednoho z unesených letadel, které vysílala stanice CNN, po krátkou dobu jasně ukazovaly dva těsně vedle sebe se nacházejí radarové body. Byl snad unesený letoun zaměněn za jiný? Třeba za dálkově řízený, což je dnes nejen technicky možné, nýbrž se to oficiálně zvažuje jako opatření k větší letové bezpečnosti. Jak lze letadla záměrně přivést k zřícení, měli jsme možnost vidět v řadě filmů „The Lone Gummen“. Stačí k tomu do elektroniky letadla potají vpravit příslušné zařízení na dálkové ovládání. V řečené filmové řadě vítězí nakonec dobří tím, že proniknou do computeru tajné služby a přejdou na ruční řízení. Nakonec se pilotovi fiktivního letounu Atlantic National Flight 265 z Bostonu podaří v poslední chvíli stroj zdvihnout a o vlásek minout věže WTC. Ano, čtete správně: World Trade Center!

A mezi tím mnoho zajímavých faktů. Vše ZDE.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde