You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Okresní přebor v kopané
Okresní přebor v kopané
Napsal Plazík st.
Úterý, 21 červenec 2009
19.8.2003

Vítězně si vedli všichni tři nováčkové a krutý dvouciferný debakl utrpěl Petrohrad s béčkem Loun. Peruc prohrála až v prodloužení, když její jediný gól vstřelil Milan Košín. Velká Černoc - Peruc 2:1 (0:0) .

Podbořany - Staňkovice 1:2 (1:0)
Přestože mezi oběma soupeři byl na jaře rozdíl dvou tříd, nováček OP přijel na půdu favorita s vůlí bránit a prosadit se v protiútocích. Prohrával sice od 10. gólem Michala Paradiče, ale v 65. vyrovnal Viktor Kouba a v 90. rozhodl střídající David Růta. Rozhodčí Filipovský, ŽK 2:1, 180 diváků.
Zeměchy - Krásný Dvůr 0:1 (0:1)
O vítězství hostů rozhodl už v 8. minutě zkušený Josef Legát. Rozhodčí Janouš karty nepoužil před 60 příznivci.
Panenský Týnec - Slavětín 6:0 (5:0)
Další nováček se pustil do soupeře tak, že za 12 minut vedl už 3:0 brankami Jana Mazana, Ohema a Gajdůška! Do přestávky se ještě dvakrát trefil Pecinka a v 76. pečetil výsledek V. Dlouhý. Pěkné utkání řídil Vít. Liška, napomínající 4:3 před 180 diváky.
Petrohrad - Louny B 0:10 (0:6)
Až příliš snadná záležitost hostů. Branky: 5. a 30. Petr Hora, 13. a 75. Grundza, 32. a 44. Vinš, 28. Lukáš Střelec, 64. Holoch, 80. Španihel, 86. (pen.) Minařík. Rozhodčí Ševčík napomínal ŽK 3:1 a v 65. vyloučil domácím Radima Worzischka za 2 ŽK před 30 diváky.
Chlumčany - Postoloprty 6:3 (3:0)
Domácí měli raketový start, neboť už za 28 vteřin skoroval pěknou střelou Ladislav Kincl mladší, který přidal další dvě branky v 57. a 65. minutě. Jeho bratr Tomáš dal rovněž tři góly ve 20., 36. a 90.(+3) minutě. Za hosty upravili v 59. Pavel Pařízek, 78. Klapště a
82. z penalty Petr Schöpp, když ve 36. neproměnil první penaltu jejich Fleischmann. Rozhodčí Šebek napomínal 5:5 a v 87. vyloučil hostům za 2 ŽK řečnícího Slavíka před 70 diváky.
Velká Černoc - Peruc 2:1 (0:0)
V bojovném utkání se ujali vedení domácí v 62. brankou Martina Harvánka, ale v 88. vyrovnal z penalty Milan Košín. Domácí Mir. Štrojsa však dokázal zajistit vítězství v nastavovaném čase. Rozhodval Štulc, ŽK 3:1, 60 diváků.
Černčice B - Holedeč 1:2 (1:2)
Také třetí nováček naplno zabodoval díky bojovnosti a nasazení. Ujal se vedení ve 30. brankou Kabáta a ve 44. zvyšoval Hankocy, ale ještě do poločasu dal domácím naději gólem Knotek. Hosté však cennou výhru udrželi. Rozhodčí Černaj napomínal 1:1 před 100 diváky.
Dobroměřice B - Hříškov 3:2 (3:2)
Už ve 2. minutě Jiří Krupka a v 11. Kaleja zařídili dvougólové vedení domácích. Hosté však brzy vyrovnali góly 20. Pastyříka a v 28. Miroslava Kůrky. Ve 45. dostal Středohor opět do vedení Poniš a hosté už nedokázali odpovědět, přestože hráli od 66. v početní převaze po vyloučení Václava Vernera. Rozhodčí Kratina, ŽK 0:2, ČK 1:0, 120 diváků.