iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Panorama Českého středohoří
Dan Fiker

6. 5. - 2. 7. 2023
Galerie u Plazíka na Peruci, společně s autorem Danielem Fikerem, vás zvou na vernisáž výstavy. Spatříte velkoformátové fotografie, známé i neznámé panoramatické pohledy na krajinu Českého středohoří, které ústeckého fotografa očarovalo.
Výstava bude přístupná do 2. července 2023 o víkendy a svátky od 10 do 17 hodin, popřípadě na zazvonění v galerii.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie U kozorožce Peruc
8.6. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část prvá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Program na červen.
PLAKÁTEK 

Stradonice - 750 let
Stradonice - náves

10.6.2023 13 hod.
Klub žena a SDH Stradonice vás zvou na oslavu 750. výročí Stradonic - 1273 - 2023. Bohatý kulturní program. Občerstvení zajištěno.
PLAKÁTEK

Ostrov

Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
16.6.2023
pátek 21:00 hod.
Komedie / Dobrodružný / Romantický. Richard a Alice se na exotické dovolené pohádají, protože Richard se chce nechat rozvést. Rozhodnou se, že odletí předčasně domů, ale jejich malý letoun ztroskotá na opuštěném ostrově, Richard a Alice jsou tak nuceni společně čekat na záchranu. Osamělí trosečníci se na tropickém ostrůvku musí postarat nejen o svou záchranu a přežití, ale také začít znovu spolupracovat a hledat k sobě cestu zpátky. Film Česko . Délka filmu 100 min.
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč 

Pochod života
Domoušice - Louny

24.6.2023 10 hod.
Tradiční pochod Strany přátel piva Louny.
Startovné 100.-Kč
PLAKÁTEK

Život kotěte
Letní kino Peruc
v případě deště se představení přesouvá do kina
30.6.2023
pátek 21:00 hod.
Drama / Rodinný. Desetiletá Clémence a Vrnilka, její mourovaté koťátko, odjíždějí z Paříže na prázdniny do Vogéz. Příhody a nečekaná setkání, které Clémence a Vrnilka, změní jejich život. Vrnilka objeví svobodu a přírodu, ale také nebezpečí života daleko od města. Setkává se bílým kotětem, které se brzy stane jejím přítelem. Kočička Vrnilka je zábavná, dojemná, nepředvídatelná, překvapivá, záhadná i znepokojivá, nikoho nenechá lhostejným. Film Francie.
Délka filmu 83 min. Přístupný film.
Vstupné 100 Kč
Promítání za vysvědčení, dítě do 12 let v doprovodu dospělého zdarma.

Běh Oldřicha a Boženy
Peruc - nám. E Filly

25.6.2023 8 hod.
Prezentaca 8:00 - 8:30 hod. Stratovné 20 Kč.
PLAKÁTEK

LUDVÍK ERDMANN 80
Galerie u Plazíka Peruc
5.7. - 2.9. 2023
víkendy a svátky
10 - 18 hod.

Výstava fotografií k autorovým nedožitým osmdesátinám - část druhá. Vzpomínkové setkání je připraveno na sobotu 15. července 2023 ve 13 hodin v Galerii U Plazíka a posléze v Galerii U Kozorožce.

PLAKÁTEK

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Zahájení sezony 1.4.2023.
Otevřeno v sobotu a neděli od 13.00 do 18.00 hodin.
UBYTOVÁNÍ

Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč
Tradiční výstavní prostory doplněné o výstavu obrazů Kateřiny Novákové.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4.
PLAKÁTEK
Noc kostelů
2.6.2023 v 18 - 22 hod.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Židovský hřbitov arrow Motorkáři na Bucku
Motorkáři na Bucku
Napsal Plazík st.   
Úterý, 21 červenec 2009
17.6.2003

Opět tradičně se v červnu sešli na pozvání kamarádů ze Stochova motorkáři z celé republiky na svém srazu. Kemp již od pátečního odpoledne přijímal motocykly všech značek, ze svými jezdci a spolujezdci, nebo lépe krásnými kamarádkami.

     I já jsem dostal nějaké drobné předměty, dva doutníčky (přijdou do mé nekuřácké sbírky) a na lounském place jsem postavil prvý stan. Jeviště bylo postavené, pivo chlazené, bramboráky, klobásy i kuřata horké a tak se mohlo začít. Čenda ještě v podvečer odstartoval prvé soutěže (gumicuk, skákání v pytlích, .. ) a mezitím se připravila prvá kapela. A rokenrol zněl až přes půlnoc. Den prvý. 
Trochu se vyspat, protřít oči a jde se do druhého dne. Nápor účastníků neslábne, kolem poledního je již přes 250 strojů a asi 400 účastníků. Do večera stoupne počet přes 500. Poobědvali jsme a jede se na Spanilou jízdu. Krásné počasí vytáhlo přes 260 motocyklů na 60 km v trojúhelníku mezi Rakovníkem, Novým Strašecím a Mšecí. Byla to fajn projížďka, ve většině obcí nás zdravily desítky přihlížejících lidiček.
    Hodinka odpočinku  na další soutěže. Hodnotila se nejkrásnější motorka, nejzajímavější přestavba, ale i nejhezčí kerka na těle obou pohlaví (ale ne přímo tam). Lano, pití piva družstev, hod sudem, stochovské lyžování a další soutěže neúnavně připravovali kamarádi ze Stochova, spolu s Čendou a Haberou u mikrofonů. Páka a již nastupují kapely.
     Nejdříve na zahřátí trochu tvrďárny (Fetusáci byli výborní, jen nikdo nechtěl řádit pod jevištěm) a pak přišel Sestra rokenrol. Malé zdržení díky poruše aparatury přineslo čas na přípravu mokrého trička. Na jeviště kamarádi horko těžko dostrkali pět vzdorujících kočiček, ale pak bylo již jen horko. To nezchladila ani ledová voda na krásných tělech pod bílými tričky a už vůbec ne těla bez triček. Kde byl původní stud. No a Romana, …. , byla zkrátka nejlepší. (Ráno jsem slyšel komentář dvou kamarádů – Tak to jsem ještě v životě neviděl a už asi neuvidím - ). Následují profesionálka z Benátek nebyla špatná, ale vysoko nasazenou laťku nepřeskočila.
     Předpůlnoční vystoupení Hovad, tradiční Tře sestry revival a na závěr Kabáti, Brutus a další kapely v podání výborných kamarádů ze Slaného. Poslední slovo, nebo spíše tón však měl Pan president Slíďák ze svou kytarou. No a po celý večer opět pivečko, pálenka, klobásy, bramboráčky, …, ale také krásné kočičky, které vám posílají pozdrav v …ero…203 . Začínalo svítat a tak jsme šli spát.
Den druhý .
    Nedělní ráno již přineslo jen balení, loučení a domluvy setkání na dalších srazech. Mimo jiné i koncem srpna v Černochově na ranči. Bucek 2003 se vydařil, už se těšíme na Bucek 2004, díky kamarádi.
 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde