iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
..SPOLU...
Sonia Šulek Carraro a Ivan Šulek
30. 4. - 26. 6. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava kladenských fotografů Sonii Šulek Carraro a Ivana Šulka z cest tam a zase zpátky.
Vernisáž 30. 4. 2022 v 15 hodin.

PLAKÁTEK 

Libochovické divadelní léto
Libochovice, U Tří lip
13. 5. - 11. 6. 2022
Již 63. přehlídka ochotnických divadelních souborů vám nabízí 4 představení pro dospělé a 2 pro dětské diváky. Vše v plakátku. Určitě se zajeďte na některé podívat, ochotníci umí.
 
PLAKÁTEK     

Po stopách
Emila Holuba
Za Dubem Peruc
19. 5. 2022 - 17 hod.
Přednáška afrikanistky Marie Imbrové.
 
PLAKÁTEK 

Mimi a Líza
kino Peruc
neděle 22. 5. 2022
15.30 hod.

Animovaný. Nevidomá Mimi a Líza jsou nejlepší kamarádky. Vzájemně se učí velkorysosti, toleranci a otevřenosti k celému světu a jeho pestrosti. V novém příběhu nazvaném Zahrada přijíždí na dvůr jejich domu žlutý kontejner, který sousedé začnou brzy zaplňovat starými a rozbitými věcmi. Líza je zvědavá, co vyhodí Mimi. Film Slovensko / Česko. Délka filmu 68 min.
Přístupný film.
Vstupné 50 Kč 

Ženy a život
kino Peruc
pátek 27. 5. 2022
19.00 hod.

Komedie / Romantický. Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. Film Česko. Délka filmu 87 min.
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK     

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zajímavosti arrow TŘI SÉGRY V DOBROMĚŘICÍCH
TŘI SÉGRY V DOBROMĚŘICÍCH
Napsal Lukáš Buben   
Středa, 30 prosinec 2009
4.12.2009

Aneb, jak jsme honili MORČATA NA ÚTĚKU, viděli BANDU KRETÉNŮ a na konec si to pěkně slízli s HORKÝŽE SLÍŽE REVIVAL.

 

  V sobotu 21.listopadu se v Dobroměřickém kulturáku konal další narozeninový koncert kapely Tři sestry Revival Banda, známou též jako „banda kreténů“. Na žádost Macka, bubeníka této kapely, jestli bych jim tento koncert nenafotil, jsem samozřejmě přijal a v sobotu vpodvečer společně s ním a Fuldou vyrazili směr Dobroměřice. Přijeli jsme asi v půl osmé, sál už byl pěkně zaplněn, málokdo si totiž nechal takovouto událost ujít. A protože si vlastně nebylo kam sednout, šli jsme si pro pivo a čekali, než to vypukne. Byl jsem domluven s kamarádkou Mirkou z Deníku, že se zde setkáme. Netrvalo dlouho a už jsme si ťukali na zdraví. Přiblížila se osmá hodina a na podium vtrhla první kapela večera a to Brněnští Morčata na útěku. A začali pěkně zostra, jejich přisprostlé písničky přitáhly na parket spousty fanoušků. Tato kapela se zabývá předěláváním českých i zahraničních písní svými vlastními texty, například od kapel Kabát, Rammstein, Lucie, Chinasky a tak podobně. Znám několik jejich písniček, tak jsem si s nimi i zazpíval a samozřejmě jsem fotil. Lidí bylo stále víc a víc, vlnili se a poskakovali do rytmu hudby. Po krátké pauze, kterou jsem vyplnil zase pivem a panáčkem zelené, přišla na řadu kapela Tři sestry Revival Banda. Kdo by je neznal, vždycky s sebou přivezou dobrou náladu a udělají skvělou show. A jak už název napovídá, hrají všem jistě známé fanánkovské šlágry. Dobré je, že dokáží zapojit do svého vystoupení také přítomné diváky a posléze je i odměnit. Třeba při písni „Homosexuál“ musí vybraný muž ukázat zadek, i méně stydlivé dámy mohou vyskočit na podium a zatancovat nahoře bez, odměnou jim je pak třeba tří sesterské tričko I zde v Dobroměřicích se našlo několik odvážlivců. V tu dobu už kulturák praskal doslova ve švech, zpívalo se, pařilo, hopsalo a mohutně tleskalo. Rozjetý večer krásně ubíhal, Tři ségry pozvolna dohrály, samozřejmě následoval ještě přídavek a byla tu opět pauza, kterou jsem vyplnil jak jinak - pivečkem a zelenou. Zelená s limetkou, výborná věc a navíc, byla zadarmo. Když jsme se dostatečně občerstvili, někdo už to drobátko i přehnal, následovalo vystoupení poslední kapely večera a to Horkýže Slíže revival z Ostravy. Byl jsem zvědav jak nám zahrají, protože originál Horkýže Slíže znám a slyšel jsem je i na živo. Musím říct, že jsem byl opravdu mile překvapen, této partičce to šlo skvěle. Zahráli starší osvědčené věci  a přivezli s sebou i několik novinek z nového alba 54 Dole hlavou. Jejich vystoupení se mi moc líbilo. Píseň střídala píseň a večer jako by nebral konce, lidé, ač už zmoženi alkoholem, stále poskakovali po parketu, zpívali a tleskali. Jenže všechno musí jednou skončit, tak i tato báječná akce pomalu končila. Zazněla poslední písnička, dopila se poslední zelená, kamarádům se řeklo čau a mohlo se vyrazit k domovům. Chtěl bych pochválit všechny zúčastněné kapely za báječný hudební večer, kdo tu nebyl, přišel o mnoho. Nezbývá než se těšit opět za rok, co si pro nás Tři sestry Revival Banda zase pěkného připraví.

FOTO Z DOBROMĚŘIC ZDE:

 

Lukáš Buben

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde