iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc

MOJE OKA-mžiky
Vladimír Rešetár
2. 7. - 28. 8. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.
popř. na zazvonění

Výstava fotografií karlovarského fotografa, který se věnuje převážně barevné fotografii z prostředí rockových koncertů, MFF, sportu, rád fotí přátele, přírodu i život a dění kolem sebe..
PLAKÁTEK 

10. výročí Stradonek
Stradonka
15.7.2022 19 hod.
Sraz před hospodou Pod Rozhlednou. Skleničku na přípitek s sebou. Srdečně zve Klub žen Stradonice.
PLAKÁTEK

Po čem muži touží 2
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
15. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. V druhém díle poznáváme na počátku Irenu Kopáčovou, psycholožku, specialistku na partnerské vztahy. A nutno říct, že neprožívá zrovna dobré období. Film  Česko. Délka filmu 95 min.        
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Tržnice a bazárek
Za Dubem Peruc
16.7.2022 13 - 17 hod.
Moderní i retro kousky do interiéru a pro radost.
PLAKÁTEK

Kdyby radši hořelo
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
22. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie./Drama. ‎Obyvatelé jedné české vesnice se připravují na Velikonoce,  když oslavu naruší dodávka, která narazí do fontány na náměstí. Všem je jasné, že se jednalo o teroristický útok. Film  Česko. Délka filmu 87 min. 
Nevhodný do 12 let
.
Vstupné 120 Kč   

Prezidentka
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
29. července 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie/Romantický. Kateřina Čechová, historicky první česká prezidentka,   se odhodlá k riskantnímu kousku. Vezme si paruku a v doko-nalém převleku se v noci potají vytratí z Hradu. Film  Česko. Délka filmu 97 min. 
Nevhodný do 12 let.
Vstupné 100 Kč   

Hádkovi
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
12. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Komedie. Dva bratři se svými ženami se potkávají v bytě svého dědy, který je v nemocnici. Bráchové se mají svým způsobem rádi, zato jejich manželky se nemohou vystát. Film  Česko.  
Přístupný film.
Vstupné 120 Kč 

Řekni to psem
Letní kino Peruc
V případě deště se přesouvá do kina, čas zůstává stejný.
26. srpen 2022
pátek 21:30 hod. 

Romantický/Komedie. Dita místo vytouženého miminka dostane od přítele Filipa mladou kólii, přestože nikdy psa nechtěla. Navíc pro Ditu je pejskařská komunita směšná a nesnáší psí exkrementy. Film  Česko.  Délka filmu 85 min. 
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč 

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek
Hudba na zámku

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK 
Z-band   

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow Rack Reyd potřinácté
Rack Reyd potřinácté
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
17.8.2009

Již potřinácté připravili kamarádi z rakovnického ASTACUSU setkání motorkářů a potřetí v Žerotíně. Nemohl jsem chybět, vždyť i u vstupu obdivovali pořadatelé kolekci 8 samolepek minulých ročníků na mém plexiskle.

 popis     Přijel jsem před šestou odpolední, obhlédl žerotínský tábor, pozdravil několik kamarádů, přijel Čenda s Tondou a později i Eva s Kaldym a již za chvíli zahájil Vlastik Korec letošní setkání. A za ním přišel Bugr, kapela, která jako bagr načala celý připravený program. Za hodinku představil Vlasta snad hvězdu 13. ročníku Romana z Rakovníku s kapelou Mr.Roman (má jednoho člena - Romana). A Mr.Roman hned předvedl prvý blok svého umění. Motorkáři rádi soupeři v siláckých disciplinách a v páteční podvečer si zaházeli s motorem. Svoji sílu předvedly i ženy a děti. Až magická kapela X - LEFT TA DIE převedla svojí dobrou tvrdou muzikou páteční den do soumraku. No a za šera už může být erotika. Nikdo nejdřív nechtěl volňásky na VC Brna, tak se všeho ujali Bizon s Pilotem, aby přivedli starou židli ze závodní jídelny až k orgasmu. To vyprovokovalo jeden mladý pár k tomu, aby předvedl (náznakem) své milování a získal tím slíbenou odměnu.
    Hlavní hvězdou pátku byl Špejbls Helprs, neboli AC/DC revival. Již byli na RR několikrát a jsou skutečně dobří. Motorkáři se pořádně rozjeli! Také to ukázali na další erotice, pro muže i pro ženy.
Rack rayd 2009 - pátek
    To ale nebylo prvé noci konec, na podium přivedl Saša známý Brutus, kapelu z Rakovníka, z města pořadatelského MC Astacus. Jezdím za Brutusem často, ale tentokráte to bylo jiné. Skutečně více koncert než tradiční zábavová pařba. Ale všichni jsme si starý dobrý Brutus užili a já mohl spokjeně odjet domů do mé postele (lepší spaní než ve stanu).
Trochu Brutusu

popis    Nebyl by to motorkářský sraz, kdyby se nejela Spanilá jízda. Já ji stihl u tejnické benzinky, připojil se a jel také. Z Rack Reydu vedla přes Slaný a Řevničov na motoshow do Loun. Louny ale nejsou Sekyra, moc malé parkoviště pro větší předvedení úžasného umění kaskadérů a hlavně pro diváky. Vloni jsem viděl v malé mezeře několik mihnutí se motorek a tak jsem si letos radši zašel k Židovi na kafe.  A pak rychle zpět do Žerotína, abych stihl několik fotek moto hadu.
Spanilá jízda
    Kaskadéři se ještě trochu předvedli před podiem v Žerotíně, dost vše zaprášili a připravili plac pro předchůdce motorkářů. Ano, své statečné srdce nám představila skupina středověkých rytířů. V sobotu dorazilo mnoho dalších kamarádů, slyšel jsem něco o 750 strojích a více než tisícovce duší. Ti si mohli poslechnou prvou kapelu sobotního odpoledne, pěkně divokou EXISTENCI.
     RR by nemohl být bez prasečích očí. Již léta se pokouší muži i ženy plivnou oční bulvu ze slaného nálevu co nejdále. Letos každoroční favority přeplivl motorkář ze Zlonic (?). Žaludky mnohých přítomných poté musela srovnat kapela SILENT DECAY z Německa. Dost dobrý pozdrav ze zahraničí.
    Erotika trochu naruby, neboli Travesty show. Tři pánové byli přinejmenším zajímavými ženami, úžasné byly chlupaté medvědí nohy jednoho z nich. popis Mnohem krásnější však byla následující kapela. Po dlouhé době zase výborná dívčí. Neuvěřitelně mladé (průměrný věk asi 16,5 roku) dívky, kytara, basa, bubny a výborné dva vokály kytaristek, to je K2 (do budoucna Czech it) mně úplně unesly. Hrály dobře nejen hudbu mé generace (60.léta), ale i z dalších let. A navíc i pěknou řádku svých dobrých skladeb. Když vydrží, jistě zanedlouho o nich uslyšíme. Holky díky za nádherný zážitek - nejlepší kapela Rack Reydu!
K2 - bezva kapela
   Na podiu se poté připravila kapela, která byla oficiálně hvězdou večera. A také skutečně všechny přítomné i nemotorkáře kteří za ní přijeli, řádně rozproudila. Je to tak trochu revival výborného zpěváka 60.let, nedávno odešlého Waldy Matušky, WALDA GANG. Písničky 60. a 70. let, i když ve svérázné úpravě, stále táhnou a když v druhé půli přijde moc dobrý Waldův dvojník, není divu, že má tento ansábl úspěch. popis Velký úspěch má mezi motorkáři i mokré tričko. Ne, že by chtěli na svých strojích zmoknout, ale rádi je vidí na krásných tělech kamarádek motorkářek. V Žerotíně se jich přihlásilo tuším osm a dost dobrých. Nás i porotu nejvíce nadchla Petra, která dostala krásné ceny, včetně dalších volňásků do Brna, Určitě se jí tam líbilo.
    Již také tradičně se loučí všech 13 Astacusů velkou Děkovačkou se svými kamarády, kteří je odměnili i letos bouřlivým potleskem. Na závěr ještě asi zahráli Starý Psi, já se jim ale omlouvám, utrmácen po dvou dnech jsem odjel spát opět domů. Byl to pěkný víkend a věřím, že se za rok na Rack Reydu opět setkáme.
Rack rayd 2009 - sobota 

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde