iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Výstavní sezona skončila.
Těšíme se na shledanou v březnu 2022 

Adventní koncert
neděle 5.12.2021
14 hod.

Peruc, kaple M. J. Husa
Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na adventní koncert Pěveckého sboru při kostele Církve československé husitské v Lounech pod vedením Ivany Derflerové.
Účast je možná za dodržení aktuálních hygienických nařízení..
PLAKÁTEK
  

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila, ZAVŘENO.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Za Dubem
Peruc
Vánoční tržnice ZRUŠENA
KAVÁRNA
Mimo sezonu uzavřena.
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Další informace a akce v plakátku.
PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Hudba ve Smolnici
Smolnice
kostel sv. Bartolomeje

2021
Série tradičních koncertů ve smolnickém kostele.
Vstupné dobrovolné
PLAKÁTEK
 

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow Běh Oldřicha a Boženy 2009
Běh Oldřicha a Boženy 2009
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
28.6.2009

Již potřinácté připravil Sokol Peruc přespolní Běh Oldřicha a Boženy. Na tratích od 200 do 8900 m se představilo 69 malých i dříve narozených běžců. Nejpočetnější byla kat. do 8 let s 32 běžci. Žáků a žákyň od 9 do 15 let běželo 13, žen 5 a mužů 19,

     Nejrychlejším mezi dospělými byl Jan Hřích z SPK Most a asi není náhodou že do 8 let byl nejrychlejší jeho syn, šestiletý Honzík. I v ženách překvapilo mládí, když se do dospělé kategorie přihlásila 11letá Carmen Beshir z SK Zdice a zvítězila. Nejroztomilejší ze závodního pole však byli dvouletí cvrčkové-závodníci.
    Peručtí Sokolové opět potvrdili, že dokáží připravit výbornou akci, na kterou se sjíždí běžci i ze vzdálených oddílů. 

Předškoláci

FOTO - běžecké mládí.

FOTO - od mládeže po veterány.

děti do 3 let





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
89 Anežka Vnoučková Sokol Peruc 2007 01:23 7.
74 Julie Rosolová Beroun 2007 01:20 6.
84 Filip Růžek Sokol Peruc 2006 01:06 4.
80 Daniela Holubová Sokol Peruc 2007 01:16 5.
90 Ema Kuncová ASK Elna Počerady 2006 01:01 3.
93 Josef Frolík ASK Elna Počerady 2006 00:53 1.
97 Lucie Zedníková Sokol Peruc 2007 01:26 9.
55 Matěj Machačný Sokol Peruc 2007 01:25 8.
31 Milan Macke Sokol Peruc 2006 00:57 2.
21 Vladimír Lelek Slávie 2008 nedokončil







předškoláci





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
77 Daniel Krupka Sokol Peruc 2004 01:04 4.
69 Kamila Urbanová Sokol Peruc 2004 01:00 3.
81 Jan Hřích ASK Elna Počerady 2003 00:46 1.
86 Eliška Nováková Sokol Peruc 2004 01:24 9.
88 Jana Kučerová Sokol Peruc 2005 01:22 8.
96 Marie Zedníková Sokol Peruc 2005 01:08 5.
1 Vojtěch Kučera Sokol Peruc 2003 00:50 2.
63 Natálie Havlíková Sokol Peruc 2005 nedokončila
65 Ema Lelková Slávie 2005 01:14 6.
64 Eliška Žambochová Slávie 2005 01:20 7.














žáci 7-8





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
76 Jan Kulena Peruc 2001 01:34 4.
71 Tomáš Černý Peruc 2002 01:47 6.
70 Jakub Černý Peruc 2002 01:41 5.
73 Michal Šturm Slaný 2001 01:32 3.
85 Mikuláš Beck Sokol Peruc 2001 01:22 2.
87 Robin Beshir SK Zdice 2001 01:08 1.














žákyně 7-8





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
26 Barbora Nováková Sokol Peruc 2001 01:16 1.
72 Daniela Kučerová Most 2001 nenastoupila
83 Anna Becková Sokol Peruc 2002 01:33 3.
92 Štěpánka Nejedlá Sokol Peruc 2001 01:22 2.
95 Eliška Kaplanová Sokol Peruc 2002 01:36 4.
19 Sára Grohová Peruc 2001 01:40 5.







žáci 9-10





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
79 Jakub Kučera Kučerovci Peruc 1999 01:20 1.
91 Pavel Kunc ASK Elna Počerady 2000 01:22 2.














žákyně 9-10





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
68 Kristýna Páchová Roudnice n. L. 1999 01:38 2.
82 Markéta Zabloudilová ASK Elna Počerady 1999 01:49 3.
35 Jindra Kučerová Sokol Peruc 1999 01:18 1.














žáci a žákyně 11-12





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
78 Václav Kučera Kučerovci Peruc 1997 01:15 2.
61 Ondřej Souček STC Kulich Slaný 1997 01:28 3.
94 Vladimíra Kaplanová Sokol Peruc 1997 01:11 1.







 












 





žáci 13-15





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
75 Jan Zahradník VTŽ Chomutov 1995 02:26 1.
60 Pavel Majtán Chelsea 1995 02:36 2.














žákyně 13-15





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
54 Karolína Sixtová Peruc 1996 03:36 3.
59 Ivana Košínová Peruc 1996 03:14 2.
62 Barbora Kučerová AC Tepo Kladno 1996 03:09 1.








 

Muži A do 35





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
8 Michal Mundl Alexdajdalos Hřivčice 1978 46:33,2 5.
99 Pavel Štajnc Louny 1984 44:59,3 4.
91 Ondřej Čadek Strádonice 1991 31:47,7 1.
38 Tomáš Kujček VTŽ Chomutov 1975 37:10,9 2.
7 Stanislav Pípa Vanaman Kladno 1974 odstoupil
45 Václav Vocásek Kaplíř Sulejovice 1978 39:24,7 3.














Muži B do 45





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
42 Jan Hřích SKP Most 1973 29:24,2 1.
23 Ervin Beshir SK Zdice 1967 30:10,5 2.
50 Ondřej Míka Kaplíř Sulejovice 1973 32:22,3 3.














Muži C do 55





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
97 Zdeněk Brůžek VTŽ Chomutov 1954 32:59,0 3.
98 Zdeněk Bufka AC Česká Lípa 1957 35:00,0 4.
100 Jaroslav Sova USK Ústí n.L. 1960 37:27,9 5.
18 Josef Poduška MK Kladno 1962 29:45,2 1.
21 Jaroslav Nenadal Praha1 1958 31:37,6 2.
2 Václav Kubr AC Laura Praha 1962 37:48,7 7.
17 Petr Tyl BK Louny 1954 37:33,5 6.







Muži D do 65





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
31 Jiří Plecháček Sokol Tuhaň 1944 45:30,7 2.
47 Miroslav Biško AVC Praha 1944 44:30,5 1.







Muži E nad 65





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
61 Matěj Jelínek Hvězda Pardubice 1942 41:21,6 1.
Ženy A do 35





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
39 Carmen Beshir SK Zdice 1998 37:15,4 1.
92 Jaroslava Krausová Glasmann Teplice 1975 41:59,3 2.
10 Pavla Kučerová SK Zdice 1976 48:05,8 3.
Ženy C do 55





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
55 Květa Valentová AVC Praha 1956 41:41,1 1.







Ženy D do 65





start. číslo jméno příjmení klub rok narození čas pořadí
49 Magda Jelínková Hvězda Pardubice 1945 1:OO:56,8 1.







 
 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv