iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
Mé postřehy mobilem
Jitka Pazderová

4. 3. - 30. 4. 2023
Vernisáž v sobotu
4. 3. 2023 ve 14 hod.

Vánoční příběh 
Kino Peruc
3.2.2023
pátek 19:00 hod.
Komedie. Originální snímek plný nečekaných situací, emocí, dojemných chvil, ale i zábavy odkrývá rodinné vztahy u Skálů, kde „vládne“ známá herečka Skálová. Její syn řeší svoji prostořekost a přítelkyni. U Pazderků se zase probírají nezvaní hosté a vztahy. Film Česko. Délka filmu 123 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč 

Přání k narozeninám
Kino Peruc
10.2.2023
pátek 19:00 hod.

Komedie. Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má jiné plány a předstírá nemoc. Letos chce totiž strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. Film Česko. Délka filmu 93 min.
Přístupný film
Vstupné 100 Kč  

Největší dar
Kino Peruc
19.2.2023
neděle 15:30 hod.

Pohádka. V dávných dobách ovládali naši zemi pohanští bohové a bohyně. Nejen na Valašsku dobře známý bůh Radegast, ale plno jiných – dobrých... i zlých, laskavých i hašteřivých, veselých i vážných. A kromě nich tu žijí i obyvatelé valašské vísky. Jak to dopadne, když se bohové začnou plést do života lidem a lidé bohům? Film Česko. Délka filmu 95 min.
Přístupný film
Vstupné 50 Kč  

Vstupné 100 Kč 

Julie, co by bylo kdyby
Kino Peruc
24.2.2023
pátek 19:00 hod.

Romantický/Drama. V Paříži se píše rok 2052 a Julie má dnes 80. narozeniny. Je spokojená a šťastná, jak krásný život zatím prožila a trochu si zavzpomíná. Najednou jí přepadne myšlenka, co by stalo, kdyby ji tenkrát osud zavál jiným směrem. Od jejích sedmnáctých narozenin byl její život plný malých, ale zásadních náhod. Film Francie. Délka filmu 120 min.
Přístupný od 12 let
Vstupné 100 Kč   

Za Dubem
Peruc

KAVÁRNA
Sezona 2022 skončila
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona skončila
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici
Smolnice 
2023 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. bude uveřejněn.
PLAKÁTEK

 
You are here: Hlavní strana arrow Historie arrow Fotbalová houpačka
Fotbalová houpačka
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
14.6.2009

Týden podivných zvratů, rozhodnutí a výsledků má za sebou závěr OP v kopané. Na Peruci půjdeme na fotbal i ve středu večer.

   Tak nám je ten náš fotbal k zastřelení, řekl by Švejk paní Müllerové po uplynulém týdnu. Skutečně pořádná švejkovina se tu děje.
   Jak jsme jíž psali, minulou sobotu skončilo utkání Peruc-Černčice inzultací rozhodčího a předčasným ukončením zápasu. Všichni, včetně zkušeného redaktora Deníku Jardy Kubíčka i mnoha rozhodčích očekávali kontumační výsledek 3.0. Ale vše je po zasedání DK OFS z 11.června úplně jinak:

Nedohrané utkání OP A1A2401 FK Peruc- SK Černčice B bylo předčasně ukončeno neoprávněně, utkání bude opakováno v náhradním termínu: středa 17.června 2009 od 18:00 hod. na hříšti v Peruci.

   Ano, tak zní zápis. Navíc ze zprávy, kterou obdržel FK Peruc, bude potrestán rozhodčí zápasu. Nechci hodnotit jeho výkon, stejně jako účinkováni obou mužstev. V ničem se nelišilo, až na inzultaci, od mnoha zápasů v OP na okrese Louny. Spíš se pozastavuji nad výkonem OFS, který nedokázal na utkání, rozhodujícím o sestupu z OP, delegovat všechny rozhodčí (týdem před tím na méně závažné utkání do Kr. Dvora je poslal). Vše, jako by nasvědčovalo o divném jednání OFS a jeho DK (již to bylo druhé stejné provinění černčického družstva, porvé ve Vrbně a DK jako by se neodvážila stejně potrestat i tento čin).

 

   OP se zdál pro Peruc ztracený, ale naši fotbalisté dokázali v sobotu dopoledne téměř nemožné. Na hřišti těžkého soupeře ve Velké Černoci zvítězili 1:2. Je to trochu pozdní vzkříšení Peruce, které ale zasluhuje uznání a hlavně přineslo neději o udržení v OP. Takže ve středu je o co hrát. Přesto, že očekávám ze strany Černčic nasazení hráčů A týmu, věřím, že peručtí se po všem, co se stalo, dokáží o vítězství poprat a že jim k tomu přijdou pomoci (ve slušnosti) i peručtí fandové.

 

TAKŽE VE STŘEDU V 18.00 HOD ! SE SEJDEME NA HŘIŠTI !

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde