iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka Peruc
..SPOLU...
Sonia Šulek Carraro a Ivan Šulek
30. 4. - 26. 6. 2022
Víkendy a svátky
10 - 17 hod.

Výstava kladenských fotografů Sonii Šulek Carraro a Ivana Šulka z cest tam a zase zpátky.
Vernisáž 30. 4. 2022 v 15 hodin.

PLAKÁTEK 

Libochovické divadelní léto
Libochovice, U Tří lip
13. 5. - 11. 6. 2022
Již 63. přehlídka ochotnických divadelních souborů vám nabízí 4 představení pro dospělé a 2 pro dětské diváky. Vše v plakátku. Určitě se zajeďte na některé podívat, ochotníci umí.
 
PLAKÁTEK     

Ženy a život
kino Peruc
pátek 27. 5. 2022
19.00 hod.

Komedie / Romantický. Eliška je hodná holka. Možná až moc. Chybí jí ostré lokty a přebývá slepá víra. O to akčnější je ovšem její všeho schopná sestra Ilona. Obě slečny se společně vrhnou do budování rodinného podniku, fungujícího tak trochu “ode zdi ke zdi”, stejně jako Eliščin vztah se samolibým populárním sportovcem. Film Česko. Délka filmu 87 min.
Přístupný film.
Vstupné 100 Kč  

Hudba ve Smolnici
Koncert laureátů
Kostel sv. Bartoloměje Smolnice 
28.5.2022 16 hod.
Vystoupí laureáti mezinárodní houslové a kytarové soztěže. 
PLAKÁTEK    

Za Dubem
Peruc
KAVÁRNA

9. 4. - 25. 9. 2022
so, ne, sv
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738
PLAKÁTEK

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
V podkroví výstava obrazů V. H. Kopicové.
Otevřeno: úterý - neděle 10:00 - 12:00
a 12:30 - 16:30 hodin
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.

Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

PLAKÁTEK

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátky,
soboty, neděle, svátky
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
sezona skončila
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

Hudba ve Smolnici 
Smolnice 
2022 
Seznam koncertů v kostele sv. Bartoloměje a na statku čp.4. 
PLAKÁTEK     

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zajímavosti arrow Poděkování všem - Bahno 60
Poděkování všem - Bahno 60
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
17.11.2008

Tak mám za sebou rušný víkend a načal jsem 7. desítku. Již před 10 lety jsem U Matějčků udělal pro kamarády koncert kapel. Letos jsem se dlouho rozhodoval, nakonec podpořen dětmi jsem se rozhodl udělat večírek s lounskými kapelami.

   Vše na Bahně připraveno a pozvaní návštěvníci i další kamarádi a známí mohli přijít. Věřil jsem, že přijdete a bude pohodový večírek. Jaké ale bylo mé překvapení, když jsme přidávali jeden, druhý třetí stůl a mnozí další seděli v hospodě. Přijeli i kamarádi z Peruce, čímž mne hodně potěšili. Pepa Herman nazvučil a nastoupila prvá kapela, Furt rovně. Mladá parta o které jsem již dost slyšel, ale jejich hudbu ještě ne. A vůbec nezklamali. Nejen mne, ale mnoho přítomných nadchli a někteří se ptali i po jejich CD. Snad brzo své fandy uspokojí. Díky moc kapelo FURT ROVNĚ.
    Den před koncertem odřekla pro nemoc svoji účast kapela Ruxak, ale zaskočili ji dlouhodobí kamarádi v čele s Vadaskou, zkrátka Beruška. Řádný nářez a velké show s jablečnou odměnou, pod pódiem plno. S Vadaskou jsme na podiu vzpomněli dřívějších časů, včetně jeho zmrtvýchvstání. Večer se rozjel na plný obrátky a podle mne se všech asi 150 přítomných dobře bavilo. Díky BERUŠKO!
popis    O další přestavbě mne vzali mezi sebe mí úžasní kamarádi motorkáři, samozřejmě včetně krásných motorkářek a jejich přání bylo bikerské, upřímné a milé. Díky MOTORKÁŘI! No a začala hrát kapela, která hrála již před 10 lety na mých padesátinách, Paralet. Kapela se od té doby změnila, ale je pořád jedinečná a výborná. Dnes s Paraletem zpívají i krásné a výborné kamarádky z Kvítku a každý jejich koncert je zážitkem. Já si dokonce s kapelou zazpíval písničku, kterou jsem složil před 42 roky, kapela ji nedávno trochu zmodernizovala a občas ji hraje. Mezi dárky od kamarádů - muzikantů byl i jeden šokující, ale o tom až později. Díky PARELTE.
popis     Sál byl pořád plný pohodových a bavících se lidiček a všechny čekala poslední kapela večera Feast of Friends. Před ní mi však ještě zahráli kamarádi, výborní muzikanti, dvě světové skladby. I jim děkuji. Woytus se chopil kytary, Petra sedla za klávesy, za nimi ostatní členové kapely u svých nástrojů a Físti rozjeli pravý a plný kytarový rock. Proto je mám rád a byl jsem šťastný, že přijali mé pozvání. Byli stejně výborní, jako předchozí tři kapely a navíc úžasnou tečkou vydařeného večírku. Díky Feast of Friends. Celý večer byl i výborný zvuk, takže další velký dík patří kamarádu zvukaři Pepovi H. a za obsluhu přítomných a poskytnutí střechy nad hlavou děkuji i Bohoušovi a jeho kolektivu.
    Jak jsem již napsal, věřil jsem, že večírek díky kapelám a pozvaným kamarádům bude příjemný, ale skutečnost předčila mé očekávání. Bylo pro mne velkým dárkem, že přišlo tolik pohodových lidiček, kteří se celý večer bavili a věřím, že i oni odcházeli domů spokojení. Tekže ještě jenou velký dík VÁM všem.
    No a teď ještě ke dvoum zapeklitostem. Dárkem od Paraletu byla nádherná malá ovečka - dvouměsíční jehňátko. Krásný a milý dárek, ale u člověka jako jsem já, který nedokáže nakrmit ani kočky, by asi dlouho nepřežila. Sháněl jsem pro ni opatrovníka a to se nakonec podařilo. V sobotu večer na dalším koncertě kamarádů muzikantů UŠIRVÁČE, alias Hudba Praha a Jasná páka jsem se dohodl s otcem milé Pájinky a v neděli se ovečka přestěhoval na jeho ranč, mezi další zvířectvo. Tam ji bude jistě nejlépe.
    Druhá zapeklitost bylo mé focení. Jaksi jsem neopatrně převezl Olympus a on mne neposlouchá. Takže z večera nemám ani fotku. Ale mám kamarádky a kamarády a tak se můžete podívat na oslavu ve fotografii i videu:
FOTO Šárka
Video 1 Piczus
Video 2 Piczus
FOTO Lucinka
A přidávám další, asi od kamarádky kapely Furt rovně:
FOTO - největší album

FOTO Lucinka Uširváč v Lounech
Michalův report 
 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde