iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

V zimních měsících uzavřena
Galerie u Plazíka Peruc
Výstava fotografií Blanky Beckertové
Cestou za sny ze Středohoří pod Everest
bude zahájena v příznivé situaci v březnu 2021, jakmile to situace dovolí.
PLAKÁTEK

Kultura je dočasně z rozhodnutí vlády zakázána.  

Kino z důvodů vládního zákazu nepromítá
do odvolání
Peruc kino

Za Dubem
Peruc
Z důvodu vládního zákazu dočasně uzavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc - zámecký park

Informační středisko
Sezona ukončena.
Vstupné dospělí 40 Kč,
děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč

Zámek Pátek
Pátek nad Ohří
Sezona ukončena.
tel. 731 005 123

Zámek Pátek

Zámek Peruc
Sezona ukončena.
tel. 602 728 422

Zámek Peruc  

Pamětní síň
Emila Filly
Peruc

- zámecký park
Do odvolání uzavřena.
 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Zprávy arrow Rack-Reyd v Žerotíně podruhé, pátek
Rack-Reyd v Žerotíně podruhé, pátek
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
13.8.2008

Deset ročníků probíhal motorkářský sraz ASTACUCU MC v domovském Rakovníku, letos se již podruhé konal v Žerotíně, Tak blízko mého domova. A tak jsem dal vale Brutusu na Bahně, vyměnil jsem žárovku v reflektoru a s Jawičkou se vydal do  Žerotína.

popis    U brány byla malá fronta dalších účastníků, zaplatil jsem 300 Kč a zaparkoval za pódiem. Stálo zde již několik desítek stanů, ale já jsem počítal s vyspáním doma. Rozhlédl jsem se a viděl známé z Loun i z jiných motorkářských akcí. Dal jsem si rakovnickýho Bakaláře, pokecal, ale to již na perfektní pódium po krátkém dešti nastoupil Vlastík Korec. Jsou tady nějací motorkáři... , nebo co? a Rack Reyd s pořadovým číslem 12 začal.
popis    Já na srazy jezdím kvůli kamarádům motorkářům, příjemné, místy drsné zábavě, ale hlavně kvůli kapelám. Prvou byla SURIKATA . Klasické tři kytary, bicí a dobrý zpěvák spáchali hodně dobrý začátek našeho setkání. Krátká pauza a nastoupila kapela MOTÖRHEAD, samozřejmě v ravivalovém provedení. Drsná motorkářská hudba k vydařenému srazu patří.
Mimo pódium stál uprostřed i ring. K čemu? No přece k boxu. Ale to až v sobotu. V pátek večer se zde pralo po asijsku. No a pak se i po asijsku na pódiu přeráželo až 10 desek Ytongu. Pánové měli ránu, myslím svojí rukou. Po síle se do ringu nastěhovala erotika. I ta si našla své příznivce.
popis   Hlavní kapelou večera byl ALKEHOL . Nebyl to ten, který prý byl dle mého bývalého šéfa příčinou mého vyhazovu z práce (1 pivo po jídle), ale stará dobrá muzika se starými dobrými písničkami. Pod pódiem bylo nabito a dav pařil na plný plyn. Alkehol hrál plnou hodinu a to již začala poslední páteční hodina. Opět trochu sexu, tentokráte i s ohněm, a těsně před půlnocí to rozjela známá motorkářská Tři sestry revival banda . Ta si vždy přiláká množství příznivců této populární jednoduché show. Já je letos slyšel již poněkolikáté a tak jsem se asi po půl hodině vydal k domovu. Zítra (vlastně dnes v poledne) se pokračuje.

FOTO R-R08, pátek.

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet


WebArchiv