iPeruc.cz

Internetový magazín nejen o Peruci

Odkazy

FACEBOOK
Mirek Blažek
Perucké stránky

PLAZÍKOVY FOTO GALERIE
Rajče
Rajče02
(doprovodná a starší alba)
Rajče historie
(přemístěná stará alba)
YouTube

Rajče FK Peruc

ZDŠ Třebenice 1963

ZDŠ Peruc 1963

Kulturní akce

Galerie u Plazíka
Peruc
Vladimír Petrů
Sólo na kole po Evropě

15.8. - 31.10.2026
Výstava fotografií z cest Vladimíra Petrů, cyklisty a cestovatele ze Slavětína, který sám na kole již 9krát vyjel po Evropě.
Vernisáž se uskuteční v sobotu 15.8. ve 14 hod. 
PLAKÁTEK   

Koncert hebrejských 
a sefardských písní

Louny - Obřadní síň židovského hřbitova
16.8.2026 14 hod.
Koncert v podání Dua Romanco pořádá jako každý rok (dříve ve Sboru M.J.Husa Peruc) Spolek na obnovu židovských památek.
PLAKÁTEK   

Léto na zámku 2026
Zámek Pátek
07-09 2026
Pátecký zámek v léťe tradičně žije pestrým programem. 
Plakátek 

Zámeké kulturní léto
Nový Hrad - Jimlín
06-08 2026
Bohatý program na nádvoří i uvnitř zámku. 
Plakátek 

VOSA Louny
Vrchlického divadlo Louny
7.9. - 31.10 2026 
vernisáž 7.9. - 18 hod.

Každoroční výstava obrazů výtvarné skupiny VOSA Louny zahajuje divadelní sezonu. 
Plakátek 

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

Kino Peruc

Srpen

Active Image

 

 

 

 

 

_:_:_:_:_

Za Dubem
Peruc
UBYTOVÁNÍ
Celoročně
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
mob. 777 066 738

Pamětní síň
Emila Filly

Peruc,
zámecký park
Otevírací doba:
Z technických důvodů zavřeno.

Muzeum české vesnice
Peruc,
zámecký park
Informační středisko
Výstava obrazů J. Corvina
11. dubna - září
úterý - neděle 10.00 - 12.00 a 12.30- 16.30 hod.
V říjnu je otevřeno pouze o víkendech.
Vstupné:
Dospělí 40 Kč
Děti od 6 do 15 let a senioři 30 Kč


Zámek Pátek
Pátek nad Ohří

Otevřeno pátek - neděle 
10 - 16 hodin
tel. 731 005 123

Zámek Pátek 

Zámek Peruc
veřejnosti nepřístupný
tel. 602 728 422
Zámek Peruc  

Hudba ve Smolnici
Smolnice
PLAKÁTEK 
14.6. Koncert laureátů
PLAKÁTEK 

 

 
You are here: Hlavní strana arrow Sport arrow Dobrodění 08 pobavilo i pomohlo
Dobrodění 08 pobavilo i pomohlo
Napsal Plazík st.   
Středa, 30 prosinec 2009
26.6.2008

Podruhé se sešli, díky partě lounských muzikantů a jejich kamarádů, na Bahně lidé dobré vůle. Minulou sobotu přišli, aby pomohli dětem. A byli za to bohatě odměněni.

popis     Před 14 hodinou po mostě přes Ohři přešlo tolik Dobrodějů se svými ratolestmi, že si před půl třetí nebylo na veliké zahradě kam sednout. Pro všechny byl připraven bohatý program. Odpoledne bylo vyhrazeno zejména pro děti , kterým se věnovali postoloprtští divadelníci Klouzáci. Společně si hráli, soutěžili a užívali si krásné slunečné počasí a zahráli si i pohádku. K tomu jim vyhrávala country kapela až z Pardubic. V 18 hodin se valká část, zejména těch větších, přesunula do sálu, kde jim Klouzáci sehráli cimrmanovského Vizionáře.
popis     Ale to už se na venkovní scéně připravoval velký hudební program. Hlavní hvězdou večera byla Alice Springs, které v době přípravy Dobrodění napsal Petr a ona ochotně přijela. Musím se přiznat, že jméno zpěvačky jsem znal, ale to bylo asi vše. Co zpívá a jak vypadá, tak o tom jsem neměl ani potuchu. A byl jsem příjemně překvapen jak milou osobou, tak jejím zpěvem. Alice za klavírem doprovázená známým kytaristou a jejím kamarádem Helešicem předvedli velmi příjemný a profesionální program. Ona, dle některých trochu moc, ale moc hezky upovídaná se skvělým hlasem, on perfektní muzikant. Všichni jsme byli nadšeni.
popis     Pořádající Paralet připravil, stejně jako vloni, speciální program. Ke kapele se přidal Fredy Voytus, zpěvačky z komorního sboru i z dívčího sboru Kvítek a jejich společné vastoupení byl fantastický požitek. Po úvodních skledbách zahráli kluci, občas doprovázeni sborem, svůj klasický repertoár. Na závěr na žádost publika a do mobilu pro nemocnou kamarádku zazpívali všichni společně Pana Maséra.
popis     Do Loun přijela i Lucie. Sice ne ta s Kolerem, ale s naší Pájou za bubny. Jo a ta mimochodem s Čendou perfdektně celý program provázela. Ale zpět k Lucii. Lídr Ondra je výborný a šikovný muzikant, všechny jeho projekty mají kvalitu. Revivalové Lucie si všichni bohatě užili. Pod pódiem bylo plno, tancovalo a pogovalo se a známé písničky zpívali všichni spolu s kapelou. Ani jsme si to neuvědomili a bylo po půlnoci.
Ale to nebyl všemu konec. Všem vytrvalcům, a bylo jich stále ještě hodně, zahrála poctivý bigbít Kamarila z Teplic. Hrálo se až do nepovolených dvou hodin. Věřím, že to ti, které to v noci vyrušilo, v zájmu Dobra omluví. Vždyť všichni vystupující zde byli zdarma a příchozí dávali většinou více, než požadovaných 70 Kč vstupného. Vloni se vybralo něco přes 18 000 Kč, které pořadatelé předali UNICEFu. Letošní výtěžek, předběžně se mluvilo o čásce kolem 33 000 Kč, bude předán Dětskému oddělení Fakultní nemocnice v Praze – Motole.
Je potřeba na závěr děkovat. Děkovat sponzorům, vystupujícím, všem příchozím a zejména pořadatelům z
OS Dobroděj  . Těm je třeba přát i hodnou míru elánu k tomu, aby se i za rok na lounském Bahně sešli opět všichni lidé dobré vůle, aby pomohli potřebným.

FOTO DOBRODĚNÍ 08

 
< Předch.   Další >

Kalendář

Kalendář

Ukliďme Česko

Info weby

InfoČesko.cz-Projekt cestovního ruchu o České republice. Poznávání, aktivní dovolená a relaxace. Ubytování, zajímavosti, lyžování...

Kudyznudy.cz - tipy na výlet 

WebArchiv

Tyto stránky jsou pravidelně archivovány Národní knihovnou ČR. Více najdete zde